Skocz do zawartości

TVOD i przeglądarka XION w nowym oprogramowaniu


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 września do nbox recorder wejdzie nowe oprogramowanie, które było zapowiadane pod koniec lipca. Mam takie pytania co to jest ten TVOD (transakcyjny VOD) i czy w przeglądarce XION będzie można przeglądać wszystkie strony internetowe po podłączeniu nbox recorder do internetu?

Jeżeli n-ka uruchomi USB w tunerach to będzie można podłączyć klawiaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XION może obsłużyć wszystkie strony internetowe, ale takiej opcji nie ma w nboxie - dostępne są serwisy specjalnie przygotowane dla N. Jeżeli będzie trzeba do czegoś klawiaturę, to pewnie bedzie można ją i podłączyć.

 

TVOD - to tzw. "transakcyjne VOD". Chodzi o to, że za pomocą kanału zwrotnego (telefon,internet,sms) kupujesz każdy film oddzielnie, a nie całą usługę VOD w pakiecie. I taka opcja ma być od września w VOD razem z miejmy nadzieję dużo lepszymi premierami. "Rocky Balboa" to wprawdzie dobry prognostyk, ale oby się na tym nie skończyło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVOD to VOD Transakcyjny ;p i ty w nim decydujesz co ma się ściągnąć na recorder ;p, co zwiększa o wiele pojemność biblioteki, mogę się mylić ^^' ale właśnie o to chodzi.

 

A jeżeli chodzi o XION to programowalna aplikacja MHP ;p i może być dołączana do kanału lub jako sam kanał. I głownie operator decyduje co ona ma pokazywać ^^' jest na razie dostępna tylko na TVN24 i nSport. Ale przy takim sprzęcie jak nbox mogli by zrobić do niej przeglądarkę w przyszłości ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, ja napisałem odpowiedź na nieprawdziwą informacje autora jakoby mozna było pobrać dowolny film, a nie zarzut do TVOD.

 

Dowolny film to zdaje się można tylko w VOD bazujących na internecie, vide Videostrada. Bedę się cieszył jeżeli się mylę. Chyba ze N zamierza zaprząc do pracy internet.

 

Shadowrider, obawiam się że literka "T" na początku ma nawiązanie jedynie do transakcji finansowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...