Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym dostałem odpowiedź w sprawie problemów z odbiorem. 1maja zgłosiłem reklamację, że po zmianie oprogramowania zanikają kanały na białym dekoderze i zażądałem włączenia na czerwiec za darmo HBO oraz postraszyłem zerwaniem umowy w przypadku nierozpatrzenia na moją korzyść. Dodam,że umowa którą posiadam przeszła na okres bezterminowy. Nie dostałem w prawdzie tego czego oczekiwałem, ale za to w czerwcu i lipcu uzyskam dostęp do pełnej oferty programowej bez opcji dodatkowych. Teraz płacę 38 zł za łącznie 3 pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY REGULAMIN I CENNIK

Ktoś na forum n napisał coś ciekawego:

dzisiaj dotarło do mnie pismo z N-ki, list formatu A-4, tak więc news jak najbardziej newsowy i z prawdą się nie mijam, zacytowałam dokładnie fragment treści pisma..., załączono Przewodnik abonenta, który zawiera nowy regulamin i cennik.
dodano pozycję nfilm (od września) jako opcję premium - 20 zł

nVod - 10 zł (dla posiadaczy nfilm - gratis)

obecne HBO+Cinemax - zastąpiono nazwą MaxPack

obecne VOD (PB+NScreen) zastapione nazwą MixVod

modyfikacja pakietów (wyłączenie) - bez opłat

 

no i bardzo ważny - uważam - pkt Regulaminu:

Na wniosek Abonenta, który nie jest w okresie wypowiedzenia Umowy i nie zalega z opłatami, ITI może wyłączyć Pakiet/Pakiety wybrany/wybrane przez Abonenta z zastrzeżeniem, iz liczba pakietów, które zostaną po wyłączeniu pozostana aktywne zgodnie z zapisem Cennika, Cenników Promocyjnych, Warunków promocji bądź Szczegółowych Warunków.

 

Wychodzi na to, że w koncu będzie mozna wyłaczyć więcej niż jeden pakiet na raz.

Nie wiem czy to do końca prawda. nFilm za 20 zł! Musi dorównywać HBO bo 3 kanały HBO to 20zł, a 2 kanały nFilm to też 20zł! Ciekawe, ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nVOD? O co chodzi? W sumie spodziewałem się ceny na tym poziomie, chociaż obstawiałem też 15zł. Rzeczywiście biorąc pod uwagę inne pakiety to powinni dorzucić "coś trzeciego", ale wiadomo, że byłoby to coś powtórkowego... Ciekaw jestem czy w kablówkach pakiet ten będzie zawierał NFilm1, NFilm2, NSport i Wojna i Pokój czy też 2 ostatnie będą oferowane oddzielnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nFilm ma byc jeden czy wiecej, a co z HD? Z tresci wynika, ze tylko jeden kanal filmowy (dziwne ze bez informacji o HD - marketingowo to przeciez robi wrazenie)

20zl za kanal o ktorym nic nie wiadomo nie ma renomy to troche kiepskie zagranie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że już nierobocze - nFilm 1 i nFilm 2 będą emitowane w HD, a contentu można się domyślić - Dreamworks, Paramount, MGM, ITI Cinema i wytwórnie niezależne, które uda się pozyskać. Przynajmniej na razie. 20 zł to taka cena, która zarówna mogła być niższa (jak sądzę na poziomie 15zł), ale też i wyższa (jak pakiet HBO HD, HBO2, HBO Comedy za 25zł). Podejrzewam, że cena wynika z faktu, że po pierwsze są to dwa kanały HD, a po drugie - być może planowany jest rozwój pakietu o trzeci kanał. Ja bardzo bym sobie tego życzył - rozszerzenia takiego pakietu o nSerial, "telewizyjny" odpowiednik nScreen. Trzeba też wskazać, że abonenci nFilm będą mieli bezpłatny dostęp do nVOD, chociaż grom wie co to jest :D - ja przynajmniej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...