Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po rozmowie z Kierownikiem Call Center zostałem zapewniony że zostanie ta sprawa załatwiona w trybie expresowym, akurat... Podobno jeszcze nie mają zarejestrowanego mojego wypowiedzenia. Niech im będzie. Dzisiaj jeszcze wysłałem tym złodziejaszkom skan PWU, co by nie mieli wątpliwości i wymówek. Zobaczymy jak to rozwiążą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, po pierwsze czy na pewno umowę masz na czas nieokreślony? Po drugie jeżeli przestaniesz opłacać, a nie rozwiążesz umowy to cały czas będą narastały zaległości, co będzie skutkowało upomnieniami, a w ostateczności windykacją. Czy wysłanie wypowiedzenia listem za 6 zł, aż tak dla Ciebie jest problematyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po rozmowie z Kierownikiem Call Center zostałem zapewniony że zostanie ta sprawa załatwiona w trybie expresowym, akurat... Podobno jeszcze nie mają zarejestrowanego mojego wypowiedzenia. Niech im będzie. Dzisiaj jeszcze wysłałem tym złodziejaszkom skan PWU, co by nie mieli wątpliwości i wymówek. Zobaczymy jak to rozwiążą...

Powiem Ci tak, zapewnienia kierownika są gów.. warte. PWU z TVN HD +1 wysłałem już dawno.

Gość zapewniał że sprawę załatwi w ciągu kilku dni więc wstrzymałem procedurę prawną ale z tymi krętaczami inaczej się nie pogada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam umowę z Polsatem na 17 miesięcy. Kończy się ona 2 sierpnia. Przegapiłem więc 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

1) Czy jest szansa że jak wyślę teraz wypowiedzenie to je zatwierdzą?

2) Czy jak przejdę na umowę na czas nieokreślony po 2 sierpnia, to kiedy będę mógł zakończyć z nimi umowę? Czy będę musiał płacić im jeszcze 3 miesiące czy tylko 1 miesiąc?

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. podpisałem wczoraj umowę z CP na pakiet Mini HD. Pani w punkcie CP w Wieluniu ppwiedziała mi że jak będzie kończyla mi się umowa to trzeba złożyć pisemne wypowiedzenie najpóźniej 3 miesiące przed jej końcem i że jak tego nie zrobię, to umowa sama przedłuży się o kolejne 12 miesięcy.

Dziś zadzwoniłem się jeszcze dopytać o to na infolinię i pan konsultant powiedział mi, że już dzisiaj mogę wysłać wypowiedzenie i że w wypowiedzeniu napisać że "proszę o rozwiązanie umowy z z dniem 15.06.2015 roku." Powiedział że mogę tak zrobić aby nie zapomnieć później o zakończeniu umowy i nie wkopać się nieświadomie w nową umowę.

 

PS. Można tak zrobić? Konsultant ma w tym rację?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wysłałem wypowiedzenie do Cyfrowego Polsatu z powodu usunięcia Polsatu Futbol , czy jest jakaś możliwość , że dostanę od CP telefon z jakąś promocja cenową (posiadam Premium) zeby wycofać wypowiedzenie (tak jak jest w przypadku Cyfry+ ,że dzwonią żeby zatrzymać abonenta?)

Proszę o pomoc , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...