Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z ciekawości ostatnio przeglądałem fanpage TNTV na Facebooku i praktycznie od kwietnia nie było żadnych wpisów z ich strony a ostatnio stali się bardziej aktywni na swoim profilu ,ciekawe czy to tak chwilowo i znów przez kilka miesięcy nie będzie żadnych wpisów czy też może planują jakieś nowości tym bardziej że wkrótce do sprzedaży wchodzi dekoder do konkurencyjnej oferty player plus ,co prawda nawet najtańsza oferta playera za 20 zł ma zdecydowanie mniej kanałów niż tntv jednak ma kanały bardziej premium i jest to pewna konkurencja za którą stoi duży gracz który napewno nie będzie oszczędzał na reklamie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że działa:)
To wina po stronie nadawczej TVP muszą to poprawić inaczej będą mieli problem z oglądalnością tych kanałów,
Na niektórym sprzęcie można to z korygować!
Jak się będzie oglądać te kanały z pasami to w tym miejscu po czasie wystąpią jasne pasy na ekranie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:3 zgłaszałem na tvp seiale, kino polska, tele5 i Polonia1 było to naprawione nim w seriale i kino polska tu chyba zostało, po tej ostatniej awarii pasy wróciły w serialach. Jednym słowem dałem luz z uwagami bo od sierpnia piszę i nic.

 

Jak oni tak to ja już nie zasilam bo nie ma sensu jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie produkować się na fb bo nie ma sensu a meila które piszecie to i tak czytane są po miesiącu jakoś tak jest tylko 1 osoba co czyta info z września a dziś to kto wie i tak mam to gdzieś tylko zerkam czy macie uwagi to zadzwonię lub podeśle esa na serwery. Zawiodłem się na nich. :/

 

Wpisałem długą listę co jak co warto dać i od sierpnia nic, ludzie w serwerowni zawsze są gotowi dać nawet kanały z astry fta te popularne ale muszą mieć zgodę ale jedna strona nie interesuje się to serwerownia nic nie może a moje meile wyżej dostali na bank. Minęło rok od premiery kasę mają powinni być na + więc zainwestować bo to umiera i umrze tak czy siak to tylko moja opinia ale oferta fajna dla nie wymagających bo sam kupowałem tę usługę w tv a tv posłuży dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...