Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku jest ten sam scenariusz. Jakiś klub gra nieźle w lidze (np. Bełchatów) i wszyscy mają nadzieję, że zawalczy w Pucharach. I później następuje wielka padaka. Teraz też każdy się ostrzy jak to Legia i Wisła pohulają w Pucharach. Skończy się sezon posprzedają co się da i tradycyjnie zacznie się jęczenie w stylu: jest przed sezonem, nie ma najważniejszych graczy, gdybyśmy zagrali lepiej pierwszy mecz, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegłoroczny sezon to był taki co następuje co kilka lata, że faworyci spuszczają z tonu. Tak Polonia zdobyła mistrza, ŁKS itd. Wisły czy Legii grającej dobrze nie jest w stanie nikt zatrzymać za bardzo. Co by się nie działo zawsze wygrywają.

 

A tym dwóm zespołem brakuje wzmocnień przed pucharami bo zawsze te okresy przesypiają. Kolejna sprawa przygotowania, zawsze wtedy zespoły nie są w najlepszej dyspozycji. Zespoły trzeba budować z małymi krokami i mam nadziej, że ta ciągłość zostanie zachowana i co roku będą tylko kroki do przodu a nie wszystko od początku. Powoli ligę zaczyna opanowywać młoda fala trenerów oby to było z korzyścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie tak prędko :D Moim zdaniem Groclin wymęczy zwycięstwo 1:0 i zobaczymy jak potoczą się losy tego dwumeczu w dogrywce.W poprzednim spotkaniu Groclin był lepszym zespołem ,a mimo to przegrał.Myślę ,że teraz pełna koncentracja u grodziszczan i wiara w zwycięstwo przyniesie im sukces :!: Jeszcze POLSKA nie zginęła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Może znają już wynik i chcą pocieszyć? "Barwy szczęścia" :lol:

 

Edycja:

1. Kupa śmiechu. TVP retransmituje mecz z 20 minutowym opóźnieniem :evil:

2. Z serbskiej strony: 43' ГООООООООЛ, 1:0!!!! Кастиљо!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Słyszeliście o tym, że Mohammed Kallon może grać w Wiśle Kraków? Jak dla mnie to było by to niezłe wzmocnienie

 

Wątpię, aby taki piłkarz trafił do polskiej ligi. W Arabii nie podpisał kontraktu za 10mln$ za sezon, a u nas ile może dostać? I prawdopodobnie chodzi tu o Lecha, nie o Wisłę.

 

Ci którzy myślą, że Beitar to jest płotka. Ich właściciel jest jednym z najbogatszych ludzi w Izraelu i jedną z najbardziej rozpoznawalnych ludzi w kraju. Ma takie same, jak nie większe ambicje od Cupiała. Budżet Beitaru jest około 2x wyższy od budżetu Wisły, więc to o czymś świadczy. Mimo to nie mamy się bać takiego klubu tylko awansować co najmniej do fazy grupowej Pucharu UEFA. Czekamy jeszcze na wzmocnienia na kilku pozycjach:bramkarz(testowany Ekwadorczyk?chciałbym np. Wojtka Kowalewskiego), środkowy obrońca(najprawdopodobniej Antek Łukasiewicz, decyzja zapadnie w weekend), ofensywny pomocnik(Garguła?Wisła chce zaoferować tylko 0,5mln euro, chyba to jednak za mało), skrzydłowy(?) i dużej klasy napastnik, mogący grać razem z Pawłem Brożkiem. Czekamy jak się rozwinie sytuacja i co z tego wyniknie. Wiem jedno - dwumecz z Beitarem nie będzie ostatnim w tym roku w europejskich pucharach w wykonaniu Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu TVP leci w [beep]a :twisted:

 

Mecz Lecha Poznań 17 lipca o godzinie 18.

Mecz Legii Warszawa 17 lipca o godzinie o godzinie 20.45.

 

Ale w TVP zobaczymy tylko mecz Legii :twisted: Co za po[beep]y. Mam nadzieję, że Polsat dogada się z TVP i pokaże mecz Lecha. Może wyjazdowego meczu Wisły z Beitarem też nie pokaża, jak kilka lat lemu wyjazd w Tibilisi, gdzie wygraliśmy bodajże 8:2. To ma być tv publiczna, gdzie jest ich misja, nawet meczów polskich drużyn w europejskich pucharach nie potrafią pokazać. Po co? Barwy szczęścia będą miały większą oglądalność :twisted: [beep]AĆ TO [beep]OLONE TVP :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...