Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj dostałem aneks do umowy, jeszcze go nie czytałem dokładnie, jakieś zmiany w regulaminie, czy ktoś już to czytał i to jest podstawa do wypowiedzenia umowy??

 

Zastanawiam się ponieważ mam umowę jeszcze na starych warunkach, mam pakiet Prestiżowy+ i gdybym wypowiedział podpisał nową płaciłbym mniej i jeszcze TV dostał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj dostałem aneks do umowy o abonament. Chciałbym zrezygnować z Cyfry, umowę podpisałem na 23 miesiące w czerwcu 2011. Czy muszę podawać jakikolwiek powód? Jak długo będę musiał jeszcze płacić abonament w przypadku wysłania tego wypowiedzenia np jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak ktoś dostał aneks, to można rozwiązać umowę wcześniej, czy nie?

Bo niektórzy piszą, że dostali nowy regulamin, inni, że aneks...

 

Jeśli można, to dzwonią wtedy z jakąś ofertą?

Bo mam umowę do czerwca i chciałbym wytargować coś taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muksa - tak dokładnie cytując to dostałem "aneks do Umowy o Abonament, Regulaminu Umowy o Abonamet oraz Cennika", ale w skrócie napisałem aneks. Skoro zawiera on to co napisałem wyżej to ci co piszą że dostali regulamin i ci co piszą że dostali aneks - dostali to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Cyfra wysyła nowy regulamin w formie jedynie aneksu i są wypisane tylko zmiany jakie są wprowadzane do głównego regulaminu. Najlepszą rzeczą jest fakt, że nie wspominają nic o prawie do składania wypowiedzenia w związku ze zmianą regulaminu, a to już mi pachnie karą dla Cyfry od UOKiK-u :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...