Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podbiję nurtujące wielu pytanie :wink:

Czy ktoś z pakiem Prestiżowym (z Orange Sport) i telewizorem LG z promocji świątecznej 2009 próbował negocjować warunki?

Przecież za sam kanał należałoby się 10zł mniej...

Pytanie drugie do całej reszty :lol:

Czy wypowiedzenie można wysłać, a potem je odwołać? Jesli tak, to jak to zrobić najskuteczniej - samo wypowiedzenie rejestrują kilka dni, czy jeśli wyślę odwołanie wypowiedzenia 30 czerwca, to czy będzie bym i generalnie jakiś cyrk? :roll:

 

 

 

Ps. proszę bez krzyku, wyrozumiale i konstruktywnie.

Ps.2. Tak, TV był kupiony, kara na umowie 800zł lecz celem akcji jest aneksowanie się, a nie zerwanie umowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu mieliby obnizyc kwote jak tego kanału nie ma w regulaminie??

 

oritolog

możesz zerwać umowe z powodu tvn wawa, ale zapłacisz 800zł za tv(tyczy sie to wszystkich abonentow z umowami z tv), albo poczekac i 3 miechy przed koncem umowy ją przedłużyć.

nikt nie może teraz rozwiązać umowy z powodu orange sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można aneksować umowe jak jesteś w okresie minimalnym???? tak jak napisałem, mozesz aneksować jak zostało ci do końca jej trwania mniej niż3miechy, a z powodu tvn wawa możesz ją jedynie zerwać i najpierw opłacić wszystkie kary umowne łącznie za tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jestes specjalistą....wiec według Ciebie jak ktos z powodu zmiany regulaminu wysyła rezygnacje i potem przedłuza umowe to jest to nowa umowa a nie aneks i taką umowę mimo podpisania mozna zerwac w ciągu 10 dni od podpisania jesli odwidzi mi się??(przypominam w ze Polsce umowy zawiązane przez telefon mozna zerwac w ciagu 10 dni). Ja słyszałem ze cyfra broni się przed takim zrywaniem mowiąc ze to aneks a nie nowa umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszemy akurat o umowie z tv, więc już 3 raz ci pisze że tą umowe jedynie możesz zerwać z powodu tvn wawa i zapłacić 800zł za tv, przy każdej innej umowie, napewno można aneksowac przy rezygnacji z powodu zmiany cen/regulaminu/wyłączenia kanału. jak ci trudno uwierzyć to podejdź do centrum obsługi albo zadzwoń do cta, bo chyba to nie jest takie trudne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kerami82 - Wszystko zależy od tego czy usługa z umowy zawartej przez telefon została od razu uruchomiona czy nie. Jeśli została uruchomiona to automatycznie pozbawia się klient prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciagu 10 dni. Odsyłam do ustawy: Prawo Telekomunikacyjne i regulaminu (nie tylko Cyfry+ zresztą tylko wszystkich operatorów telekomunikacyjnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacenie kary za tv nie jest tak oczywiste,gdyż Aneks jest częścią Regulaminu.Podstawy do napisania wypowiedzenia są ujęte w Regulaminie.Tym bardziej,że nie są one z winy abonenta a sama Cyfra nie poinformowała o zmianach co za tym idzie nie zastosowała się sama do Regulaminu (art.15&8)co jest podstawą do powiadomienie UKOiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...