Skocz do zawartości

Platforma satelitarna TVP - nowości


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dłużej niż 5 lat to mi wystarczy aby zainwestować w sprzęt (jeszcze nie dzisiaj :lol2: ). A swoją drogą 20 mln dol. za lata 2005-2010 to dużo czy mało? Tak czy tak zostały te pieniądze zmarnowane poprzez brak udostępnienia tych kanałów odbiorcom. To Dworaka i następców powinni teraz ścigać a nie Farfała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
TVP 1 FTA

TVP 2 FTA

TVP INFO FTA

TVP Sport FTA

TV Polonia FTA

TVP Historia FTA

TVP Kultura FTA

TVP HD FTA

TV PULS FTA

INT6 - kodowany

 

Na wszystkich kanałach jest nadawana fonia Dolby Digital AC3

 

Do tego niekodowane są programy Polskiego Radia, także w AC3

Jedynka, Dwójka, Trójka, PR Euro, PR Dla Zagranicy, oraz "Obrady parlamentu" (PR Parlament).

 

Kolego, INT6 to teraz TV PULS jest niekodowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na dzisiejszej konferencji doczekamy się jakiejś mapki pokrycia sygnałem. Swoją drogą, będzie ją można obejrzeć w TVP Info? Farfał powinien o to zadbać.

 

@PawelU1981: Przeskanuj transponder jeszcze raz! Jest "TV PULS" i "INT6"!

 

Kurcze, ja także nie mam sygnału z 10.862h sr.22000. Mieszkam w świętokrzyskiem a dekoder mam Technisat Digit 4S. Co jest?

Przecież to tuner SD... Ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na gazeta.pl:

 

 

Piotr Farfał, p.o. prezesa TVP, przedłużył zawartą w 2005 r. umowę z SES Astra wczoraj, podpisując aneks - twierdzą nasze źródła. Ze strony luksemburskiej spółki podpis złożył Aleksander Oudendijk, członek zarządu i dyrektor handlowy SES Astra.

 

Umowa dotyczy wynajmu dwóch transponderów na satelicie Astra 1KR "na dłużej niż pięć lat" i zawiera opcję na wynajem kolejnych. To wstęp do budowy platformy cyfrowej TVP, o której nadawca publiczny myśli od lat. Oznacza to, że każdy następny zarząd, o ile będzie chciał realizować ten projekt, będzie robił to na satelitach SES Astra.

 

 

No to jedna sprawa załatwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na odkodowane TVP1, TVP2 czy TVP HD. TVP ma prawa autorskie tylko na Polskę a wiązki punktowej do 15.09 nikt nie zrobi (pewnie i za rok będzie ciężko ją zrobić) a odkodowanie oznaczałoby duże kary dla TVP. No chyba że Farfał odkoduje 15.09 licząc się z tym że 16.09 wyleci z pracy i niech się następcy martwią wysokimi karami za złamanie praw autorskich..? Tylko że wówczas jemu groziłby prokurator za narażanie TVP na straty finansowe więc wątpię.

 

Nic Ci nie sugeruję , ale sam powiedz , że człowiek czasami myli się w swoich opiniach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obawiam się, żeby ta platforma nie skończyła się jedynie na kanałach FTA. Kart kodowych póki co nie ma, jeśli jeszcze nie ruszyła ich produkcja, to następny prezes może wycofać się z tych planów. Co zostało odkodowane, to już prawdopodobnie pozostanie, ale dołączenie Polsatu czy TVN-u stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u znajomego i u niego łapie na ant 120cm. Co dziwne, sygnał transpondera TVP jest silniejszy o kilka procent od ARD/ZDF HD. U mnie na 90cm pokazuje taki sam poziom ARD/ZDF-HD, ale zero sygnału TVP ! Jeszcze wczoraj miałem TVP Info i Puls, więc nie wiem, co tu chodzi. Później pójde na dach i wymienię konwerter (mam duoblock) na zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na odkodowane TVP1, TVP2 czy TVP HD. TVP ma prawa autorskie tylko na Polskę a wiązki punktowej do 15.09 nikt nie zrobi (pewnie i za rok będzie ciężko ją zrobić) a odkodowanie oznaczałoby duże kary dla TVP. No chyba że Farfał odkoduje 15.09 licząc się z tym że 16.09 wyleci z pracy i niech się następcy martwią wysokimi karami za złamanie praw autorskich..? Tylko że wówczas jemu groziłby prokurator za narażanie TVP na straty finansowe więc wątpię.

 

Nic Ci nie sugeruję , ale sam powiedz , że człowiek czasami myli się w swoich opiniach .

 

 

Czlowiek nie myli sie w swoich opiniach gdy wyraza swoja opinie kierujac sie logicznym tokiem rozumowania. Kol. @viperx1 nie wzial tylko pod uwage ze w Polsce sam system wartosci, umow, etyki itp jest nielogiczny. Zyjemy w kraju w ktorym kazda ekipa musi przejac media a premier na wstepie swojego rzadzenia namawia do lamania prawa poprzez np. nazywanie abonamentu "haraczem".

Wyczynki farfala to tylko dalsze logiczne postepowanie w tym nielogicznym (czyt. skorumpowanym) korowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Może na dzisiejszej konferencji doczekamy się jakiejś mapki pokrycia sygnałem. Swoją drogą, będzie ją można obejrzeć w TVP Info? Farfał powinien o to zadbać.

 

@PawelU1981: Przeskanuj transponder jeszcze raz! Jest "TV PULS" i "INT6"!

 

Kurcze, ja także nie mam sygnału z 10.862h sr.22000. Mieszkam w świętokrzyskiem a dekoder mam Technisat Digit 4S. Co jest?

Przecież to tuner SD... Ludzie!

 

Dokładnie masz rację:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa dotyczy wynajmu dwóch transponderów na satelicie Astra 1KR "na dłużej niż pięć lat" i zawiera opcję na wynajem kolejnych. To wstęp do budowy platformy cyfrowej TVP, o której nadawca publiczny myśli od lat.

To ciekawe, bo wg KingOfSat i SatKuriera, obecnie TVP nadaje na Astrze 1M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

http://www.lyngsat.com/astra1kr.html

http://www.lyngsat.com/astra1m.html

Jeszcze tylko kodowania w wykazie nie zdjęto.

 

Sat Kurier ma już za sobą multum wpadek. Codziennie jakieś pi.erdoły wypisuje, które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Zatem nie przywiązuję do tego wagi.

 

Edycja Mr. Orbita: http://en.kingofsat.net/sat-astra1m.php Najgłośniej krzyczy ten, kto nic nie robi, albo może się mylę i mamy do czynienia z konkurencją? :> Ja wiem wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...