Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Poprawcie mnie proszę, bo nie rozumiem.

Jeżeli mam mowę na czas określony, to czy z prawnego punktu widzenia nie mogę w dowolnym momencie (np. w ostatnim tygodniu) po prostu napisać, że jej nie przedłużam? Przecież ja jej nie wypowiadam - mija okres na który ją zawarłem i dziękuję. Gdzie tutaj jest wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mój koleżka ma umowę z Polsatem do 30-09-2012.Nie siedzę w tematach Polsatu więc mam pytanko :wink: .Wiem że obowiązuje 3 miesiące wypowiedzenia,ale czy można wysłać wypowiedzenie już teraz tak jak np. w Cyfrze+ tj 4,5 miecha przed końcem?Czy musi mój kumpel czekać do końca czerwca?Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz umowy na czas okreslony, a na "nieokreslony, ale nie krotszy niz x miesiecy", co bardzo mocno zmienia sprawe.

Umowa. Część B p.7

"Umowa Abonencka zawarta jest na czas określony - Okres Podstawowy, jeżeli został on wskazany w Części A Umowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam , ja natomiast mam taki problem , zapomniałem wysłać wypowiedzenie w odpowiednim terminie no i oczywiście przedłużono mi umowę o kolejne 3 miesiące ale to już było , w piątek dzwoni do mnie przedstawiciel CP i proponuje mi oczywiście pakiety odmawiam kategorycznie to w zamian informuje mnie ze będę miał dopłatę w kwocie 118 pln tylko nie wiem za co plus abonament w kwocie 49,90 a do tej pory miałem 39,90 i niestety przerwało rozmowę , czy miał ktoś taka sytuacje , nie rozumiem za co ta dopłata jest ?? proszę o informacje , nie chce stać na straconej pozycji gdy będę dzwonił do CP a dodam jeszcze ze umowa kończy mi się 27 maja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie napisał jasno czy wysłał to wypowiedzenie czy też nie, bo jeśli wysłał np. 2 miesiące przed końcem okresu albo jeden to analogicznie umowa rozwiąze mu się po 1-2 miesiącach po przedłużeniu umowy tylko wtedy będzie płacił za te miesiące jak za okres umowy na czas nieokreślony, bo jeśli to Familijny HD to już nowy regulamin, a jak nowy regulamin to i rolowanie i pozostanie przy tej samej cenie, czyli musial wyslac później wypowiedzenie niż 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby miał zwykły familijny to kara wynosi 24 zł., no a tutaj ma familijny hd więc i kara wyższa bo 10zł. różnicy jest między umową na czas określony i nieokreślony co daje 120zł., trzeba ustalić do kiedy był okres podstawowy, od kiedy się liczy wypowiedzenie i z jakim dniem zostanie rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...