Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po wczorajszej aktualizacji spodziewałem się pewnej małej funkcjonalności, której brakuje mi po przesiadce z ESI88, a chodzi mi o informacje na wyświetlaczu w postaci czasowej przy "przesuwania się" po buforze live pause. Było by fajnie gdyby pojawiła się ta funkcjonalność w kolejnej aktualizacji. Jednakże mam inny problem z moim Evoboxem, gdyż często w diagnostyce połączenia sieciowego (wi-fi) w wierszu internet mam "sprawdzanie statusu", a co za tym idzie w tym momencie jest brak internetu. Pomaga ponowne wyszukanie sieci i połączenie z nią. Dodam, że nie ma takiego problemu z innymi urządzeniami łączącymi się po wi-fi. Czy to tylko przypadłość mojego dekodera, czy jakieś ustawienia w routerze D-Link DWR-116?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam pytanie ponieważ przymierzam się do przejścia z NC+ do CyfrowegoP, czy dysk w tym dekoderze w trybie uśpienia (płytkiego) kręci się cały czas czy tylko w momencie nagrywania i ewentualnie jakiś krótkich momentach?

Jeśli kręci cały czas to czy nie można by zmodyfikować oprogramowania tak aby usypiał również dysk? (to pytanie do support 458)

 

Co do zdjęć WSZtm i słów że on różnicy w obrazie nie widzi, ty zrobiłeś je logu na banerze, przypuszczam że jakość samego banera się nie zmieniła. Jeśli chciałeś porównać jakość obrazu to powinieneś robić raczej zdjęcie w narożniku, może tu było by coś widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak bedzie z odbiorem programow czy da sie ogladac programy bez pikselozy i zaklocen czy on ma czula glowice bo przed

sagecomem mialem  PVR HD 7000 to byla masakra nie dalo sie ogladac duzo programow w szczegolnosci w jakosci HD w Sagecom -ie nie mam takich problemow antene mam polsatu nie HD to chyba jest 60 albo 70 konwerter pojedynczy kilku lletni zmieniany byl tylko kabel antenowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

mam  3 niezalane instalacje pod którym wcześniej podpięte były dekodery nc+ i zapewniam, że dekodery Polsatu (evobox i 5500s) odbierają na nich dużo lepiej.. Tzn. nawet przy złej pogodzie nie zanika sygnał (głównie lubił znikać na kanałach TVN). Teraz wszystko działa przy każdej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja jest Polsatu tylko ze nie logo Cyfrowy Polsat HD to chyba jest jak pisalem wczesniej 60 lub 70 to  mam nadzieje ze moze wystarczy do Evbox-a

Jak będzie dobrze ustawiona to w dobrą pogodę wystarczy.Problemy mogą być przy dużych opadach deszczu i śniegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja jest Polsatu tylko ze nie logo Cyfrowy Polsat HD to chyba jest jak pisalem wczesniej 60 lub 70 to  mam nadzieje ze moze wystarczy do Evbox-a

Jeśli Polsatu to masz 70cm. Jeśli masz dobrze ustawioną, bez problemu Evo będzie na niej odbierać, warunek- dobrze zrobiona instalacja.

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawialismy tak aby oba paski mialy jak najwieksze wychylenie -jak pisalem wczesniej oba byly na zielono tj okolo 3/4 dlugosci


To z ustawianiem anteny trzeba poczekac na cieplejsze dni


Ale ogolnie biorac to wziasc ten dekoder  i czy bede zadowolony z tego dekodera


prosze o konkretna porade tak czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogolnie biorac to wziasc ten dekoder i czy bede zadowolony z tego dekodera

prosze o konkretna porade tak czy nie

Bez wahania warto wziąć Evobox. Będziesz zadowolony. Ja go mam od stycznia jak tylko się pojawił. Soft jest rozwijany i na chwilę obecną obrazem, szybkością oraz wygodą użytkowania bije na głowę inne. Mam też wifipremiumbox+ - nc+ i ewobox jest od niego zdecydowanie lepszy :) Edytowane przez Doliwa79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...