Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te znam... Jeszcze chyba była Rock Lista. Ale napewno było więcej list przebojów, tylko by trzeba było bardzo przeszukać internet.

 

EDIT: Pożegnaliśmy przed chwilką „Hity goracego lata” - oby tylko na te kilka miesięcy... Ostatnią piosenką była Mr. President - Coco Jambo. To był/jest mój ulubiony program na Vivie i oby wrócili do niego w następne wakacje. ;) A teraz żegnamy się z Club Charts...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Club Charts - Ostatnie notowanie - 27.08.2011r.

 

10) Swedish House Mafia - Save The World

9) LMFAO feat. Lauren Bennett & GoonRock - Party Rock Anthem

8 ) Inna - Club Rocker

7) C-BooL & Jo - Don't Waste The Time

6) Jennifer Lopez ft. Pitbull - On The Floor

5) David Guetta ft. Flo-Rida & Nicki Minaj - Where Them Girls At

4) Black Eyed Peas - Don't Stop The Party

3) Basto! - Live Tonight (Gregory's Theme)

2) Ian Carey ft. Snoop Dogg & Bobby Anthony - Last Night

1) Alexis Jordan - Good Girl [ szok :o ]

 

Listę prowadziła Natalia. Na koniec powiedziała o tym, że jest konkurs z płytą ATB i nic nie powiedziała o tym, że to ostatnia lista Club Charts... o_O

Głównym tematem listy były koktajle. Akcja rozgrywała się w jakimś klubie w Sopocie. A powtórki jutro nie będzie na rzecz Top 100. Nie było też nic o VIVA Clubbing.

 

@rafal6549 - W tygodniu jest dużo powtórek Chartsurfer'a. Chyba trzy albo 4. Myślę, że jest to rekompensata za skasowanie innych programów. Ale ta lista już nie jest taka jak kiedyś. Dawniej to było notowanie z różnych gatunków muzycznych, dziś to są piosenki tylko te które lecą na standardowej playliśćie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ze starych list było:

- Specjalista

- Euro TOP 20 (pod koniec skrócony do TOP 10)

Tyle pamiętam. Swoje belki posiadała jeszcze właśnie specjalista , Euro TOP 20.

 

@jakie - a czego się dziwisz już od paru dobrych tygodni Alexis Jordan jest w pierwszej trójce Club Charts. Dla mnie szokiem jest to że w ostatniej liście nie było Rihanny oraz Lady Gaga i Britney :D

 

Przed chwilą tak z ciekawości szukałem kiedy zdjeto z anteny Tom Kultury (chcieliście wiedzieć ale niestety nie znalazłem) i zauważyłem jedną dość ciekawą rzecz:

na niemieckiej VIVIE w przyblizonym czasie zniknęły takie programy jak: VIVA Film ab? (ich VIVAMOVIE), Euro TOP 20, zmienili Club Rotation w listę przebojów oraz zlikwidowali Chartsurfer i zaczęli również znikać prezenterzy no i mamy teraz co mamy: showy z MTV, urodzinki itp.

 

U nas znika VIVAMOVIE, Club Charts, Top 1 Lista, Planet VIVA i zaczynają odchodzić prezenterzy. Czyżby miało to oznaczać że za niedługo VIVA zmieni swój profil tak jak ich siostra z Niemiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro Top 20 - zastąpiła Top-One Lista a szkoda - bo to był za[beep]isty program. :D

 

Ale na fejsie mi napisali cytat: nie będziemy zdradzać wszystkiego:) ale na pewno będzie bardziej energetycznie, będzie więcej interakcji i wycieczek do różnych klubów w całej Polsce:) i będzie prawdziwa muzyka klubowa!!!

 

jak ich spytałem o VIVA Clubbing. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie - na pewno nie odpisuje żaden bot bo w odpowiedzi było coś takiego "Niestety nie mozemy zdradzić dokładnie co to bedzie ale na pewno bedzie bardziej energetycznie, interaktywniej i barzdiej klubowo, moze odwiedzimy nawet kilka klubów.

 

Z resztą jakby odpisywał bot to skąd by wiedział o co chodzi? Każdy może przecież zadać pytanie w inny sposób. Poza tym nie ma chyba mozliwości aby automatycznie bot (czy coś takiego) odpisywał na fejsie... :D

 

A co do listy Hop Bęc to z tego co pamietam to była lista tygodniowa i leciała bodajże wtedy jak na VIVIE Gerany leciał taki magazyn plotkarski (wtedy VIVA dzielila jeszcze swój czas antenoey z niemcami)\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie według was powinny być Wielkie Rewolucje na VIVIE?

 

Jak dla mnie rewolucją było wprowadzanie kanału w jakości HD lub przynajmniej formatu 16:9 w stylu VIVY niemieckej ,teledyski tematycznie puszczane,powinna być lista europejska polska i ogólna,polsko zagraczna wiecej muzyki klubowej niezależnej dance i godzinka teledysków lat 70,80,90 polskich i zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie :|

Na pewno znajdzie się miejsce dla Justyny, dadzą jej może inne programy.

 

Rewolucja? Zmienić logo/format i więcej różnorodnej muzy, praktycznie wszystko z VIVY DE, prócz seriali.

 

Ja też wczoraj widziałem napis "PREMiERA" w czasie programu "VIVA MOVIE", podczas klipu: Wet Fingers - Małgośka ( http://www.google.pl/url?sa=t&source=we ... -92GybTChA )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Ktoś na Facebooku do VIVY napisał takie pytanie:

 

Okej, to ja może zacznę od początku, bo widzę, że mój post już daleko daleko w tyle, a nie dostałam jeszcze dokładnej odpowiedzi. Gdzie jest ten rzekomy odcinek Viva Movie, w którym miał być Kuba Gierszał ? Nie rozumiem tego cyrku, a czekałam na ten odcinek całe wakacje, i chyba nie tylko ja. ;] Łaskawie proszę o odpowiedź.

 

VIVA odpisała:

 

A już wszystko wiemy:) rzeczywiście Kuba miał się pojawić, ale ze względu na napięty zawodowy grafik nie znalazł dla nas czasu:( może jesienią się uda:)

 

Czy to oznacza że VIVA Movie nie znika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...