Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy są do tych programów czołówki, bo zawsze za późno włącze.

A co do Viva DJ Night nie zauważyłem żeby było tam coś innego niż w innych programach.

 

Własnie leci teraz "Mega TOP 10" i przed chwilą przy dwóch teledyskach nie wyświetlał się napisz ani logo vivy, tylko belka i gra sms "wróżnik".

Przed chwilą przy końcu teledysku "Papi" przerwano go i puścili reklamy już z logiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie

 

*Zbliża się kolejne już wydanie superprzebojowego notowania 1500sto900, czyli dorocznej listy hitów wszech czasów!*

To Wy decydujecie, co będzie na topie! Zasada jest prosta: z zamieszczonej obok listy kawałków każdy z Was może wybrać te, które Waszym zdaniem są najlepsze. Zwycięska setka zaprezentowana zostanie na antenie VIVA Polska 31 grudnia.

Listę 1500sto900 prowadzić będą prezenterzy VIVA. Oprócz klipów czeka Was tu też wiele sylwestrowych atrakcji i niespodzianek!*

Głosujcie już teraz, a w Sylwestra oglądajcie Listę 1500sto900 na naszej antenie!

 

http://www.viva-tv.pl/mini/1500sto900/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja zdam relacje :)

 

MEGA Top 10 jest moim zdaniem jeszcze gorzej układana niż Tip-Top Lista. Podczas programu nie ma napisu 'Mega Top 10' w lewym górnym rogu , belki wzięte z power listy, logo zresztą też (te z zegarem, które po jednej rundce animacji zacina się na niebieskim kolorze) ;d . Co do tych problemów o których ktoś tam wspominał że przerwali teledysk Papi i pojawiło się logo to nie widziałem , ale dlatego że oglądałem wczoraj gdzieś od 5 miejsca. :) Program oczywiście nie ma czołówki..

 

VIVA Dj Night. Pierwsze wydanie było zwalone (1.01.2011) na początku leciały klipy DJ , ale tych z playlisty VIVY (David Guetta, Example, Swedish House Mafia, Kalwi & Remi, Remady itp.), pojawiły się ze 2 teledyski z Viva Clubbing. Jak dobrze pamiętam był Cobra Starship feat. Sabi - You Make Me Feel i jeszcze jakiś. A po reklamach, które były 15 min przed zakończeniem programu leciała normalna playlista.. (oczywiście Alexis Jordan nasza kochana z kawałkiem Happiness tym razem poleciała, Nicole Scherzinger - Try With Me, Rihanna - California King Bed itd.) Dziś jest lepiej, więcej utworów z Viva Clubbing. Było FERRY CORSTEN - CHECK IT OUT, HARDWELL - ENCODED, SHAUN BAKER - ADDICTION, DJ FRESH - LOUDER, TOM BOXER - DEEP IN LOVE, NERO - PROMISES, BENNY BENASSI - CINEMA, LAIDBACK LUKE - NATURAL DISASTER i oczywiście kawałki z playlisty codziennej - EXAMPLE - CHANGED THE WAY YOU KISS ME, LMFAO - SEXY AND I KNOW IT, DAVID GUETTA - WHERE THEM GIRLS AT, KALWI AND REMI - GIRLS, IAN CAREY - LAST NIGHT itp.) W porównaniu ze wczoraj jest 100 razy lepiej :) Może to się rozkręci , zobaczymy :D (program również czołówki nie posiada) .

 

Program się skończył, zaczął się Viva Night Spot z czołówką 10 na 10 O_o

 

 

Co ciekawe wczoraj po VIVA Dj Night było VIVA Hits Polska, w którym na przemian leciały polskie i zagraniczne hity. :D (Było tak - VIDEO - ŚRODA, CZWARTEK następnie BAD MEETS EVIL - LIGHTERS następnie HONEY - RUNAWAY następnie RIHANNA - MAN DOWN) się uśmiałem normalnie! Nasza kochana VIVA! ♥.♥

 

Jeżeli chodzi o 1500sto900, to po tym co wystawili do głosowania widać jak są ograniczeni. Utworów z VIVA Clubbing nie ma w ogóle, błąd! Oczywiście pełno staroci , 0 nowości, czyli to co na co dzień..

 

PS. przepraszam za literówki, nie chce mi się sprawdzać xd

 

 

a , i jeszcze jedno jak już pamiętam :) Było to dawno może z miesiąc temu, ale było. Na Vivie pojawiła się stara belka z programu 4 Girl Only , look! ;) :

 

 

beztytuubnf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym głosowaniu nie zauważyłem nic ciekawego co mogłoby kandydować do tytułu utworu roku. VIVA czy MTV to nie stacje muzyczne, to zapychajdziury z buraczanymi teledyskami pełnymi lateksu, cycków i wiejskich rytmów (nie obrażając polskich wsi).

