Skocz do zawartości

Manhattan LT 6300 Plus MK II


domin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja mam dość taki nie typowy problem. Posiadam ten tuner już od dłuższego czasu i już również spory kawałek czasu temu padł mi pilot od tunera. Dzisiaj zakupiłem sobie pilot uniwersalny Tomsona i jak się okazało nie znajduje tunera. Próbowałem na wszystkie sposoby z instrukcji i niestety nic to nie dało. Wygląda to tak jakby pilot nie miał wgranych jakiś kodów co mnie też kurcze dziwi bo na dolaczonej do pilota kartce jest ich sporo i widze ze w niektorych markach powtarzaja sie te kody.

 

No bo innego sposobu żeby zmienić częstotliwość danego kanału bez użycia pilota to chyba nie ma :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Tobie pilota firmy EL MAK "MAXI 2002" jednym slowem jest zaje..... powaznie jakie bym niemial uzadzenia rtv(tumer wizjii i cyfry+ oraz Humax) on daje rade jest ciut drogi okolo 80zl. ale warto na niego wydac

tu masz linka to sie przekonaj

http://www.elmak.pl

:wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem tylko ze z magnetowidem i kupiłem uniwersalny pilot za 20 zł jest juz 2 lata i działa jak nalezy poz tym, że zmazały sie juz niektóre napisy jestem z niego zadowolony. MAXI 2002 jest naprawdę dobry ale cenowo to sie nie opłaca. Czasem orginalne piloty sa o połowe tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ja na mojego pilota wydałem 60 zł :/ i szkoda że nie działa z tunerem. A co orginalnego pilota to z miłą chęcią bym zakupił tylko nigdzie nie moge znaleźć. Kiedyś cały tuner był na allegro za grosze (bodajże 25 zł) ale że to było w kwietniu to wtedy jeszcze miałem większość polskich kanałów dostępnych w przekazie analogowym. Teraz większość pozmieniało częstotliwość i w sumie tylko programy z astry mi zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej!, poszłeś w koszty całkiem niepotrzebnie. Czas to wyprostować. Odpuść sobie tego pilota do starego analoga, bo taniej będzie kupić nowy dekoder cyfrowy. Osiagi i możliwości gwarantowane. Kolejny pilot, tego Ci niezapewni, takie mamy czasy.

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, problemem mogą być jedynie stare konwertery - jeśli są bardzo leciwe konieczna może się okazać ich wymiana.

 

Co do analogu - aktualnie został tam tylko jeden polski kanał - TVN, ale za to nie ma go w przekazie cyfrowym (znaczy się jest, ale kodowany :P ). Jeśli zależy Ci na TVN - zawsze można wziąść następnego analoga na Allegro - są za grosze, lub trzeba będzie się zaopatrzeć w abonament którejś z platform cyfrowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...