Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę ten zapis z 3 miesięcznym wypowiedzeniem mnie irytuje, bo muszę płacić abonament żeby z łaski swojej rozwiązali umowę.

Zobaczę jak u mnie będzie, w grudniu idę Canal+ wyłączyć w styczniu kończy mi się umowa zobaczymy czy będą problemy.

Mam pytanko, czy przy okazji wyłączania Canal+ w grudniu mogę dać też wypowiedzenie umowy, by im to szybciej poszło? I czy jest jakaś możliwość by w grudniu zrezygnować z umowy? Chodzi mi o to że najprawdopodobniej w grudniu będą dobre oferty, a ja akurat mogę się na nie załapać przez nieszczęsną umowę do stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przerabiał ktoś taką opcję?

 

Mam abonament wzięty w zeszłorocznej promocji grudniowej. W grudniu br. planuję wysłać wypowiedzenie umowy (umowa wygaśnie z końcem stycznia) oraz wyłączyć telefonicznie opcje Canal+ Premium (bo jest darmowa do końca roku). W związku z tym pomyślałem sobie, że skoro opcja Canal+ Premium jest bezpłatna w pierwszym niepełnym miesiącu od włączenia (tak jak każda inna opcja dodatkowa w Cyfrze) to chyba mogę 2 stycznia 2010r. ponownie włączyć w/w opcję i cały styczeń za free oglądać Canal+. Od lutego i tak nie będzie już za co płacić ponieważ umowa wygaśnie mi z końcem stycznia...

 

Cz wie ktoś co będzie w takim wypadku jeśli włączę opcje dodatkowe, np. CANAL+ HBO CINEMAX oraz FILMBOX oraz RELAXXX? Czy po wypowiedzeniu umowy można włączyć opcje dodatkowe? Czy rzeczywiście styczeń będzie darmowy? Czy umowa z Cyfrą nie przedłuży mi się w żaden sposób? Co o tym wszystkim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypowiadasz umowę na koniec stycznia, to wypowiedzenie musi trafić do operatora do końca grudnia. Także na początku stycznia operator będzie wiedział, że wypowiadasz umowę i nie będzie możliwa żadna zmiana pakietu, oferty. Zgłaszając chęć zmiany na początku stycznia odnosisz się do zmiany od początku lutego ale w lutym umowy już nie będzie, więc nie możesz nic zmienić od lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do negocjacji ???

tzn. ??

pewnie mają ustalona procedurę ile na danego klienta mogą zejść z ceną i tyle

a nie niegocjacje

ktoś na miesiąc płaci 20-30 zł to nie będzie miał dużego upustu

a ktoś kto płaci powyżej 100 zł korzysta jeszcze mocno z VOD

to pewnie upust lepszy dostanie

 

przy przedłużaniu umowy na pewno patrzą na historie danego abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce sie uzyskac wieksze upusty, po wyslaniu wypowiedzenia umowy - trzeba czekac na telefon od konsultantki do samego konca ;-)

Pierwsza oferte - taka na 10% - listowna, wyrzucilem do kosza, nastepna - telefoniczna,nie bylem zainteresowany (chyba 30%),

a na tydzien przed zakonczeniem umowy, Pani mnie namowila na wycofanie rezygnacji za 50% rabat na 11m - przy przedluzeniu umowy na 13m...

 

Abstra[beep]ac od tego upustu - czy jest mozliwosc wycofania sie w ciagu najblizszych 10 dni z tej decyzji o kontynuacji ?

 

Slyszalem o takiej mozliwosci przy zawieraniu umowy zdalnie - przez Internet czy tez telefon, czy ktos moze to potwierdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstra[beep]ac od tego upustu - czy jest mozliwosc wycofania sie w ciagu najblizszych 10 dni z tej decyzji o kontynuacji ?

 

Slyszalem o takiej mozliwosci przy zawieraniu umowy zdalnie - przez Internet czy tez telefon, czy ktos moze to potwierdzic ?

 

Nie ma takiej możliwości. Nie jest to nowa umowa, tylko Aneks do niej. W takim przypadku zapis prawny o możliwości odstąpienia w ciągu 10 dni od Umowy zawartej poza lokalem firmy nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce sie uzyskac wieksze upusty, po wyslaniu wypowiedzenia umowy - trzeba czekac na telefon od konsultantki do samego konca ;-)

Pierwsza oferte - taka na 10% - listowna, wyrzucilem do kosza, nastepna - telefoniczna,nie bylem zainteresowany (chyba 30%),

a na tydzien przed zakonczeniem umowy, Pani mnie namowila na wycofanie rezygnacji za 50% rabat na 11m - przy przedluzeniu umowy na 13m...

Jaki miałeś pakiet przed aneksem a jaki wziąłeś po aneksie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię (jeśli uda Ci się dodzwonić) w grudniu, żeby zapytać o sposób rozwiązania umowy na koniec okresu minimalnego, powinni przełączyć Cię do "działu utrzymania abonentów".

W ten sposób unikniesz podwójnego płacenia, a i Twoja umowa będzie miała ciągłość, co będzie miało znaczenie przy kolejnych przedłużeniach (im dłuższy staż, tym lepsze warunki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam obecnie jestem na wypowiedzeniu. Nikt sie jeszcze z cyfry nie odezwał umowę mam do końca października

Z cyfrą jestem od 2002 roku obecnie miałem umowę na 13 miesięcy z 25% rabatem na wszystko czyli pakiet i opcje dodatkowe. Nie ukrywam,że w tym roku liczę na więcej no ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...