Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie rezygnacji z umowy (czas nieokreślony) o abonament multipakiet Canal+DSL. Jeżeli jutro 1.10 wyślę rezygnację listem poleconym z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia,to od kiedy Canal+ zaprzestanie mi świadczyć tę usługę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem parę postów wcześniej wczoraj - 30 września - skończyła mi się umowa z Cyfrą. Sygnał dalej mam. Nie wiem czemu skoro nie mam już umowy. Chcę zdac dekoder i kartę choć dekoder z chęcią zatrzymał bym sobie (stary pace sprzed 12 lat więc może nie zechcą). Może mi ktoś powiedzieć czemu jeszcze mi nie wyłączyli i czy zaraz nei bedę czegoś płacił karnie. Dostałem tylko informację pisemną ze otrzymali moją rezygnację z dalszego kontynuowania usług. Nie wiem czy przypadkiem nie policzyli sobie abonamentu na październik :/

Jednocześnie przy okazji zadam pytanko o dekoder i splitter. Czy ten dekoder Philips PVr który dają w dzierżawie za 5zł/mc nadaje się do splittera Small II. Chodzi o to ze musiałbym teraz jakąś nową umowę albo nowego dostawcę z multiroomem. Gdybym brał znów cyfrę to wolałbym już zostać przy splitterze. aktywacja karty musi odbywać się na ich dekoderze czy mogę kupić np Arivę i tam od razu włozyć kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie przejmuj się sygnał prędzej czy później stracisz kwestia uprawnień na karcie. Rzadko kiedy kończą się z dniem końca umowy a wiec cierpliwości nie zapłacisz za to a przez góra 2-5 dni bedziesz miał TV czasem krócej czasem dłużej kwestia indywidualna.

 

Co do ostatniej kwestii nie rozumię cię. Tak to napisałeś że wyszło masło maślane :(

Czy Philips nadaje sie do tego splitera to nie wiem.

TEraz nie ma aktywacji kart, pewnie masz stary Multiroom z kartą doładowującą teraz są 2 niezalezne karty których nie łądujesz już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że muszę teraz (lub chcę jak kto woli) podpisać nową umowę z jakimś operatorem. Gdybym decydował się znów na cyfrę to musiałbym dobrać dekoder. DSI87 nie nadaje się do splittera. Philips ponoć tak. widze na kartce że ojcu się w salonie napisali że aktywacja 49zł.To teraz nie wiem już co to i po co?

a co do zdania sprzętu to oni mi dadzą jakieś info gdzie mam to zrobić i wyjaśnienie po co im 13 letni dekoder z wytarmoszonym pilotem? Rozumiem że jest na to 30dni od wczoraj licząc. Pytałem się o aktywacje na ich dekoderze bo myślałem ze aktywacja karty przebiega tylko na ich sprzęcie a dopiero potem można sobie zamienić na jakiś inny - własny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze dostęp do ICA wyłączyli mi 5 min po wygaśnieciu umowy. Dekoder zabrali - jak najbardziej. Razem z połamanym pilotem i kablem który specjalnie im jescze 'zmodyfikowałem' skoro takie [beep]e towarzystwo że dwunastoletniego złoma zabierze byle 'abonent' nie zechciał sobie tnk na tym oglądać. Sygnał mi wyłączyli 1 .X. wieczorem mimo że jak mi się wydaje abonament płaci się na miesiąc do przodu - czyli październik miałem opłacony.Sa, już nie pamietam. Jak mi powiedział gośc w salonie to za ten dekoder kosili jeszcze 10 złociszy mimo że przy umowie kolejnej zapewniali ze to już za free. A pies ich drapał. Teraz oglądam wszystko przez neta za free bez proszenia się o promocje i zniżki.

Co najciekawsze to najcieżej przez neta obejrzeć tvp1, tvp2... nawet discovery PL czy Animal Planet PL obejrzę.... Cerbery z Woronicza postawiły szlaban na swoje produkcje :-) Telewizora więc nie używam praktycznie od tygodnia i chyba nie zamierzam płacić za kolejna platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament płacisz za aktualny miesiąc. Sprzęt dzierżawiony zawsze należy zwrócić, czy to dwunastoletni złom, czy roczna nówka, chyba że właściciel przepisze prawo własności na kogoś innego, w tym przypadku na abonenta.

Poza tym, używaj przecinków, bo ciężko się czyta i trzeba domyślać się czasem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Wysyłam wypowiedzenie i o to moje pytanie :

Na jaki adres najlepiej wysłać ?

Sikorskiego 9 ? Czy ktoś kto podawał na drugi ze skrytką.

Jeszcze jedno pytanie jeżeli kupowałem cały zestaw na własność to karty multiroomu trzeba odesłać ?

Gdyż dekodery jak i antena są moją własnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...