Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Nic takiego się w n nie nalicza. Po prostu zapłacisz odpowiednią część ceny - np. włączasz HBO 5 sierpnia, więc w sierpniu oglądasz 26 dni. I n-ka wylicza cenę tej opcji za oglądanie przez 26 dni właśnie, co wynosi 20,97 zł.

x = (26 dni * 25 zł)/31 dni

x ~ 20,97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Największą bolączką jest brak rekordera w najniższym abo.

Nowych klientów to raczej na palcach jednej ręki będą liczyć.

 

Ale też pojawiła się opcja promocyjna "zdradzenia konkurencji", którą rzucają co roku na 2 czy 3 m-ce.

 

Przy powyższych założeniach (nie ma recordera) nie wiele to zmienia.

Np. mój ojciec chciał opuścić CP dla recordera ale teraz nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem podpisać nową umowę ze względu na recorder, ale niestety spóźniłem się. Mam nadzieję, że na grudzień wróci recorder do najniższego pakietu, bo do końca roku umowa, a zależy mi na VOD czy też na nagrywaniu filmów. Teraz teoretycznie mogę wziąc recorder, ale niestety jak wiadomo trzeba przedłużyć umowę na rok bez promocji:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwna sytuacja bo byc moze ktos nie potrzebuje wyzszego pakietu ale z checia kilka filmow w miesiacu wypożyczy wiec jaki klient jest lepszy ? Ten co wezmie 20 zl drozszy pakiet i nic nie bedzie wypożyczal ale dekoder z dyskiem dostanie czy ten co bedzie mial niższy a kilka pozycji po 11 zl w miesiacu obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd oni mogą wiedzieć na jakiego klienta trafili? Ja przez 2 lata 1 - słownie jeden film wypożyczyłem, a mój brat co miesiąc ze 4-5 filmów wypożycza. Dlaczego? A no dlatego, że ja do wypożyczalni DVD mam 5 min. na butach, a brat musi autem 15 km w jedną stronę jechać. Mnie się nie opłaca za 11 zł filmu brać, a bratu już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...