Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź reklamacyjna:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana wypowiedzenie zostało zarejestrowane. W związku z tym, Umowa zostanie rozwiązana 30 kwietnia 2013 roku.

 

Wyjaśniam także, że w ciągu miesiąca liczonego od daty rozwiązania Umowy należy zwrócić kartę abonencką, do punktu dystrybucyjnego. Lista placówek znajduje się na stronie internetowej http://www.ncplus.pl w zakładce JAK KUPIĆ NC+. Poszczególni przedstawiciele oznaczeni są dopiskiem PUNKT SERWISOWY.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Ilona S...

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

Mógłbyś podać adres e-mail na który wysłałeś te zapytanie ? Bo ja też bym chciał sprawdzić czy moje zajerestrowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Własnie wysłałem wypowiedzenie.

 

Oświadczam,że nie akceptuję wprowadzonych przez państwa z dniem 1 kwietnia 2013 r. zmian programowych,usunięcia kanłu 13 th street universal z oferty Cyfry+ i wnoszę o jej rozwiązanie w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian, zgodnie z art. 7 §1 regulaminu umowy o abonament.

Proszę o poinformowanie mnie o przyjęciu wypowiedzenia drogą mailową lub na wskazany w nagłówku adres.

 

Myślę że powinno przejść. A ja w spokoju przechodzę na DVB-t i weeb tv :jupi:

 

No chyba ze dadza mi w tej samej cenie (99pln.) platyne+moolti+3 dekodery , ale racvzej to nie mozliwe także papapa nc+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam c+optimum hd za 81zl z HBO, wyslalem wyp. aby miec lepsza pozycje do negocjacji z nc+. Umowa do konca 2013. Promocja HBO konczy sie 31maja i juz go nie chce.

Teraz tak mysle ze jak nie ma przymusowej migracji to chyba nie wynegocjuje pelnej paczki z c+ za 61zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś wysłałem wypowiedzenie ....

 

Oświadczam, iż rozwiązuję Umowę o Abonament zawartą z Canal+ Cyfrowy S. A.

na podstawie art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament.

Powodem rozwiązania umowy jest zmiana statusu kanałów 13th Street Universal oraz ESPN Classic polegająca na wycofaniu ich z listy kanałów gwarantowanych Regulaminem Umowy o Abonament.

Umowa przestaje obowiązywać wraz z końcem kwietnia 2013 roku.

Proszę ,aby poinformowano mnie o przyjęciu rezygnacji drogą mailową na adres zawarty w nagłówku.

Jednocześnie zobowiązuje się do zwrotu użyczonego dekodera oraz karty dekodującej w jednym z autoryzowanych punktów nc+.

 

 

Jak myslicie zatwierdza je ?

Moge już iść coś innego wziąść czy lepiej poczekac na ich odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Kanały 13th Street oraz ESPN Classic nie tyle zostały wycofane z listy kanałów gwarantowanych, co w ogóle wyłączone abonentom Cyfry+. Więc stosowniej napisać "Powodem rozwiązania umowy jest wyłączenie dnia 1.04.2013 r. kanału 13th Street Universal, który jest gwarantowany Regulaminem Umowy o Abonament dla mojego Pakietu" czy coś takiego. Oczywiście tak jak to zrobiłeś powyżej, obowiązkowo uwzględnij w tym pisemku "na podstawie art. 7 § 1 Regualminu".

 

Upewniłeś się, że masz ESPN Classic w umowie? Z tego co wiem dość długo nie widnieje już w regulaminie jako kanał gwarantowany. Najbezpieczniej powołać się jedynie na wyłączenie 13th Street Universal, ponieważ kanał ten występuje we wszystkich wariantach regulaminu. Jeśli miałeś, którykolwiek z tych kanałów: 13th Street Universal (jest we wszystkich wersjach regulaminu, najbezpieczniejsza opcja), Zone Romantica (22.10.2012 zniknęła z regulaminu), ESPN Classic (zniknął z regulaminu dość dawno temu) wśród gwarantowanych w dniu podpisania/przedłużenia umowy to spokojnie na podstawie art. 7 § 1 Regulaminu rozwiążą Ci umowę 30.04.2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem taki argument do wymówienia "zaprzestaniu udostępniania kanału 13th Street oświadczam, iż nie wyrażam zgody na wprowadzone zmiany i rozwiązuję umowę" kurde na pendrive bo tusz się skończył , a chcę zrobić taki kawał i dać wzór umowy , a wymówienie z bazy podpiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...