Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni straszny bałagan jest w ramówce VIVY tzn. program tv obecny nie zgadza się ani z tym który publikują gazety z programem tv ani z tym co publikuje sama stacja na swojej stronie internetowej. Jedynie EPG stacji już wprowadza zmiany na bieżąco. Powinni to raz na dobre uporządkować a nie raz taki program tv jest a raz taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz tak leci cały czas na playliscie VIVY PL :-) Bytesize prawda. W nocy leci duzo klipów mało spotykanych wciagu dnia. Leci też widziałem Selena Gomez - Naturally. Podmienili też Taio Cruz - Break Your Heart na wersję Taio Cruz Ft. Ludacris - Break Your Heart. Klip jest trochę inny od pierwszej wersji.

VIVA Polska liderem wśród stacji muzycznych:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/vi ... t-rebel-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w śród młodzieży w stacjach muzycznych to VIVA jest najbardziej rozpoznawalna marką...nie 4 fan tv...czy Eska tv. W radiu racja Eska no i RMF maxx. Ale w tv i świadomości młodych polaków którzy słuchają muzyki "popularnej"Jest Viva

 

A co do STROMAE "Alors on danse" to Na Vivie de... jest on hitem już ho...ho początek lutego.Ale to pewnie bliższość geopolityczna ma znaczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię teraz pewien temat, który był poruszony zarówno tutaj jak i na samej VIVIE:

W kąciku porad w programie In&Out Justyna czytała list z zażaleniem, że VIVA w ogóle nie interesuje się Bieberem. Że jest on młody, utalentowany i sram taramtam... Justyna zaprzeczyła temu faktowi mówiąc, że bardzo dużo o nim mówi w In&Out. Chwilę później zadedykowała jej utwór Biebera. Jednak w ogóle go nie puścili, tylko Tiesto poleciał. Czemu pożałowali piosenki, skoro na MTV jego utwory są puszczane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zobaczyłem z ciekawości (bo tyle o tym Bieberze piszecie wszyscy) co to jest. I ogólnie słabe to jest dosyć. Dobrze, że nie puszczają tego na vivie. Wie ktoś może coś na temat top50, które ma lecieć w niedziele? Osobiście ostatnio nie oglądam zbyt dużo vivy, czasami tylko rano włącze prze pracą i to wszystko i ostatnio nawet w tak krótkim czasie podczas którego oglądam ten kanał widzę, że playlista została trochę wzbogacona o fajną muzykę tj. Aura Dione - I will love you monday ( nie wiem czemu ale ta piosenka ma coś w sobie i od razu wpadła mi w ucho) czy Melanie fiona - Monday Morning ( już dość stara piosenka - na 4fun leciała pod koniec zeszłego roku). Ostatnio też na vivie widziałem Cadence - I surrender - fajna nutka, taka lajtowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te nowości w ostatnich dniach na VIVA PL:

JUNIOR CALDERA FT. SOPHIE ELLIS BEXTOR - CAN'T FIGHT THIS FEELIN,

KATERINE - ENJOY THE DAY,

DJ ASSAD - FOR YOUR EYES,

GURU JOSH - ETERNITY,

SELENA GOMEZ & THE SCENE - NATURALLY,

TAIO CRUZ FEAT. LUDACRIS - BREAK YOUR HEART,

TAIO CRUZ FEATURING KE$HA - DIRTY PICTURE,

HONOREBEL FEATURING PITBULL - NOW YOU SEE IT (REMIX),

STROMAE - ALORS ON DANSE,

MARINA - GLAM POP,

nowy klip Pauli też zadaje się widziałem na VIVIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czyli poruszany przeze mnie temat powraca. Ja juz jakis czas nie patrzylem na polska VIVE przez dluzszy czas, czasem przelaczam na chwile. Ale Justina widzialem tylko na 4fun.tv i w zig zapie. Prawda jest, ze VIVA go ignoruje (oczywiscie polska VIVA, bo w niemieckiej niedawno byla premiera kolejnego singla: Never Let You Go). Jesli jestem w bledzie, to prosze mnie wyprowadzic z niego, ale Biebera nie widzialem ani razu na VIVIE. A pozatym jestem ciekawy kiedy w koncu puszcza Telephone Lady Gagi i Beyonce? To juz jest od prawie miesiaca wielki hit w De. A w PL zobaczylem go dopiero wczoraj w mega obcietej wersji na 4fun.tv

PS Ciesze sie, ze po wydaniu pol roku temu singla Naturally Seleny Gomez & The Scene VIVIE udalo sie go "odkryc" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biebera nie widziałem na Vivie (na szczęście!), "Now You See It (Buzz Junkiez Remix)" leci już długo, tylko wiadomo na zmianę z normalną wersją. A "Telephone"? Dżizas przecież ten klip leci już z 3 tyg na Vivie i raz długa wersja raz krótka. W Listach przebojów lecą te wersje na zmianę.

W Power Liście leciała raz Medina "You & I".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera klipu "Telephone" Lady Gagi i Beyonce miała miejsce 18 marca :) Ja Medinę i You&I widziałem we Wigilię w O Co Kamanie :D No i faktycznie Hit Maker zniknął (chyba) z VIVIY? Bo w środę o 20 byli najlepsi Tancerze Ameryki. A o 13 jestem jeszcze w szkole ale w EPG jest Planet VIVA. Jaka radośc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Justyna chwaliła się tym osiągnięciem w Club Chartsie :D Ogólnie teraz ta lista ma u mnie duży plus. Od jakis trzech tygodni jest zupełnie odmieniona. Lecą nowsze kawałki (nie ma już Sexy Bitch na 1. miejscu). Niestety na stronie VIVY listy przebojów (min. Club Charts) nie są już aktualizowane od tych 3 tygodni, czyli od wprowadzenia nowej wersji strony.

Powinni juz niedługo dac premiere dwoch nowych polskich teledysków: Marina- Glam pop i Candy Girl- Lick it. Mam pytanie: Czy w związku z wprowadzeniem TOP 50, z ramówki znika PL Top 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I choćby dlatego powinni włączyć znowu MTV Europe u nas. A MTV Polska wyłączyć, bo to badzieiwie jest nie miłosierne. Poza tym na MTV Europe w ciągu doby jest nawet 16 godz. muzyki. Fajnie, że promują naszych za granicą, ale i tak jak już lecą to rzadko, bo np. w World Chart Express, czasami w Dancefloor Chart i przeważnie w Top 10 @ 10. Zresztą zasięg MTV Europe obejmuje kraje które nie mają własnych lokalnych MTV, więc promocja jest słaba (Izrael, Malta, Islandia, Bułgaria, Cypr, Estonia, Litwa, Łotwa - te trzy kraje miały do nie dawna własne MTV i chyba zbankrutowali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...