Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to. Natomiast fala likwidacji zdaje się już za nami. Religia.tv ma coraz szerszą dystrybucję, Eska TV już odniosła sukces, Wojna i Pokój oraz MGM nie są zagrożone. TVN Meteo też już chyba ochronił się przed likwidacją, ostatnio mieli najwyższą oglądalność w historii. W tej chwili chyba jedyny zagrożony kanał to TVN CNBC Biznes, któremu 2 lata stukną w sierpniu. Ale tutaj termin ma być podobno przesunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Travel Channel? CP stracił wyłączność, więc kanał może zawitać w n. Na pozostałe dwa nie ma szans - NGC jest na wyłączność w Cyfrze, a Planete to produkt Cyfry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może już na tej konferencji zostanie zaprezentowane coś jeszcze, co zapowiadano jakiś czas temu ale nie doszło do skutku. Na razie wiadomo o tym nie oficjalnie. Nie piszę dokładnie o co chodzi bo sam nie chcę zapeszać. Poczekajmy do września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nFilmach już było !!!!! Miały być na wiosne. Inne przykłady:

 

- serwis społecznościowy rekomendujący programy przez abobnentów

 

lub

 

- nagrywanie przez net nboxów nie podłączonych do netu (via satelit)

 

 

Zanim zwołają konferencje powinni się wywiązać z obietnic poprzednich !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nFilmów od początku było wiadomo że Sojka się zagalopował mówiąc o wiośnie 2009 jako dacie startu tych kanałów.

 

Zlecenie nagrania programu przez internet dla boxów nie podpiętych do internetu podobnie jak serwis społecznościowy i jeszcze dawnie multiroom było chyba zapowiadane jako "wkrótce". Jak widać "wkrótce" może trwać nawet kilka lat.

 

Co do jesiennej konferencji to słyszałem plotki że sprawa Polsatu może powrócić. Ile w tym prawdy? Pewnie tyle co ostatnio.

 

Ja tam cieszył się będę tylko jeśli w N pojawi się History HD. Wtedy to bedzie konkretne wzmocnienie pakietu KNS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cieszył się będę tylko jeśli w N pojawi się History HD. Wtedy to bedzie konkretne wzmocnienie pakietu KNS.

Malo jest dokumentalnych kanalow w n? :)

Tu przede wszystkim przydalo by sie kilka nowych dobrych muzycznych kanalow albo chociazby Polsat czy TV4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te NFilmy to trochę takie przejęzyczenie - już na konferencji tylko dla dziennikarzy Sojka mówił o starcie najwcześniej późną jesienią. Zresztą nie ma się co spieszyć z tymi NFilmami - warto poczekać, aż zgromadzi się odpowiedni katalog praw filmowych.

 

A co do Polsatu to sądzę, że prędzej czy później dojdzie do tego, że Polsat dołączy nie tylko do N, ale i do Cyfry+. O ile rozumiem, dlaczego parę lat temu Polsat wyszedł z Cyfry+, o tyle dziś jest to już trochę nieracjonalne. Wchodzi DVB-T, C+ już ma możliwość jej odbioru, N pewnie może mieć za pomocą USB. Dla klienta końcowego i tak wiele to nie będzie zmieniać, a Polsat zostanie bez dystrybucji News, Cafe czy Play poza CP... Ja i tak już Polsatu od 7 lat nie oglądam i podejrzewam, że istnieje już spora grupa ludzi, dla której istnienie Polsatu jest wręcz zbędne. Trochę sytuację może zmienić emisja Ligi Mistrzów, ale podejrzewam, że gdyby TVN chciał to w ramach pakietu kodowanego też może emitować mecze w TVN7... No cóż, jeżeli uważają, że zarobią więcej będąc w samym CP to kto im broni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ty nie oglądasz Polsatu od siedmiu lat, inni oglądają Polsat od 13 lat i dłużej, i im jest ciężko rozstać się z Polsatem. Nie wiem ilu ich jest, ale często wybierają CP ze względu na sam Polsat. Więc dopóki DVB-T nie zostanie do końca wprowadzone dopóty Polsat na "wyłączność" w CP będzie atutem Cyfrowego Polsatu.

Osobiście nie oglądam Polsatu, wyjątek F1, zresztą tak samo jak TVN-u. TVN ma morderczo długie reklamy. Jak reklama może trwać pół godziny i dłużej. Film trwa godzinę z groszami, a kończy się po trzech. W tej sytuacji film nie jest przerywany reklamami tylko reklamy są przerywane fragmencikami filmów. Gdy nie ma tych fragmencików filmów tylko są reklamy spokojnie można obejrzeć operę mydlaną typu "Moda na Sukces". Zgadza się na Polsacie są reklamy, ale nie takie długie, jest ich więcej, ale najdłuższa trwa chyba z 15 minut(tak kiedyś było), ale chociaż się pamięta o czym był film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo jest dokumentalnych kanalow w n? :)

Bardzo mało. Są jedynie pseudodokumentalne Discovery.

 

Co do reklam to niestety nasze stacje dają mniej bloków reklamowych ale za to długie jak [beep]a. W USA, UK czy Niemczech jest odwrotnie. Bloków reklamowych jest więcej, ale są za to krótsze (w USA góra 5 minut).

Sam TVNu i Polsatu praktycznie nie oglądam. W Polsacie wyjątkiem są czasem mecze siatkówki w TVN jakiś dobry amerykański serial (jak obecnie Eleventh Hour). Polsat odbieram z naziemnej i to mi wystarczy. Wcześniej miałem Cyfrę więc już się przyzwyczaiłem do takiego stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze , nieoficjalne info mówi o wprowadzeniu zarówno Polsatu jak i TV4 do N. Oczywiście tylnym wejściem bez podpisywania jakichkolwiek umów. Czyli ? Już od jakiegoś czasu planowane jest wprowadzenie nowego modelu N-boxa z możliwością odbioru DVB-T (dekoder można zobaczyć na stronie producenta http://www.adbglobal.com/?q=node/198). Czy wejdzie on w tym roku tego niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...