Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taką sprawę (w sumie szwagra, ale on nie kumaty z internetem, więc nie umie szukać).

 

- 7 dni temu przez telefon zawarł umowę o podwyższenie pakietu na ten za 60 pln (bez żadnych ulg),

- dostał z rachunkiem nowy regulamin,

- chce zrezygnować z C+.

 

Wiem, że w ciągu 10 dni ma prawo odstąpić od tak zawartej umowy na odległość (liczy się data nadania listu poleconego).

 

Czyli robi tak - wysyła list z rezygnacją z tej umowy na wyższy pakiet, wysyła drugi list w tym samym dniu z rezygnacją z C+ z powodu zmiany regulaminu.

Czy można takie pismo wysmarować jedno do dwóch kwestii? I wysłać poleconym? Proszę o odpowiedzi, bo potem dziś przyjdzie Szwagier i trzeba mu to napisać :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą zwalać na pocztę polską, ale co to nas obchodzi? Ja osobiście wysłałem rezygnację dot. swojej karty C+ 13.01.2009r. i się nie przejmuję. Mam potwierdzenie nadania poleconym priorytetem. Więc mogę sprawdzić datę odbioru przez adresata, jeżeli odebrali - to ich sprawa, że mają bałagan. Zawsze mogę im uprzejmie na ich prośbę przesłać faksem kopię z odpowiednim komentarzem. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy jak piszesz pisma (np.) do ZUS, US, banku to piszesz gdzieś na potwierdzeniu nadania czy na kopercie co to za pismo, czego dotyczy? :smile:

 

Nawet nie ma takiego "okienka" na wpisanie takiej informacji ani na kopercie ani na potwierdzeniu odbioru. Więc nie udowodnią, że to było inne pismo, chyba że z podobnego okresu nadania znajdą inne Twoje pismo i będą chcieli Tobie to wcisnąć. Zresztą, to oni muszą udowodnić, co otrzymali. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro wysyłam rezygnację (ciągnęli ode mnie kasę od czasu Wizji TV ale koniec z tym ;p ). Mam pytanie, czy muszę podawać w tekście rezygnacji datę kiedy został mi dostarczony nowy regulamin? Bo w sumie nie wiem kiedy to było dokładnie, jakoś na początku tego tygodnia. I drugie pytanie, czy wystarczy, że opłacę do końca grudzień czyli saldo na 31.12.2008 będzie wynosiło 0zł, a ewentualny rachunek za ileś dni stycznia jeszcze mi doślą czy jak? Chodzi mi o to żeby nie zarzucili mi nieopłacenia jakichś rachunków i w związku z tym nie odrzucili wypowiedzenia umowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam za pierwszy post i od razu z pytaniem ale zastanawiam sie czy mając pakiet powitalny (czyli od nowego roku 'powitalny plus') też moge zrezygnować przed końcem umowy ? Troche byłoby głupio pisać pismo że rezygnuje z powodu zmiany regulaminu skoro w powitalnym są tylko same korzyści (dodatkowe programy) :)

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powitalnym + nie ma kożysci zabrano opcje Kino Polska AXn i AXN PACK. :D do dokupienia...Pozatym ja zrobiłem myk wiedząc w grudniu że zerwe umowe zmieniłem na komfortowy no i teraz za styczen pobrano 60zł a potem oddano:)Przy rozwiązaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu ściągają automatycznie, to problemu nie ma - w razie czego sami oddadzą. Gorzej jest w moim przypadku, bo to ja muszę im zapłacić w terminie. Nie zrobiłem tego, bo liczyłem na wyłaczenie sygnału, tymczasem ciągle oglądam TV. Może ktoś mi odpowie co teraz? Naliczą jakieś karne odsetki za zwłokę? Podobno styczeń miał być darmowy, jeśli rozwiązujemy umowę wstecznie na dzień 31.12.2008 z powodu nowego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy już komuś z Was co wysłaliście wypowiedzenia rozwiązali umowę z c+? Ja dzwoniłem wczoraj na infolinię i pani powiedziała że wypowiedzenie jeszcze nie doszło. Zapytałem czy dojdzie do nich jak wysłałem na Sikorskiego a ona mówi że raczej nie i muszę wysłać jeszcze raz tym razem na skrytkę pocztową. Czy ktoś też dostał takie info? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.01 wysłane.Na moje wczorajsze zapytanie czy doszło taka odpowiedź:

"Odpowiadając na e-mail, uprzejmie zawiadamiamy, iż do chwili obecnej Operator CYFRY+ nie odnotował wpływu pisma dotyczącego rezygnacji.

 

Prosimy o cierpliwość i kontakt w przedmiotowej sprawie pod koniec przyszłego tygodnia.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Pana dyspozycji.

".

Jaja sobie robią z ludzi.Na pewno mają te pisma ale specjalnie przeciągają.Jutro wysyłam kolejne wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie owszem umowy z datą wcześniejszą rozwiązują kasę zwracają .Ale to potrwa u mnie o dziwo 5 wysłałem stycznia i raz dwa rozwiązali .W sumie na meila mi tak samo wysłano taką samą odpowiedź , ale umowa została rozwiązana był telefon co mam dalej robić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...