Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie liczy się data stempla pocztowego? Tylko dzień dotarcia wypowiedzenia do CYFRY+?

Wszystko szczegółowo jest napisane w Regulaminie we wspomnianym Artykule.

Oczywiście że Liczy się data stempla pocztowego aby dotrzymać terminu odpowiedzi na zmiany czy pismo. (np. do 30 dni , 14 dni od zaistnienia zdarzenia)

Data faktycznego Rozwiązania czy Wygasniecia Uumowy to zupełnie co innego, które w przypadku Cyfry+ ma miejsce z ostatniego dnia miesiaca kalendarzowego, czy ostatniego dnia okresu rozliczeniowego jesli o takim w Regulaminie mowa (zasadniczo w C+ okres misiąca kalendarzowego pokrywa sie z okresem rozliczeniowym - ale nie musi to byc regułą.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem końcem marca br. na pakiet Kompakt z paczką HD i Filmbox za całość 35 zł na 18 miesięcy. Jeszcze nie dotarł do mnie aneks. W poprzednim aneksie mam gwarantowany owy 13th street, czy w bieżącym jak dotrze również będzie gwarantowany i co za tym idzie będzie mozliwościa wysłania wypowiedzenia? Pytam bo jak wiadomo wypowiedzenie jest argumentem do negocjacji:) I drugie pytanie czy istnieje jeszzce możliwośc dokupowania opcji np HBO czy c+ do starych umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

….................................................

miejscowość, data

…...........................

imię i nazwisko

…...........................

…...........................

adres

…........................... CANAL+ Cyfrowy S.A.

nr tel. 02-100 Warszawa

…........................... skr. poczt. 8

nr abonenta

…………………….

adres e-mail

 

 

Rozwiązanie umowy o abonament

 

 

 

Oświadczam, że nie akceptuję wprowadzonych przez Państwa z dniem 1 kwietnia 2013 r. zmian programowych, usunięcia kanału 13th Street Universal z oferty CYFRY+ i wnoszę o jej rozwiązanie w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian, zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament.

Proszę o poinformowanie mnie o przyjęciu wypowiedzenia drogą mailową lub na wskazany w nagłówku adres.

 

Z poważaniem,

 

…...........................

własnoręczny podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam czy wysyłać wypowiedzenie teraz, czyli w związku z wyłączeniem kanałów czy poczekać na list z ofertą migracji i wtedy udać się na pocztę. Zyskam miesiąc może dwa co wiąże się z możliwymi szansami na jakieś inne oferty migracji niż dotychczas. Zastanawiał się ktoś, żeby rozegrać to tak jak ja myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca sierpnia. Powiem że czasem oglądałem jakiś serial na 13th street, ale jakoś potrafię bez niego żyć a czekając na list z migracją zyskuje trochę czasu i oferta może być bardziej atrakcyjna niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wysyłam wypowiedzenie. Mnie jest nawet na ręke że usuneli ten kanał 13th street mam przynajmniej powód do rezygnacji chociaż tego kanału prawie nigdy nie oglądałem, pisma o możliwości migracji nie otrzymałem, a jak byłem w punkcie to niema dlamnie żadnej oferty i nie moge migrować do NC+ dlatego postanowiłem złozyć wypowiedzenie. Mam tylko taką nadzieje że nie będzie jakiejś niespodzianki i ten kanał włączą, defakto ten kanał umnie na liście cały czas jest tylko jak by nie patrząc jest nieaktywny brak uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do końca lipca br (9-mcy 41zł, 3-mce 82zł).

W kwietniu zapłacę ostatni raz abonament pomniejszony o rabat, potem już wyższa kwota.

Jeśli teraz wyślę wypowiedzenie i powołam się na zmiany w ofercie programowej to umowa wygaśnie i nie zapłacę już 82 zł za abonement, w sumie wszystko pięknie.

Ale myślę, czy nie można jakoś zagrać na czas i miesiąc, do końca maja przeciągnąć zabawy z Cyfrą, może dadzą lepszą propozycję z NC+ ? Macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy taki wzór wypowiedzenia może być?

