Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra nie podchodzi do każdego indywidualnie więc ich to nie ruszy. A poza tym to według ich rozumowania dostałem dużo kanałów w ciągu roku i teraz dlatego podnoszą. A co oni dali mi?

 

TVN w HD? dali? nie zastąpili

AXN HD? dali? nie zastąpili

 

i wiele wiele innych tak samo

 

Cyfra uważa że jak zamienią z SD na HD to już dali nowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana cen będzie raczej obejmować wszystkich oprócz tv, ps3 oraz 3x0, reszta dostanie aneksy, jeśli się ktoś nie zgada wysyła rezygnację info dziś z infolini

 

Ja mam 3x0 i mnie obowiązuje podwyżka :smile:

cyt.

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, informuję, że skorzystał Pan z zestawu promocyjnego CANAL+ HBO SUPERPREMIUM ze zniżką 100% przez okres 3 miesięcy oraz 38 zł zniżki przez 20 kolejnych miesięcy.

Dodatkowo korzysta Pan z usługi Multiroom, na którą jest przyznany rabat 10 zł przez cały Okres Minimalny.

Wyjaśniam, iż zgodnie z warunkami nowego Regulaminu, opłata standardowa za zestaw CANAL+ HBO SUPERPREMIUM wynosi 146 zł, a Multiroom 20 zł.

W związku z powyższym, wyjaśniam, iż opłata za wybrany przez Pana zestaw i usługą Multiroom wraz z przyznanymi zniżkami, wyniesie 118 zł.

W przypadku braku akceptacji braku akceptacji zmian w Regulaminie, niezbędnym jest zł złożenie wypowiedzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania informacji o zmianie Regulaminu i przesłanie ww. pisma listem poleconym."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nowej umowie,przejście od innego operatora Superpremium, podpisanej 5 grudnia 2011 roku. Wczoraj przyszła korespondencja, że od marca obowiązuje mnie podwyżka, tak więc smaruję wypowiedzenie umowy i jeszcze dziś na poczcie poleconym wysyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

A jak ktoś otrzymał pismo z uwagą "Jednocześnie informujemy, że opłata za Państwa Pakiet / Zestaw Promocyjny nie zmieni się do końca okresu promocyjnego" a na dole pisma jest podane o możliwości wypowiedzenia umowy w terminie 14 dni, to czy w takim przypadku jest czy nie ma w końcu podwyżki? Bo jeśli nie ma to dlaczego jest możliwość wypowiedzenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to. Mam komuniktat taki a nie inny. Jezeli nie moge to znaczy ze zostalem wprowadzony w blad i po co mi to zostalo przyslane skoro cena nie zmienia sie?? Wypowiedzialem umowe na podstawie otrzymanego aneksu na ktory nie wyrazam zgody. Cyfra nie bedzie robila z ludzi idiotow skoro mam na dole taka zmianke. Dla osob ktore nie moga wypowiedziec umowy nie powinny otrzymac takiego listu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...