Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to samo spostrzeżenie po PartyLine. Dużo jest krzykaczy, a tak naprawde robia co innego. A Ci co wysyłają to w większości, żeby coś ugrać

 

Tak jak ja :wink: przez kilka lat jechałem na jednym dekoderze niezależnie co się działo i płaciłem regularnie bez żadnych upustów, więc teraz by "wyrównać straty" będę ich/Was skubał przy każdej okazji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja nadal czekam za kontaktem ze strony Cp. Po pomyleniu umów w zeszłym tygodniu, czekam za ofertą związaną z wypoiedzeniem umowy z powodu PF. Mieli zadzwonić w ciągu paru dni. Na razie cisza. Wczoraj wysłałam wypowiedzenie z umowy terminowej. To tam się kontaktowali już wcześniej. Mam nadzieję, że jednak zadzwonią jeszcze. Niestety gdzieś "posiałam" ten nr do DUK. Nie chciałabym się jednak pozbywać Samsunga HD. To jednak najlepszy dekoder w CP. Ale jeżeli nie oddzwonią, to trudno - przyjdzie mi go odesłać, wraz z dekoderem w Multiroomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj czytam to mamy 30 dni czy to na wypowiedzenia, reklamacje, odesłanie dekodera itp. do CP bo inaczej wiadomo, wypowiedzenia nie przyjmą, reklamacji nie uwzględnią, przyślą karę.

Ile ma czasu CP by przyjąć wypowiedzenie i udzielić odpowiedzi na reklamacje klienta? W lutym wysłałem wypowiedzenie i do dziś otrzymuję odpowiedzi że zgłoszenie jest realizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam okres rozliczeniowy do 30-go każdego miesiąca. Wysłałem im wypowiedzenie umowy z 3 miesicznym okresem wypowiedzenia. Mam potwierdzenie że dostali moj list 30-tego marca. Podobno okres wypowiedzenia liczy się od pierwszego dnia rozpoczynającego następny okres rozliczeniowy w jakim dotarł list. Poinformowali mnie, że mj okres wypowiedzenia będzie trwał do 30 lipiec . Wydaje mi się że skoro zdążyłem dostarczyc jeszcze w starym okresie rozliczeniowym to od pierwszego kwietnia liczy się okres wypowiedzenia 3 miesiące tj. do 30.06.2012. Jak to w zasadzie jest????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś od CP potwierdzenie wypowiedzenia umowy w związku z wycofaniem Polsatu Futbol? Ja nic nie dostałem, sygnał cały czas mam nadawany na dekoderze, na infolinii poinformowano mnie, że umowa została rozwiązana, a dostaję wiadomości SMS z zaległością do zapłaty

Ty naprawdę nie wiesz jak to wygląda w praktyce. Gdybyś wiedział o czym informowano mnie na infolinii CP i w telefonach które otrzymywałem przez ostanie 4 m-ce to trudno sobie wyobrazić że coś takiego jest możliwe. Jeśli chodzi o potwierdzenie wypowiedzenia umowy to nie dostałem w związku z wycofaniem TVN HD+1......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa konczy mi sie 8.07. Rozumiem ze moge wyslac jeszcze wypowiedzenie umowy tyle ze bede musiala zaplacic za lipiec sierpien i wrzesien jeszcze tak? i dopiero pozniej odeslac dekoder. Bo powiedziano mi ze ona przejdzie na okres 12 mies ale jak wypowiem to tylko za 3 mies bede musiala zaplacic czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...