Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

List wyslalem we wtorek.

Odpowiedz z przed chwili:

 Szanowny Panie,odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że rezygnacja nadana 2 kwietnia 2013 roku została odnotowana na kontrakcie. Pismo oczekuje na rozpatrzenie. Proszę o cierpliwość.W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.
Z poważaniem, 

pisałeś na - informacja@canalplus.pl ?

Nie.

Informacje@canalplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam hmm no ja nie wiem co jest grane 02.04 wysłałem wypowiedzenie dziś dotarło do c+ ,list polecony śledziłem po przez poczte.Pytam się konsultanta żeby mieć spokojną głowę czy mają już moje wypowiedzenia ,a om do mnie mówi że nie.Kurcze i co teraz a jak oni jakieś wałki robią specjalnie żeby minoł termin wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem 4 razy odnosnie rozwiazania umowy na C+start z powodu przeniesienia programow religia i trance z programow gwarantowanych na promocyjne od 1 kwietnia.Kazda rozmowa rezygnacja mi przysluguje do konca czerwca ale trzeba czekac na pismo.Po cytowaniu meila odnosnie zmian od pierwszego kwietnia wczorajszy konsultant moge wysylac wypowiedzenie pierwszy konsultant z dnia dzisiejszego nawet po niby naradzie z inna osoba nie umial udzielic informacji.Drugi konsultant sie rozlaczyl trzecia konsultanta tez powiedziala ze moge pisac wypowiedzenie umowy na adres Polsat Cyfrowy i tu smiech jej jak i moj w sumie nic sie pewnego po tych rozmowach nie dowiedzialem ale po ostatniej rozmowie mialem ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby wysłas wypowiedzenie poleconym za potwierdzeniem odbioru ?? Jak myslicie ?

Do CYFRY+ (nc+) wypowiedzenie umowy najlepiej wysyłać właśnie tylko w ten sposób!

Ja za każdym razem tak robiłem. I tym ostatnim, dzisiejszym razem również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem taka odpowiedz i czekam

 

Szanowni Państwo,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że korespondencja, dotycząca rozwiązania Umowy została zarejestrowana na kontraktach xxxxxxx-xx oraz xxxxxxx-xx.

Rezygnacje są aktualnie w trakcie rozpatrywania.

 

W celu uzyskania informacji, dotyczących statusu rozpatrzenia ww. wniosków, proszę o kontakt w późniejszym teminie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem 4 razy odnosnie rozwiazania umowy na C+start z powodu przeniesienia programow religia i trance z programow gwarantowanych na promocyjne od 1 kwietnia.Kazda rozmowa rezygnacja mi przysluguje do konca czerwca [...]

Czyli w tym przypadku jak poszło już wypowiedzenie to umowa wygasa z końcem kwietnia czy czerwca bo zaczynam się głubić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłam umowę telefonicznie 18.03 na 12 miesięcy .....do dziś nie przyszedł mi aneks o przedłużeniu umowy. Dodzwonić się do konsultanta graniczy z cudem. W końcu sama już nie wiem czy mam przedłużoną umowę i na jakich warunkach i czy coś nie pomieszali jak zwykle ....( zawsze coś było nie tak ) Co prawda wydali mi w salonie drugi dekoder hd pvr 500 . W związku z tym mam pytanie ....czy ktoś dostał aneks przedłużeniowy zawarty przed fuzją w c+????? Pakiet cena i długość umowy zawarty z c+ jest więcej niż ok i nie chcę rezygnować . Tylko nie mam pewności czy umowa telefoniczna przełoży się na aneks pisemny. A jeżeli będzie przymusowa migracja to podziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy.

Obecnie posiadam C+ z opcjami jak w sygnaturce. Płacę za to 93 zł, umowę mam do lutego 2014.

Póki co nie dostałem żadnego listu ani informacji na ICA o możliwości wypowiedzenia bądź migracji do nc+.

Chciałbym jak najdłużej zostać przy opcjach, które obecnie posiadam dlatego wstrzymuję się z jakimikolwiek decyzjami. Obawiam się jednak, że prześpię coś i zmigrują mnie automatycznie dlatego pytanie do Was.

Kiedy złożyć rezygnację aby później móc negocjować nowe warunki przechodząc na nc+ (interesuje mnie Canal+Platinum z multiroom C+ dwie karty)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...