Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

@Hubert, I po co takie teksty? Jak ty jesteś zakochany w swojej randze, to nie sądź innych podług siebie. A nie pomyślałeś, że po prostu mi się znudziło? Klimat też nie zawsze był najlepszy i przez taki wypowiedzi jak twoja, dalej taki jest.

 

Tworzac ta zabawe myslalem ze ranga bedzie tylko dodatkiem a prawdziwa rywalizacja potrwa do konca rundy OE. Niestety sie pomylilem

 

@MZKS1929, Stary jak będziesz pisał takie bzdury to sam poproszę @MrOrbitę o cofnięcie ragi. Ulży Ci? Co was tak boli? Wygrałem i nie mam już ochoty grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jovik niechce na sile wciagac cie abys zagral ale pomysl ze w przypadku takiego pucharu co kazda runde odpada polowa uczestnikow wiec pewnie juz od II rundy rywalizacja bedzie emocjonujaca a moze taka forma gry bardziej sie sprawdzi niz forma ligowa.

 

Mozna jeszcze typowac do godz. 19:00 dnia dzisiejszego wiec pozostalo jeszcze pare minut. Czerwonym kolorem odznaczylem graczy ktorzy do tej pory nie podali 3 graczy z OE do typowania

 

1. Jovik (1) - Mietek (16)

2. Przemek0700 (2) - kieloo (15)

3. iko (3) - Pawop (14)

4. Hubert (4) - mat_lewq (13)

5. Fiant (5) - kubawojcik (12)

6. mad85 (6) - PiotrekJaw (11)

7. marcin c (7) - dzoas (10)

8. MZKS1929 (8) - Jarinho (9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku regulamin mowi :

 

10. W przypadku remisu mecz jest powtarzany..

11. W przypadku dalszego remisu do nastepnej rundy awansuje gracz wyzej rozstawiony.

 

Wiec w/w przypadek w 1 rundzie oznacza powtorzenie meczu za tydzien w przypadku dalszego remisu awansuje gracz wyzej rozstawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś musi mi gola walnąć :P Bo przy 0:NT nici z szybkiego awansu :P

Spytałem się, bo myślałem, że z urzędu awansuję jak mi rywal nie zatypuje.

 

I w ten sposób Jovik grasz dalej, bo awansujesz z pary z Mietkiem :lol2: Przyznaj się - specjalnie nie chciało Ci się typować dlatego tak napisałeś :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność - rangi z typowań są przechodne, czyli w danej chwili na forum może być tylko jeden król typerów w danej kategorii. Gdyby tego nie było, w kolejnych sezonach zwycięzcy rezygnowaliby z rywalizacji.

 

EDIT: Zostałem źle zrozumiany - wyjaśniam więc: Jovik wygrał, sprawa zamknięta, za playoff nie ma rang, traktujcie to jako czystą zabawę. Gra zakończyła się regulaminowo a teraz można jeszcze powalczyć między sobą.

 

Jednocześnie chcę wyrazić niezadowolenie z faktu, że typowanie skończyło się przedwcześnie z powodu rezygnacji sporej części użytkowników. Sorry Panowie, ale jak się deklarujemy, to gramy do końca. W kolejnych sezonach proszę się zgłaszać tylko jeśli się wie, że grę będzie się kontynuować niezależnie od wyniku, bo tak zabawa traci sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki 1 rundy Cup Orange Ekstraklasa 2008 :

 

1. Jovik (1) - Mietek (16) NT:NT

2. Przemek0700 (2) - kieloo (15) 0:NT

3. iko (3) - Pawop (14) 0:NT

4. Hubert (4) - mat_lewq (13) 0:NT

5. Fiant (5) - kubawojcik (12) 0:NT

6. mad85 (6) - PiotrekJaw (11) 0:1 (Rengifo)

7. marcin c (7) - dzoas (10) NT:0

8. MZKS1929 (8) - Jarinho (9) 0:0

 

Spotkania 1 rundy powtorzone :

 

1. Mietek (16) - Jovik (1)

2. kieloo (15) - Przemek0700 (2)

3. Pawop (14) - iko (3)

4. mat_lewq (13) - Hubert (4)

5. kubawojcik (12) - Fiant (5)

6. AWANS do 2 rundy uzyskał : PiotrekJaw (11)

7. dzoas (10) - marcin c (7)

8. Jarinho (9) - MZKS1929 (8)

 

Data zakonczenia przyjmowania 3 wytypowanych graczy to : 28 Marca (PIĄTEK) godz. 20:00

 

W przypadku kolejnych remisow w spotkaniach powtorzonych 1 rundy awans do 2 rundy uzyskuje uzytkownik wyzej rozstawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...