Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie playlista VIVY jest 100 razy lepsza od tego, co pokazuje nam 4fun. Na tym drugim w ciągu godziny teledysk potrafi byc pokazany 2 razy. W stacji Viacomu jest jakieś większe zróżnicowanie, bo na 4fun.tv leci praktycznie sam rock i Michael Jakcson. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak taka playlista sie przełozy na ogladalnosc obu stacji.. mysle, ze wiekszego spadku ogladalnosci nie bedzie, jestem nawet przekonany, ze stacje przyciągną teraz widzów, jacy omijali je daleko na pilocie..

 

Jaki wzrost, ludzie myślicie że teraz ktoś ogląda stacje muzyczne, przecież wiadomo, że w tym tygodniu jedynie oglądalność zyskają stacje informatyczne, a nie muzyczne czy rozrywkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadzaja z tymi teledyskami włączam vive a tu One Repubilc pożniej Cheryl Cole a dalej Shakira :shock: oni mają chyba gdzieś żałobe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Fakt . Te teledyski są nie na miejscu a już szczegolnie DJ TIESTO !!! Mam nadzieje, ze tego typu numery szybko wyleca z playlisty, bo troche psuja im wizerunek.. na dole kondolencje z SMSow na pasku, a jako teledysk DJ Tiesto :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tragedią, która dotknęła Polskę, wprowadzamy zmiany do ramówki stacji VIVA.

 

Odwołane zostaną emisje wszystkich planowanych programów rozrywkowych.

Na antenie zobaczycie jedynie spokojne teledyski.

 

W niedzielę 11 kwietnia o 12:00 w południe oddaliśmy cześć ofiarom katastrofy 2 minutami ciszy.

 

W niedzielę od 12:02 do 18:00 widzowie mieli możliwość złożyć kondolencje na antenie VIVY i wyrazić, co czują w tych trudnych dla nas chwilach.

 

O dalszych zmianach programu będziemy informować na bieżąco.

 

Źródło : Viva-tv

 

Edit :

Kawałek o tragedii w Smoleńsku

"Czarna Sobota" to tytuł utworu, który raper i producent muzyczny- Doniu, napisał żeby uczcić ofiary sobotniej tragedii.

 

W specjalnym oświadczeniu napisał:

 

"Dramat, tragedia, bezradność wobec przytłaczających informacji o sobotnich wydarzeniach - takie uczucia towarzyszą mi od samego rana, tak samo jak moim znajomym, bliskim i rodzinie. Sobota 10 kwietnia 2010 na zawsze kłaść się będzie cieniem na najnowszą historię Polski. Dziś miałem w planach pracować w studiu nad zupełnie innymi projektami, sam nie podejrzewając jak się one zmienią pod wpływem chwili. Postanowiłem nagrać prosty numer, w którym szczerze opiszę ten tragiczny dla mnie dzień, własne odczucia i emocje aby je po prostu z siebie wyrzucić.”

 

 

Tutaj macie ten kawałek :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA w ostatnim czasie dodała kilka kawałków do swojej playlity, głównie starszych, przez co nie mogę wam podac tytułów, bo ich nie znam. Natomiast z tych nowszych pojawiła się Ewa Farna- Cicho, czy urodzinowa piosenka na 10-lecie stacji. Jedynym normalnym programem, który nadaje ta stacja jest "VIVA Hits Polska" oraz "Vivamovie". Dobrze, że ta stacja nie zachowała się tak jak swój konkurent, czyli 4fun.tv i nie emituje gier sms-owych, a bloki reklamowe są o wiele krótsze (trwają minutę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...