Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra zawsze pisze że korespondencję należy kierować na skrytkę pocztową.Widziałem kilka mail od nich do klientów na Lakim oraz sam juz tę drogę sprawdzałem wysyłając wypowiedzenie umowy w zeszłym roku.

Dyskusja o tym na jaki adres przypomina mi "Alternatywy 4" gdy Stasiu Anioł rozst[beep]ł czy "toast się wznosi czy wygłasza"...

 

EDIT

na potwierdzenie najnowsza korespondencja

 

"Szanowny Panie,

 

z przykrością przyjąłem informację o chęci rezygnacji z abonamentu CYFRY+. Ufam, że nie jest to Pana ostateczna decyzja.

 

Odpowiadając na Pana e-mail, uprzejmie informuję, że wniosek o rozwiązanie

umowy powinien zostać przesłany listem poleconym na adres korespondencyjny

CYFRY+:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

Skr. Poczt. 8

 

Po rozwiązaniu umowy wysyłamy list, w którym zawarte są informacje odnośnie dalszego postępowania.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji..

 

Z poważaniem

 

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie i Panie, czy wyślecie na skrytkę czy zaadresujecie na Sikorskiego to i tak wszystkie listy dla Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. poczta wrzuci do skrytki pocztowej a potem je dostarczy do C+.

 

Nastepnie listy trafią do działu który zajmuje się korespondencją i zostaną podzielone na kategorie w zależności od tematu pisma żeby potem trafić do odpowiednich działow :D

 

Tam przychodzi miesięcznie dziesiatki tysięcy listów, to nie takie hopsiup, jest to mocno zautomatyzowane, każdy list zostanie zeskanowany i przypisany do konta klienta, dzieki temu i umowa jak i cała korespondencja mailowa i listowa jest widziana w formie elektronicznej na koncie każdego klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Czytałam sobie Ten watek i może rozwieję wątpliwości:

Umowa Cyfry może być rozwiązana przez każdego abonenta w ciągu 14 dni i nie ważne kiedy kupował tzn przed wprowadzeniem nowego regulaminu teoretycznie może ta umowę rozwiązać każdy kto kupił do 31.12.2008 roku.

Pismo musi zawierać : dane + nr abonenta i informację o niezaakceptowaniu nowego regulaminu i wypowiedzeniu umowy w zwiazku z wprowadzeniem nowego regulaminu z dniem 1.01.2009. Pismo wysyłamy pod jeden z adresów wskazanych w innych postach tzn na skrytke albo na Sikorskiego (nie ma znaczenia). Beznadziejna dyskusja toczyła sie czy na ten czy na ten drugi oba prawidłowe !!!! Pismo listem poleconym - polecam priorytet ale nie jest obligatoryjny. PISMO MUSI BYĆ POPISANE WŁASNORĘCZNIE.

Umowa ulega rozwiązniu z koncem stycznie tj 31.01.2009 - sprzet trzeba oddać przez cały luty !!!! (nawet jak mamy sama kartę - uwaga jak się spóznimy nawet 1 dzień czyli odamy 1 marca to 300 zł kary !!!!!!)

Podpisać nową umowe można zawsze - jeśli sie nie jest dłuznikiem !!!!

I to na tyle. ...

pozdarwiam tym którym wyjaśniłam kilka kwestii a tych którzy obwiniają mnie o problemy z dostawami gazu informuje ze nie mam z tym nic wspólnego :-D. Pozdrawiam uzytkowników Cyfra+, jak dla mnie jedyna platforma która działa zgodnie z europejskim normami obsługi klienta. Bo z innymi różnie bywa ale i z samą cyfrą bywa do d*****. A promocje dla stałych abonentów ha ha ha , nie dziwie sie że każdy szuka aby troszkę sobie obniżyć abonament. A w odpowiedzi na post "o żydach i sępach" informuje że wole zaoszczędzoną kase na abonamencie cyfry przeznaczyć na lepsze cele, a mam ich wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mię i nazwisko........... Miejscowość,data

Adres.............

Numer abonenta..........

 

Wypowiadam umowę na multipakiet canal+(który obecnie posiadam) z dniem 31.12.2008,ponieważ od 01.01.2009 obowiązuje nowy regulamin ,którego nie akceptuję

czytelny podpis

 

 

co o tym sądzicie?( wzorowałem się na wypowiedzeniu z satkurier.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim witam serdecznie wszystkich na forum :D mozecie mi powiedziec czy pismo ponizej jest dobrze napisane czy tez nalezy naniesc jakies poprawki ? :smile:

 

Uprzejmie informuje, ze z nie wyrazam zgody na nowy regulamin wprowadzony z dniem 01.01.09 i prosze o niezwloczne rozwiazanie umowy o abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...