Skocz do zawartości

Mam Sky HD!!


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna o tym myślałem, ale cena sprzętu (300 funtów + 60 obowiązkowa instalacja) odstraszała.

Aż przeczytałem na forum Digitalspy że należy zadzwonić do sky i zasugerować że wzięłoby się HD, ale za niższą cenę...

Zadziałało! Za 150 funtów dostałem box HD z funkcją PVR. Opłatę instalacyjną i tak zmniejszyli w międzyczasie do 30 funtów.

Tak więc mam HD od 2 dni :wink: Jakość obrazu jest wspaniała, człowiek się co prawda szybko przyzwyczaja ale wtedy wystarczy na chwilę przełączyć na kanał SD. (Normalnie na liście ulubionych mam oczywiście tylko kanały HD :) ). PVR to wygoda której nie sposób opisać, zwłaszcza że materiał nagrywany w niczym nie różni się od oryginału - HD, DD, nawet napisy działają.

Trochę to kosztuje, ale za tyle bajeru 40 funtów abo, to tylko 2 x więcej niż płaciłem za cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam full pakiet za 43 funty. 'Procedura' jest banalna, na http://www.sky.com kilknij join online, zobaczysz pakiety i ceny i możesz zamówić. Sky jest dostępne oczywiście niestety tylko dla mieszkańców W. Brytanii i Irlandii.

Ja zamawiałem nie na stronie sky, ale innej (namiary znalazłem na forum digitalspy) dzięki czemu za sprzęt zapłaciłem 1/2 ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Vitek !

 

Właśnie czekam na odpowiedź od kumpla z UK który ma bulić abonament a ja z polski będe mógł oglądać :) Mam jedank pytanie ponieważ interesują mnie tylko kanały HD.

 

Czytałem na stronie SD że jest kilka pakietów tylko właśnie nie bardzo kumam o co chodzi w tych pakietach , 2mix, 4mix, 6 mix ?

 

Możesz mi powiedzieć co się mieści w każdym z nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na http://www.sky.com/portal/site/skycom/products/packages (masz konkretne pakiety tutaj). Sytuacja jest bardzo podobna do Nki - jest 6 pakietów (newsy i eventy -> sport, muzyka, dzieci, wariacje, wiedza , style i kultura itd. ). Tylko tam sie trochę cenę inaczej liczy, bo właśnie są stopnie - wybierasz 2 pakiety = 15 funtów, 4 pakiety = 18 funtów i 6 pakietów = 21 funtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, przeciez masz tam napisane: Opłata za SKY Digital (od 15 funtów) + opłata za HD - 10 funtów / miesiecznie, czyli HD mozesz miec od 25 funtów. Pamietaj tylko, że takie kanały jak SKY Movies HD czy SKY Sports HD dostaniesz tylko wtedy, gdy masz wykupione pakiety Premium Sky Movies i SKY Sports - gdybys je wykupił płaciłbyś:

- za 2 mixy - 15 funtów

- za oba pakiety premium - 26,5 funtów

- za SKY HD - 10 funtów

Razem - 51,5 funta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to płacisz 43 funty i masz full pakiet. Czyli w tym masz wszystkie inne dotepne programy HD, tak ? Czy do tego płacisz jeszcze to funtów za "Sky HD Subscription" co w sumie daje 53 funty :)

 

Sorka że pytam jak dziecko ale poważnie nie kumam tych pakietów :)

 

jest np. taki "no premium mix" 2 mix - i co w nim się zawiera ??? kosztuje 15 funtów + obowiązkowe 10 czyli 25 razem :) albo np. co zawiara się w kolenych 4 mix 0 6 mix. Bo rozumien co zawiara się w Movie i Sprt MIX.

 

Czekam na info i dzięki za cierpliwość... :)

 

Edycja RafiX: Skasowałem zdublowany post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie. Najniższa płaca w Polsce wynosi około 246 euro, w Anglii 1301 euro, czyli jest ponad 5 razy wyższa. Tak więc strasznie tanie dla nich to Sky Digital :P Albo inaczej, gdyby max pakiet Cyfry + kosztował 40 zł, a pakiet powitalny 3,5 zł to mielibyśmy "tak jak w Anglii". Sorry za lekki offtop ale to chyba ciekawa refleksja ile nam jeszcze realnie brak do zachodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Movies HD i 2, Sky Sport HD, Sky One HD, Sky Arts HD, NHC HD, The History Channel HD, Discovery HD, Sky boxoffice HD i 2, BBC HD. Zobacz tutaj wystarczy poszukać a tutaj masz wykaz z LyngSat. O a tutaj wykaz wszsytkich kanałów HD z tego satelity, czyli tych kanałów, które są w ofercie HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox James wiem dokłanie jakie dotępne są kanały HD bo byłem na tych stronach www juz kilkanaście razy. Mnie interesuje konkretna opcja np. kupuje 2 mix za 15 funtów i jakie kanały HD są w tym dostępne ? Bo oczywiście wiadomo, że nie wszystkie :)

 

Może ty zerknij na tą stronę http://sky.com/hd/what-does-it-cost.htm i pomóż mi rozszyfrować te kanały HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztucjan kanały HD są 'odpowiednikami' kanałów SD.

Np. jeśli masz w swoim pakiecie Sky one to możesz odbierać także sky one HD, podobnie z Discovery, History, Nat Geo, Movies i Sports.

Za możliwość odbioru HD jako takiego dopłacasz Ł10.

 

Tak na marginesie zauważyłem że nie tylko sprzęt dostałem za pół ceny, ale abo też (na rok), czyli za full pakiet płacę Ł43.50/2 + Ł10 za HD = Ł31.75 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...