Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli najmowałeś to musisz oddać. Tu masz kary:

VI. ODSZKODOWANIA

Wysokość odszkodowań przewidzianych w Regulaminie Umowy o Abonament CYFRY+ z tytułu:

– utraty, zniszczenia lub uszkodzenia Sprzętu, zgodnie z art. 4 § 2 pkt 5 Regulaminu

– braku zwrotu Sprzętu lub zwrotu Sprzętu niekompletnego, zgodnie z art. 4 § 2 pkt 7 Regulaminu

 

DEKODER

Cyfrowy - 200 zł

Cyfrowy HD - 600 zł

Cyfrowy HD PVR - 800 zł

 

WYPOSAŻENIE DEKODERA

Kabel EURO - 10 zł

Kabel RF - 2 zł

Kabel sieciowy - 4 zł

Kabel HDMI - 30 zł

Pilot (SD) - 15 zł

Pilot (HD) - 32 zł

Zasilacz wtyczkowy do Dekodera Pace DSR 2221/91, DSR 2231/91 - 30 zł

Zasilacz zewnętrzny do Dekodera Pace HDS 7241, Sagemcom DSI/87 - 46 zł

 

Karta/Zestaw CYFRA+ Multiroom

Karta - 100 zł

Zestaw CYFRA+ Multiroom (Moduł Główny wraz z Modułem Dodatkowym) - 250 zł

Karty z których się korzystało należy oddać niezależnie od tego czy dekoder był najmowany czy na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym wysłałem wypowiedzenie ( miałem Cyfrę na czas nieokreślony) dlatego muszę czekać 3 miesiące. Na meilu zapytałem, czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie, odpowiedzieli, że tak. Tak więc Cyfrę mam do 31.05 i moje pytanie polega na tym, czy jeżeli dostanę papiery z nc+, to będę musiał wysłać kolejne wypowiedzenie, i czekać kolejne 3 miesiące? Czy jak będzie w moim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przewidzialem, ze tak bedzie i jak przedluzalem w styczniu umowę wynegocjowalem sobie 3miechy za free i teraz wysle wypowiedzenie i jestem pewien, że dostane korzystna oferte, bo nie beda chcieli mnie puscic po 3 mies darmowego ogladania:)

szczerze mam tylko metlik w glowie czy do cyfrowcow tez beda wysylac przymusowa zmiane na nc+ od maja? czytalem jakas wypowiedz prezesa, ze proces migracji zakonczy sie w I kw 2014r, czyli wynikaloby z tego, ze bedzie mozna dokonczyc swoje stare umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie obawa, że list zwykły ze zmianą regulaminu do mnie nie dotrze i przeniosą mnie bez mojej wiedzy do nc+ to czekalbym spokojnie na rozwoj sytuacji a tak to nie wiadomo co robic. podoba mi sie moja aktualna umowa, a jeszcze liga mistrzow przez 3 miechy gratis to juz w ogole miodzik. dlatego sklaniam sie do przeczekania, odpuszczenia im usuniecia z oferty kilku nieistotnych programow i poczekania z rezygnacją na probe zmigrowania mnie do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie-wypowiedzenie umowy z powodu usunięcia kanałów z cyfry tych, które wylatują od 1 lipca(Carton Network,Tcm,Espn classic) to składa się w ciągu 30 dni od daty publikacji informacji,czy też od daty wyłączenia kanałów????

Zalezy jak Cyfra+ bedzie interpretowac swoj komunikat. Skoro jednak podali ten komunikat juz teraz, wydaje mi sie, iz w lipcu nie bedzie z tego tytulu juz przyslugiwac wypowiedzenie. Trzeba by dostac jednoznaczna na pismie odpowiedz od Cyfry+ jak wyglada lista kanalow gwarantowanych od 1 kwietnia po usunieciu z niej Zone Romantica, 13th Street Universal, religia.tv oraz Trace. Jesli teraz usuneli takze z listy kanalow gwarantowanych CNN, TCM oraz Cartoon Network to wypowiedzenie nie bedzie juz przyslugiwac w lipcu z powodu usuniecia ww. kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie Umowy o Abonament

 

 

W związku z wprowadzeniem przez Canal + Cyfrowy Sp. Z o.o. zmian dotyczących wyłączenia m.in. kanału Religia TV: oświadczam, iż nie akceptuje tych zmian w związku z powyższym wypowiadam umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia, zgodnie z art.7 §1 regulaminu Umowy o Abonament w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia zmian ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie abonenta o rozwiązaniu umowy abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Domagam się również o przysłanie na mój adres korespondencyjny potwierdzenie przyjęcia rozwiązania Umowy o Abonament listem rejestrowanym lub też przesyłką kurierską. Zobowiązuje się do zwrotu karty dekodującej w autoryzowanym punkcie sprzedaży oraz po wygaśnięciu Umowy o Abonament do wykupienia za 1 zł anteny satelitarnej zgodnie z Ofertą Handlową LA07 Art.2 akcja „Antena Satelitarna” pkt.8 .

Odstępując od zawartej Umowy Abonenckiej, zwracam się i zaprzestanie, przetwarzanie i przekazywanie osobom trzecim moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru firmy Canal + Cyfrowy Sp. Z o.o. (Podst. prawna: art. 32 ust 1 pkt. 6 w związku z art. 35 pkt.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych ze zmianami)

Wypowiedzenie sporządzone jest w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach dla każdej ze stron.

 

Ja wysylam takie cos, moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...