Skocz do zawartości

Polsat ma za dużo kanałów telewizyjnych.


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to i głupi temat, ale gdy przełączam np. Z Polsatu 2 na ATM Rozrywka to szlag mnie trafia, że muszę oglądać to samo.

 

Dla mnie do likwidacji są:

 

-Polsat 2 

-Polsat Romans

-TV6

-ATM Rozrywka

-Polsat Sport Fight 

-Muzo.tv

 

Nie wspominam już o chorych powtórkach meczów Euro 2016 na Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM Rozrywki nie zlikwidują, bo to nie jest ich kanał. Polsatu 2 również, ponieważ ma cały czas niezłą widownię/udział w rynku, a ludzie go oglądają (chociażby ja).

Tu nie chodzi ogólnie o te kanały. Chodzi o te,że Polsat powinien coś zrobić min. Z Polsatem 2. Mogli by podzielić prawa do show. Np.Do Polsatu otwartego dać Taniec z Gwiazdami,a do Polsatu 2 Top Chef-a, a mniej powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 2 powinien być w DVB-T zamiast ich innych kanałów powtórkowych.Nie wiem czemu dla porządku tak nie zrobili.

 

W sumie nie dziwie się sporej liczbie kanałów.Mają gdzie pchać te reklamy a nadają same powtórki dzięki czemu ograniczają koszty.Pan Solorz ma głowę do interesu.Szkoda,że nie stawia przy tym na jakość.

 

Największym problemem Polsatu jest fakt,że nie umią korzystać ze swojego archiwum.Nie potrafią urozmaicić ramówek.

 

Przykład

Serial 13 Posterunek nie był emitowany w tv dobrych parę lat więc do niego wracają.Trafia na antenę Polsat 2 a za chwilę na TV4 ,TV6 oraz ATM.

 

Potem to samo Miodowe lata, wcześniej Rodzina zastępcza.

 

Teraz wałkują Przyjaciółki na Polsat Romans oraz ATM.

 

Powinni to porozdzielać tak aby jak najwięcej seriali było emitowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...