Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zaba84

Infromacja jest na stronie nc+, z tego co mi wiadomo infromację o tym zostały wysyłane drogą mailową ale niestey jeszcze nie kazdy otrzymał takiego maila. Pomimo to wypowiedzenie możesz słać, kanał Ci znika a Ty powołujesz się na regulamin bez żadnych ich bezpośrednio wysyłanych do Ciebie informacji. Zawsze jest miesiąc na wypowiedznie umowy od czasu kiedy znika kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam...

 

ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW CYFRY+

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

 

 

Czyli moge wszystkie abonamenty co mam w cyfrze wypowiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jestem tu nowy więc witam Was wszystkich. Mam pytanie czy wypowiedzenie może byc napisane na komputerze i podpisane tylko długopisem przy podpisie abonenta ,czy musi byc całe napisane ręcznie Dzięki za odp.Pozdrawiam:)

 

Możesz nawet namalować.

Podpisać się musisz i wysłać listem poleconym .

(Tak dla ochrony własnej d...) ...i regulaminowo.

 

Ręcznie, maszynowo, komputerowo czy jakoś inaczej to nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wypowiedzieć (a przynajmniej spróbować) wypowiedzieć umowę z C+ Start HD na podstawie zmian w regulaminie. Jak już wcześniej pisałem, kanały religia.tv i Trace są gwarantowane nawet w najnowszym regulaminie, więc można nie zgodzić się na zmiany polegające na przeniesieniu tych kanałów z puli gwarantowanej do puli promocyjnej.

 

Jak dla mnie prosta sprawa, ale trzeba napisać spójne wypowiedzenie.

 

Artykuł brzmi tak:

Artykuł 7. PROGRAMY

§1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.

 

A więc nie musi dojść do wyłączenia żadnych kanałów! Wystarczą same zmiany w Pakietach w Cenniku. Więc powołujecie się na zmianę regulaminu, to jest wycofanie kanałów Trace i religia.tv z puli kanałów gwarantowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to REGULAMIN UMOWY O ABONAMENT obowiązujący od dnia 2 lutego 2012 r. oraz CENNIK obowiązujący od dnia 3 grudnia 2012 r. masz tutaj:

http://www.cyfraplus.pl/upload/2012/12/ ... pitalu.pdf

 

Są? Są.

 

Dopiero od 1.04 nie są gwarantowane:

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

I to jest podstawa do wypowiedzenie również na podstawie art. 7 § 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie wypowiedzenie w zwiąku z likwidacją kanałów może być?

 

 

 

 

 

Imię i Nazwisko Toruń, dnia 03.04.2013

Adres

Numer abonenta.....

 

 

Do Canal+ Cyfrowy Sp. z o. o.

Skrytka pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

 

 

Pismo Dotyczy: Rozwiązanie umowy o abonament.

 

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianami w ofercie telewizji cyfra+ i zmniejszeniem ilości programów w ofercie będącego integralną częścią zawartej przeze mnie z państwem Umowy Abonenckiej, oświadczam, iż nie akceptuję tych zmian.

 

W związku z powyższym wypowiadam Umowę Abonencką bez zachowania okresu wypowiedzenia. Informuje również, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu i wnoszę o zaprzestanie świadczenia usługi zgodnie z zapisami przedmiotowego Regulaminu Świadczenia Usług ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Domagam się również o przysłanie na mój adres korespondencyjny potwierdzenia przyjęcia rozwiązania umowy listem rejestrowanym lub też przesyłką kurierską.

 

Zobowiązuję się do zwrotu kart kodowych oraz dekodera u autoryzowanego przedstawiciela telewizji nc+. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mam dokonać zwrotu.

 

Odstępując od zawartej z państwem Umowy Abonenckiej, zwracam się o zaprzestanie przetwarzania, przekazywania osobom trzecim moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Canal+ Cyfrowy Sp. Z o.o. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ze zm.).

 

 

Z poważaniem:

 

 

 

Dnia ……………………………..2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy złożenie oświadczenia o rozwiązaniu umowy jest jednoznaczne z jednoczesnym wypowiedzeniem opcji multiroom, czy należałoby też o tym wspomnieć w oświadczeniu lub też osobno zrezygnować z tej opcji?

 

Wypowiedzenie umowy obejmuje jej wszystkie aspekty.

Nie musisz oddzielnie wypowiadać umowy na multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam, czytam i wciąż wątpliwości co do wypowiedzenia umowy z C+ z pakietem Start HD. A więc, macie prawo do tego (moje wypowiedzenie zostało przyjęte) .

A tu wzór, po raz n-ty już chyba :

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Oświadczam, iż rozwiązuję Umowę o Abonament zawartą z Canal+ Cyfrowy S. A. na podstawie art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament. Powodem rozwiązania umowy jest zmiana statusu kanałów Trace oraz religia.tv polegająca na wycofaniu ich z listy kanałów gwarantowanych Regulaminem Umowy o Abonament.

Umowa przestaje obowiązywać wraz z końcem kwietnia 2013 roku.

Proszę ,aby poinformowano mnie o przyjęciu rezygnacji drogą mailową na adres zawarty w nagłówku.

Jednocześnie zobowiązuje się do zwrotu użyczonego dekodera oraz karty dekodującej w jednym z autoryzowanych punktów nc+.

 

Z poważaniem

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo wysłałem, właśnie poszedł mail ode mnie czy przyjęli i z głowy jedna umowa, a z drugą czekam na koniec miesiąca i wtedy wezmę co dadzą ;p czyli platyna za góra 100 zł z dzierżawą pvr.

 

Odpisali... (swoją drogą odpowiedź błyskawiczna) jeszcze nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...