Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli umowa rozwiązywana jest z końcem grudnia to jak rozwiązywana jest sprawa filmów w VOD, które ktoś zamówi. Trzeba za nie płacić?

 

A udalo ci sie zamowic film po tym jak rozwiazales umowe?? :lol:

 

Z tego co wiem po rozwiazaniu wylaczaja sygnal a uprawnienia nie dochodza wiec filmu nie zamowisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, napiszcie czy dobrze rozumiem:

- bez problemu można rozwiązać umowę, opierając się o zmianę regulaminu

- po rozwiązaniu umowy, będę mógł podpisać nową umowę, na warunkach promocyjnych

- co się stanie ze sprzętem, który dostałem: dekoderem PVR i anteną z konwerterem - normalnie mógłbym wykupić antenę za 1 zł po zakończeniu umowy, a w takim przypadku ?

Czy jeszcze o czymś trzeba pamiętać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak bez problemu rozwiążesz umowę powołując sie na nieakceptowanie nowego regulaminu.I podpiszesz nową:)Antene wykupujesz w normalnym trybie a dekoder zależy czy dzierżawa czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie boicie się że jak zrezygnujecie z powodu regulaminu to nie zechcą z wami podpisać nowej umowy? No bo wiecie, regulamin będzie ten sam którego rzekomo nie akceptujecie, trudno odmówić logiki takiemu rozumowaniu. Wiem, wiem, zawsze można wziąć na kogoś z rodziny no ale jednak będziecie na indeksie Cyfry przynajmniej do czasu nowego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przedłuźyłem umowę w lipcu na 18-miesięcy a czy teraz ze względu na zmianę regulaminu mógłbym rozwiązać umowę i podpisać nową?

Pewnie że możesz. Ja przedłużyłem umowę w listopadzie a dzisiaj wysłałem wypowiedzenie umowy. Czy orientuje się ktoś czy przyślą jakąś odpowiedź w sprawie rezygnacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy o abonament

 

W związku ze zmianą regulaminu umowy o abonament, który otrzymałem pocztą dnia 09.01.2009, zgodnie z przysługującym mi prawem wypowiadam umowę o abonament zawartą dnia 15.11.2008 r dotyczącą dostępu do oferty Cyfry+ (multipakiet premium) wraz z ostatnim dniem obowiązywania poprzedniego regulaminu, ponieważ nie zgadzam się z nowym regulaminem.

 

Wypowiedzenie niniejsze sporządzone zostało w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze Stron.

 

czy takie cos jest ok?? data jutrzejsza bo pewnie jutro otrzymam regulamin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może całkiem ladnie napisane no ja napisałem w podobie:) dodatkowo proponuje dopisać aby zwrócili kasę za styczeń;) bo mi już zabrali:p z polecenia zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 3 pytanka:

1 od kiedy umowa na multipakiet traci ważnośc jak sie ją wypowie(tzn od następnego miesiąca,czyli od lutego,czy od dnia doręczenia wypowiedzeniq do cyfry+?)

2 czy oni jak otrzymają wypowiedzenie to pózniej wysyłają jakieś pismo gdzie oddać karte ,dekoder itp,itd

3 przy multipakiecie dekoder jest naszą własnością i zatrzymujemy go nawet jak zerwiemy umowę.czy jak się zerwie umowe to nie traci sie gwarancji na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...