Skocz do zawartości
  • 0

Problem z Pace MSS seria 200


pecheur
 Udostępnij

Pytanie

Witam wszystkich. Jestem nowy. Zarejstrowalem sie, bo szukam fachowej pomocy. :idea:

Nastawilem swoja antene (offsetowa 80cm) na Astre1 19,2E. Tak mi sie przynajmniej wydaje, gdyz odbieram takie kanaly jak AstroTV, Viva, RTL, Eurosport, VOX, Sat.1, DMAX, Pro7 czy DSF. Kazdy z tych kanalow ma przypisana jedna konkretna czestotliwosc.

Posiadany przeze mnie konwerter to jakis staroc OXFORD Universal LNB z zyskiem energetycznym 10dB. Wlasnie zakupilem i czekam na GI-201 Platinum X. Cala rzecz w tym, ze posiadam stary tuner PACE model MSS238-G Panda i jest to chyba analog. Zalezy mi na odbiorze nowego programu TVP Historia. Wg mojej wiedzy jest on nadawany w pakiecie TVP na jednym z podstrumieni sygnalu 10.862H.

Mam pytanie - czy istnieje wogole szansa odbioru tego kanalu sprzetem, ktory posiadam, czy moze niestety musze kupic tuner cyfrowy? :( A moze sa jakies inne rozwiazania?

Dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziekuje za pomoc.

Teraz mam dylemat co tu wybrac, zeby bylo tanio i dobrze. Szukam w sprzetach uzywanych na allegro i chcialbym cos wybrac z ponizszej listy:

1) THOMSON DTI1001

2) FERGUSON AF-1118 SE

3) DVB DSR1000

4) DVB TELESTAR

5) BCM NA BAZIE FERGUSONA 3018

6) HUMAX F1-FOX

Prosze pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chce kupic tego dekodera tylko dla TVP historia. Chce miec dzialajacy tuner, zeby moc sie przestawic na innego satelite i tam tez poszperac. Jestem poczatkujacy i na poczatek mam zamiar ustawic sie wlasnie na Astre1 i poogladac co tam maja. Prosze wiec o podpowiedz, ktory z tych tunerow byscie polecali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...