Jump to content
klucznikdj

Opticum Sloth Ultra Plus

Recommended Posts

Witam. Wgrałem przez port USB oprogramowanie nie od tego deka. Co 5 minut są restarty itp. Jak wgrać oprogramowanie właściwe? Jak próbuję to mi taki napis się pojawia: The SW version is too old, not allow to upgrade!

I tak za każdym razem jak próbuję starszy oraz nowszy soft. Wchodzi tylko Ultra.Plus_2.1.34.

Edited by Barti
Bardzo niechlujna pisownia w poście! Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Są na forum użytkownicy tego dekodera? Jak on się sprawuje z kartą nc+/Cyfry+? Automatycznie i poprawnie wyszukuje i układa listę kanałów? Nie zawiesza się? Potrzebuję kupić tani tuner pod nc+ który będzie dobrze działał i nie będę musiał kombinować z listą kanałów jeśli nc+ zmieni jakieś parametry. A Opticum Sloth Ultra Plus to chyba jedne z tańszych tunerów działających z Cameleonami.

Tak, wyłączają co najmniej od 2 lat. Wiem że wcześniej czy później nadejdzie kres Cameleonów dlatego chcę jak najtańszy dekoder. Ten można mieć za mniej niż 150 zł i jest o tyle fajny że można go ukryć. Tylko nie wiem jak działa.