Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poradźcie Państwo.

Znajomy rozwiązuje umowę (przyjęto , koniec 28.02.) abonament płaci 60 zł z dekoderem (umowa z 12.2003) . Odbiera Pakiet Podstawowy.

Czy można zwrócić dekoder już teraz aby uratować opłatę dzierżawną za I-II.

Ciekaw jestem co za składniki sumują się na te 60 zł (ile abonament -ile dzierżawa)

Z innej strony , aż dziw bierze , że są jeszcze tacy "sponsorzy"; za samą dzierżawę gość wybulił ... ile to przez 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zdałem dekoder HD podczas trwania umowy. Płaciłem 20zł + kanał HD 5zł, a wczesniej wykupiłem od nich stary dekoder SD za 1zł, i bardzo im pdziękowałem za jeden program w obcji HD i dekoder 25zł. Mam jeszcze umowę do marca więc zmieniłem na Powitalny i mogę im zapłacić jeszcze to 80zł do konca umowy, a czekam jak wprowadzą ten nowy dekoder HD 500GB i jakąś konkretna promocję. :smile:

--------------

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem znaleźć odpowiedź, ale nie udało mi się przebrnąć przez wszystkie 152 strony, ani znaleźć odpowiedzi przez wyszukiwarkę.

 

Czy można wypowiedzenie zanieść osobiście do jednego z punktów Centrum Cyfra (w Łodzi mam takie 2 punkty na Piłsudskiego), czy trzeba koniecznie wysyłać poleconym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy mogę zawiesić Cyfrę+, na jaki okres? i czy to się liczy do łacznej liczby miesięcy umowy.

 

Możesz zawiesić umowę jeśli jest na czas nieokreślony. Na maksymalnie 3 miesiące w ciągu roku kalendarzowego. Musisz wysłać pismo listem, mailem albo faxem i od nastepnego miesiąca masz zawieszony sygnał. Jeżeli masz wynajmowany dekoder, to opłata za najem jest naliczana w tych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nin, to o czym piszesz to zwykłe wyłączenie za długi. I wtedy naliczana jest normalna pełna opłata miesięczna, łącznie z najmem dekodera. Zawieszenie na wniosek jest możliwe w sposób, jaki podałem w poprzednim poście. Dodatkowo istnieje też zawieszenie techniczne, w przypadku konieczności deinstalacji anteny (renowacja budynku, nakaz spółdzielni, itp. ; w takim przypadku możliwe również w okresie minimalnym umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie -

 

moja umowa kończy mi się 31.01.2010 - zaproponowali mi warunki takie jak Wam wszystkim ( komfort z canal + za 42 zł na 18 m-cy ) ale nowi abonenci mają cenę jedynie o 7,5 zł większą a dostają jeszcze do tego gratis opcję HD, Multirum,Filmboxy i HBO na 5 m-cy.

 

No więc chciałbym im wysłać dzisiaj wypowiedzenie umowy a przed nowym rokiem podpisać nową umowę na zasadach dla nowych abo.

 

Pytanie brzmi czy nie będą robić problemów przy podpisaniu nowej umowy na mnie czy też lepiej jako nowego abo wybrać żonę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak masz umowe gotówka z góry to nie ma po co.

A jeśli nie to możesz. Jakbyś poczytał wątek promocje to tam pisano że w grudniu przedłużano umowy które kończą się w kwietniu 2010 roku.

To teraz tym bardziej niepowinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C+ opis odbieranej oferty razem ze sprzętem w opisie {tzw Podpisie} . :!:

Mój Szwagier miał Cp (ale jest w trakcie rezygnacji z usług ).

I zamówił dziś N-ką i po tym co mu zaproponowali ja też czekam do końca umowy z C+ i biorę N :D

 

Rezygnować z czegoś co jest najlepsze na rzecz czegoś co jest gorsze i się cieszyć? Dziwne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...