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż w związku ze zmianami programowymi, które nastąpiły w dniu 1 kwietnia, oraz ze zmianami polityki Waszej firmy, które moim zdaniem są nie do przyjęcia (mowa o nowej platformie NC+) nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu 14 marca 2009 roku i wnoszę o jej rozwiązanie w trybie natychmiastowym. Proszę o pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej napisać w wypowiedzeniu zamiast: "usunięcia kanału 13th Street Universal z oferty CYFRY+ " to: "usunięcia niektórych kanałów gwarantowanych w umowie z CYFRĄ+ "?

Bezpieczniej powołać się na konkretne kanały. Jeszcze zinterpretują, że chodzi Ci o Cartoon Network + TCM i umowa zamiast rozwiązać się z końcem kwietnia, rozwiąże się dopiero z końcem lipca. Więc lepiej być precyzyjnym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam umowę na pakiet Canal+ SUPERPREMIUM HD w promocji wraz z telewizorem LG 3D za 1zł.

Czy mogę rozwiązać umowę powołując się na Art.7 ust 1 w związku z wycofaniem z oferty 13th Street Universal.

W aneksie do umowy zapisane jest w art.6 ust.3 że abonent nie będzie miał obowiązku zapłaty kary umownej jeśli wypowie umowę zgodnie z art.7 ust.1

Czy powołując się na ten artykuł mogę rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wysłałem wypowiedzenie 25.03 poleconym i z potwierdzeniem odbioru i do teraz nie otrzymałem jeszcze tegoż potwierdzenia to mam się zacząć zastanawiać czy mój list tam doszedł? Bo nie wiem czy nie wysłać następnego, jeszcze jedno pytanko, jeżeli umowę podpisałem w lutym 2012 na 15 miesięcy to ona trwa do końca maja czy dokładnie do tego dnia, w którym podpisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie poczekaj jeszcze trochę na zwrotkę, zanim cyfra odbierze później wróci zwrotka to trochę czasu minie. Myślę że pod koniec tygodnia będziesz ją już miał. Nie ma co się zastanwaiac tylko najlepiej zadzwonić i zapytać o to czy zostało zarejestrowane u nich już Twoje wypowiedznie. Twoja umowa obowiązuje do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanie , bo czytając was sama mam wątpliwości, ja wypowiedzenie złożyłam w lutym miałam umowę do końca marca.W liście z faktura otrzymałam tylko mala adnotacje że z przykrością przyjęli moja rezygnacje. A w tamtym tyg. dostałam list z nc+ , czy tez mam pisać rezygnacje do nc+ i nadal nie wiem co z ta karta czy muszę oddać ja do punktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na który adres wysyłacie wypowiedzenie Cyfry - czy na

1. Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

czy na

2ITI Neovision Sp. z o.o.

 

ul. Kłobucka 23

02-699 Warszawa

 

oraz czy Piszecie do Cyfry + czy do ITI Neovision?

Z góry dzięki za odpowiedź

Na ten pierwszy

CANAL+_ Cyfrowy S.A

skr.poczt.8 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam umowę na pakiet Canal+ SUPERPREMIUM HD w promocji wraz z telewizorem LG 3D za 1zł.

Czy mogę rozwiązać umowę powołując się na Art.7 ust 1 w związku z wycofaniem z oferty 13th Street Universal.

W aneksie do umowy zapisane jest w art.6 ust.3 że abonent nie będzie miał obowiązku zapłaty kary umownej jeśli wypowie umowę zgodnie z art.7 ust.1

Czy powołując się na ten artykuł mogę rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji? ]

 

Zgodnie z trescia regulaminu, oraz warunków akcji promocyjnej bedzie można rozwiązac umowę bez konsekwencji opłat karnych z TV.

 

Przecież może zrezygnować na podstawie wyłączenia kanału => 13th Street Universal - dlaczego wprowadzasz go w błąd ?

Podaj do kogo kierowałes tą odpowiedź?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

 

Ja tak czytam i nie kumam nic z tego.... program 13 st... w spisie kanałów mam na 217 ale go go wlacze to pisze " brak sygnalu, upewnij sie ze tym konkertera ustawiony w menu jest prawidłowo(twin lub pojedynczy). jesli problem nadal wystepuje sprawdz inst antenowa"

 

 

Czy to znaczy ze nie mam tego kanalu i moge wypowiedziec umowe ???

 

Umowe przedluzeylem w lutym tego roku, czy bede nadal w cyfrze czy w kwietniu przejde do nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...