Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16/9 i Różnorodność muzyczna - nie tylko Plastikowy POP ! Spokojnie doczekamy się trochę teraz wasza rozmowa wygląda jak pasmo " Kosmica TV " czyli wróżenie z klawiszy klawiatury :P A najlepszy jest ten użytkownik na fejsie co wstawia fotki z nowym logo ( Mohamed z Egiptu chyba) . Spokojnie doczekamy się - racja belki 8 lat to chyba rekord w muzycznych stacjach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: VIva oficjalnie zmiania się 17 lipca sami się zapowiadają na wizji i niestety to jest śmierć. Nie wiem dokładnie jakie tam programy zapowiadali ale jedną z nich to była bajka :evil: No chyba że to będą dodatki. Dzisiaj powinny w internecie pojawić się szczegóły.

EDIT: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/re ... iej-muzyki <= Tu są już szczegóły. Będziemy mieć tu drugą Vive Germany niestety. Niestety szlak mnie trafia. Jaka wymówka tam jest Jest już dużo kanałów muzycznych a my chcemy się wyróżnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Weekendowe historie”. - To gatunek bardzo chętnie oglądany przez widzów. Każdy odcinek dziać się będzie w czasie weekendu i opowiadać o innej historii, która przydarzyła się młodym ludziom - zapowiada Adamska " To mamy trudne sprawy itp z Polsatu !!! na wzór Niemieckich Part Bruder z DE

 

Czułem że nowa Piosenka Brodki będzie reklamować oprawę Vivy ... ale patrząc na siebie samego sam 99.9% muzyki słucham na YT albo CD/MP3 wiec coś w tym racji jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Futurama jest na VIVA DE i VIVA AUT, więc jakoś z tym problemu nie ma.

 

Zmiany w VIVA Polska na plus - na pewno chociażby ze względu na oprawę, a że lubię czasem obejrzeć niemiecką wersję, to i może "nowa" polska mnie zaciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futurama jest na VIVA DE i VIVA AUT, więc jakoś z tym problemu nie ma.

 

Zmiany w VIVA Polska na plus - na pewno chociażby ze względu na oprawę, a że lubię czasem obejrzeć niemiecką wersję, to i może "nowa" polska mnie zaciekawi.

Tylko w Niemczech mamy inny kształt rynku telewizyjnego ( w większośćI FTA)

 

W sumie dla mnie może też muzyki to się słucha teraz w Internecie - Koniec zgagów Rihanó itp 24h na dobę a sam się łapię że np wczoraj oglądałem Plotka i 10 naj Viva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem:

"Rezygnujemy z bardzo słodkiej kolorystyki, motylków itp. Nowa oprawa będzie bardziej miejska, dojrzała i dynamiczna - podkreśla Adamska. Nowe logo stacji będzie podobne do tego, która ma niemiecka Viva, a na antenie będzie przezroczyste. W stacji emitowane będą nowe identy pokazujące scenki z udziałem młodych ludzi w mieście, a ich tłem muzycznym będzie piosenka Moniki Brodki „Varsovie”. Odświeżeniu Vivy towarzyszyć będzie kampania reklamowa pod hasłem „Viva się zmienia” "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W komentarzu do powyższego chętnie byśmy napisali: u nas jeszcze więcej muzyki :) ale się nie da! I tak już mamy 100%. I tak pozostanie, dobra muzyka zawsze się obroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaj VIVĘ - w ciągu niecałych 10 minut widziałem już z 2 razy. :D

 

Dzięki :) To tylko pokazuje że TV w dobie internetu dla młodych ludzi jest tylko " Dodatkiem" i często odmóżdżenie od otaczającej nas rzeczywistości - i temu w dużej mierze będzie służyć nasza Viva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...