Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.teleman.pl/tv/Happy-Hours-1-1504124

 

Happy Hours (1) - program muzyczny. Oglądaj w telewizji MTV Polska środa, 3 sierpnia 20.00 za 11 dni. ;)

Nie mam MTV POLSKA :D Na Vivce sobie obejrzę :) Jak będą jakieś piosenki to spiszę, a jeżeli jakieś informacje o muzyce to nie ma jak. Może jeszcze zaktualizują ramówkę VIVY i będzie dłużej trwał ten program.

 

@matjot aha. To pisz tak bym ciebie zrozumiał ;) Na MTV to będzie, np. (1), na VIVIE (1 - 1/4).

 

A nie. Jednak tak będzie: http://www.telemagazyn.pl/tv/happy-hours-1599428/

 

Czyli na MTV POLSKA będzie również w poniedziałki od 21:35 do 22:00.

 

Teraz leci relacja z wczorajszego koncertu Tomorrowland na VIVIE z cyklu MTV WORLD STAGE :) W ramówce nie było uwzględnione, bo nie zaktualizowali.

 

Teraz po kilku miesiącach znowu widzę AXWELL /\ INGROSSO - CANT'T HOLD US DOWN.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Mam kablówkę. I od ponad roku nie mam tego kanału. Piszę o swoim telewizorze, bo w pozostałych telewizorach jest MTV POLSKA, bo jest dekoder w telewizorze.

 

Fajnie się oglądało na VIVIE od 20:00 do 21:00 relację z piątkowego TOMORROWLAND BELGIUM 2016. I było więcej Dj-ów niż pisano w artykule MTV POLSKA. Dzisiaj LIVE.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zauważyliście wyżej EPG VIVY na stronie prasowej znów szwankuje. Brak 23, 26, 29 i 31 sierpnia. No i jak wcześniej znowu się zatrzymało tym razem na 1 września, a dziś muszą pokazać już na 4 września .. :/ Pewnie i tak znów nic z tego "zatrzymywania" nie będzie znając ich .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się oglądało na VIVIE od 20:00 do 21:00 relację z piątkowego TOMORROWLAND BELGIUM 2016. I było więcej Dj-ów niż pisano w artykule MTV POLSKA. Dzisiaj LIVE.

Fajnie to byś miał, gdybyś obejrzał normalną transmisję z TML, a nie jakąś krótką i zmontowaną relację w retransmisji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgodzę :) Chociaż i na TML już pojawiają się te popowe papki znane z takich kanałów czy radia :/ Dlatego od dwóch lat tego nie oglądam. Kiedyś tacy Nicky Romero czy Hardwell grali naprawdę nieźle i mieli fajne swoje houseowe utwory, a teraz? Szkoda słów.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA DANCE MIX - 24.07.16. [22:00 - 23:00]

MICAR FEAT. NICO SANTOS - BROTHERS IN ARMS [2016]

GLOBAL DEEJAYS & DANNY MARQUEZ FEAT. PUPPAH NAS-T & DENISE - WORK [2016]

ARMIN VAN BUUREN FEAT. MR. PROBZ - ANOTHER YOU [2015]

SOFIA CARSON FEAT. J BALVIN - LOVE IS THE NAME [2016]

SCOOTER - THE ONLY ONE [2011]

CALVIN HARRIS FEAT. RIHANNA - THIS IS WHAT YOU CAME FOR [2016]

MILK INC. - SUNRISE [2007]

AXWELL /\ INGROSSO - DREAM BIGGER [iNSTRUMENTAL] [2016]

GURU JOSH PROJECT - INFINITY 2008 [2008]

FERGIE - M.I.L.F. $ [2016]

MYLO - DROP THE PRESSURE [2004]

NILS VAN ZANDT & NICCI - UP & DOWN [2016]

CIDINHO I DOCA - RAP DAS ARMAS [2008]

============================

Jakby co to utwór FERGIE - M.I.L.F. $ jest ocenzurowany.

 

Podczas TOMORROWLAND BELGIUM 2016 LIVE jest nazwa VIVA DANCE MIX z trójkątem, a w nim mniejsze trójkąciki. Po 4 minutach usunięto, a logo VIVY się zmniejszyło i nie było przezroczyste. Było szare. Było w lewym górnym rogu. O 23:08 poleciał licznik reklam, a transmisja nadal leciała. Licznik nie był dokładnie pod logiem. O 20:10 przerwa na reklamy. Licznik zniknął. Logo wróciło na swoje miejsce. Już w normalnej wielkości. O 23:15 wróciła transmisja i wrócił na sekundę napis VIVA DANCE MIX z tym trójkątem. Potem pojawiło się znowu te mniejsze szare logo. 23:23 - przerwa na reklamy. Znowu wszystko dobrze. 23:28 - wracamy na koncert. Był na sekundę napis VIVA DANCE MIX. Reszta nie zdążyła się rozwinąć. Logo nadal małe podczas transmisji. 23:37 - przerwa na reklamy. Było przez chwilę jeszcze małe logo po czym zniknęło i po paru sekundach pojawiło się normalne. 23:42 - wracamy. Znowu to samo. 23:58 - powoli kończy się transmisja. Logo VIVY znika. 00:00 - Napisy końcowe. Koniec.

 


 


Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było. To było MTV WORLD STAGE. Transmisja zorganizowana przez MTV UK.

 

W tym tygodniu żadnych nowości nie widzę na VIVIE.

 

TOP 10: W SAMOCHODZIE: http://m.viva-tv.pl/newsy/93935-top-10-w-samochodzie

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma w dni powszednie od 8:00 do 20:00 ciekawych pasm do oglądania na tym kanale. Non stop wałkują te utwory i wałkują, aż mnie zaczyna to nudzić. Nic wczoraj nowego nie dodali do playlisty. Przydałby się powrót dawnych audycji muzycznych albo jakieś nowe, byle nie ogólne, żeby dało się oglądać, np. pasmo z muzyką klasyczną. Pisałem ostatnio do Vivy, czy mogliby pomyśleć nad przywróceniem na antenę programu Get the clip. Odpowiedzieli, że przekażą moją prośbę. Przypomniałem sobie o tym programie. Przynajmniej daliby go chociaż o jakiejś odpowiedniej dla widza godzinie. Jeśli nic nie zrobi ta VIVA PL z obecną ramówką, to szanse na powrót GTC są marne :(

Szkoda, że nie ma na polskiej Vivie pasma z nowymi utworami. Ja chciałbym też zobaczyć inne programy muzyczne na antenie, m. in. tę facebookową listę(Facebook Wishlist)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...