 

Skoro stacja muzyczna to powinna nadawać inne gatunki, np. euro dance, np. rock. Muzyka to nie tylko silikonowe babki, justin bieber i hot 12stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Viva nie puszcza Justina Biebera, czy gwiazdek Nicka i Disneya. Jedynie Miley Cyrus można było usłyszeć, ale to już nie jest gwiazdka Disneya. ;)

a co do tip-top listy, mega topów i tych innych tam - to ja zaobserwowałem coś takiego:

 

Week Top 10

#12

:lol2:

 

No to VIVA DJ Night to jest po prostu coś w stylu Club Rotation.

A Mega Top 10 to jest 100% z numerkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja zdam relacje :)

 

MEGA Top 10 jest moim zdaniem jeszcze gorzej układana niż Tip-Top Lista. Podczas programu nie ma napisu 'Mega Top 10' w lewym górnym rogu , belki wzięte z power listy, logo zresztą też (te z zegarem, które po jednej rundce animacji zacina się na niebieskim kolorze) ;d .

 

Z ty się zgodzę że lista jest gorzej układana niz Tip-Top Lista. A podczas programu jest napis "Mega Top 10" w lewym rogu, tylko nie było go akurat podczas wczorajszej listy popołudniowej i nocnej.

 

A co do VIVA DJ Night to rzeczywiście wczoraj było lepiej niż przedwczoraj, ale wątpie żeby coś się rozkręciło, na pewno będzie tak jak zawsze że na początku będzie super fajnie, a potem wszystko s[beep]ą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napis, ja nie widziałem ani w czwartek ani w piątek :D , ale looknę..xd

 

Co do Viva Dj , zobaczymy. Narazie są wyniki oglądalności za listopad. Jak Polo TV wyprzedzi Vivę to już będzie porażka .. :lol2:

 

 

 

W listopadzie 2011 najpopularniejszym kanałem muzycznym, mimo spadku udziałów w oglądalności, pozostaje VIVA Polska z wynikiem 28,8 tys. widzów. Drugie miejsce zajmuje natomiast kanał Polo TV, który w porównaniu z poprzednim miesiącem zyskuje najwięcej, bo aż 7 tys. nowych widzów. Trzecie miejsce utrzymuje 4Fun.TV.

 

W ujęciu rocznym największy wzrost udziałów w oglądalności (o 95 proc.) notuje Eska TV. W zestawieniu pierwszy raz uwzględniono kanał VH1 Europe, który ogląda średnio 1,5 tys. widzów.

 

Dla porównania :

 

listopad 2011 (liczba widzów) październik 2011 (liczba widzów)

1. VIVA Polska 28 876 ||| 30 963

2. Polo TV 19 065 ||| 15 486

3. 4fun.tv 16 049 ||| 14 324

4. MTV Polska 11 480 ||| 9 980

5. Eska TV 7 953 ||| 9 421

6. VH1 Europe 1 560 ||| -

7. Rebel.tv 901 |||857

8. Czworka Polskie Radio 438 |||328

 

Dane Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia.

 

źródło - http://media2.pl/badania/86542-Muzyczna ... derem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest, ale ja teraz rzadko oglądam VIVĘ, a często MTV Hits, MTV Dance - gdzie jest "No Beef" jest grany od dawna. :)

 

Chociaż teraz VIVA trochę się wzięła do roboty z dodawaniem nowych klipów... chyba wreszcie zrozumieli, że trzeba coś robić z tym spadkiem oglądalności... ale ciekawi mnie, że PoloTV jest na 2 miejscu... to dla mnie szok.... widać, że Polacy najbardziej lubią oglądać wieśniackie teledyski piosenek o d*p*e marynie... już nawet 4fun.Tv puszcza discopolo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie VIVA w\ogóle nie wzięła sie do roboty z dodawaniem nowych teledysków. Dodawanie klipów rzekomo 'nowych' które premiery miały w wakacje, to nie jest dodawanie nowych klipów. To jest uzupełnianie braków, aby się nie skompromitować totalnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez bym powiedział ze VIVA ostatnio wzięła się do roboty pod względem klipów.

 

Zauważyłem dziś jedną dość ciekawą rzecz otóż podczas tych ich przerywników "VIVA Poleca" wszystkie klipy puszczane są we właściwym formacie tzn. z tymi pasami u góry i na dole, a już podczas programów, niektóre np. "You and I" czy "the way we are" są po prostu "rozszerzone" czy jak dla niektórych upchnięte to 4:3.

 

I jeszcze co do formatów to tez zauważyłem ze nieskrócone wersje są w dobrym formacie ale już te skrócone nie (są rozciągnięte).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...