Skocz do zawartości

Bundesliga i niemiecka piłka klubowa


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cidikdokładnie, zawsze czekało się na Hallenmasters  a slogan DSF - Mittendrin statt nur dabei zapamiętam chyba do końca życia :)

 

 

 

Teraz takie turnieje by nie przeszły bo jest to najprostsza droga do kontuzji ale kiedyś to była tradycja choć bodajże 3 tygodnie temu oglądałem turniej halowy w Niemczech w którym brał udział Górnik Zabrze.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia ponad 4 bramek na mecz we wtorkowych spotkaniach podtrzymana.

Zobaczymy jak będzie jutro.

Przy tylu bramkach oglądanie multiligii to najlepsze co może być :)

Wolfsburg dalej wymiata, w Lipsku i Dortmundzie marzenia znowu odżyły a w Gelsenkirchen i Berlinie....

No cóż, brak słów.

Jutro zapewne pojawi się znowu temat zwolnienia Nagelsmanna jak to zawsze bywa przy słabszej grze Bayernu.

Edytowane przez tenktoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem tweeta na  oficjalnym koncie społecznościowym Viaplay w którym napisali że jeśli będzie dostepna multiliga Bundesligi to zaczną ją oferować ale nie wiem czy mieli na myśli to że DFL się zlituje i doda tą opcje przy sprzedawaniu praw czy to że sami kiedyś zaczną produkować konferencję ligi niemieckiej.

Od tego czasu temat ucichł.

Ja osobiście nie rozumiem decyzji DFL o nie dodawaniu multiligi przy sprzedawaniu praw.

Zobaczymy czy nowi szefowie DFL ( Hellmann & Leki ) dalej będą kontynuowali twardą politykę swoich poprzedników ( m.in Seifert, Hopfen )

Wiadomo, że wszystko będzie zależeć od tego kto przejmię platformę SKY, która nie zezwalała na odsprzedaż multiligi innym operatorom.

Nowi właściciele raczej pójdą inna drogą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje Schalke zmierza prostą drogą do spadku. Co prawda widać poprawę gry za nowego trenera ale starego trzymano zbyt długo. Dużo ożywienia z przodu wprowadził Frey. Buelter niestety nie zdał egzaminu co było zresztą do przewidzenia. Nie chcę już wracac do genezy upadku tego zasłużonego klubu ale Koeln czy Union albo nawet Bochum pokazują, że bez dużych pieniedzy da się wygrywać mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie z innej beczki.

Jakie są Wasze typy na nadchodzące wielkimi krokami występy niemieckich drużyn w europejskich pucharach ??

Ja mam nadzieję że Dortumnd wyeliminuje Chelsea.

Oni naprawdę grają taką padakę że szok.

Nie tylko ja będę zadowolony ale również Tuchel :)

Bayern - 50:50

Leipzig  ( dużych szans im nie daję )

Najciekawiej zapowiadają sie spotkania w Lidze Europy i Konferencji Europy.

Tam wszystko może się wydarzyć.

Obyśmy znowu mogli rozkoszować się tak jak w ubiegłym sezonie występami Eintrachtu :)

 

 

Może któraś drużyna powtórzy tą "bajkę"

@czerstwyna chwilę obecną multiliga Serie A czyli tzw Zona DAZN jest dostępna jedynie w DAZN oraz bodajże SKY IT za dodatkową opłatą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda obecnie bo nie jestem żadnym pasjonatem Serie A ani włoskiej piłki ale w zeszłym roku posiadzcze SKY IT musieli wykupić doadtkowy pakiet DAZN by mieć dostęp do multiligii co wiąże się z dodatkowymi opłatami.

W każdym bądź razie multiliga Serie A jest dostępna tylko w DAZN.

Edytowane przez tenktoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...