Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę żeby z powodu wyłączenia TVN Warszawa nastąpiła lawina (więcej niż zwykle) wypowiedzeń. Kto o tym wie? Ludzie z forum i ludzie uważnie czytający i rozumiejący regulaminy. Jeżeli od dzisiaj (plotka) mają być jakieś lepsze (cokolwiek to znaczy) oferty to na pewno Cyfra wkalkulował sobie jakieś ryzyko "planowanych" rezygnacji/wypowiedzeń. Prawdziwą rewolucją byłyby darmowe dzierżawy dekoderów - tu by poprawili swoje notowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś wzór z powodu wycofania kanału ktoś posiada?

Bo myślę, że to nie jest "typowe" wypowiedzenie umowy, tylko brak zgody na usunięcie (zmianę) i w takim wypadku nie wypowiadamy chyba umowy tylko, niejako "zrywamy ją" z winy operatora...

 

EDIT: Koledzy z góry uprzedzili mnie z pytaniem :D

 

EDIT2: Do usunięcia... Pospieszyłem się z napisaniem postu, a stronę wcześniej wzór... Tyle tylko, że tam jest wypowiedzenie, a wg mnie inaczej powinno się to nazywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby z powodu wyłączenia TVN Warszawa nastąpiła lawina (więcej niż zwykle) wypowiedzeń. Kto o tym wie? Ludzie z forum i ludzie uważnie czytający i rozumiejący regulaminy. Jeżeli od dzisiaj (plotka) mają być jakieś lepsze (cokolwiek to znaczy) oferty to na pewno Cyfra wkalkulował sobie jakieś ryzyko "planowanych" rezygnacji/wypowiedzeń. Prawdziwą rewolucją byłyby darmowe dzierżawy dekoderów - tu by poprawili swoje notowania
Zgadzam się z tym. Ilość ludzi, którzy wiedzą o możliwości rezygnacjiz powodu wyłączenia TVN Warszawa to będzie promil w skali ilości abonentów Cyfry. Do tego część pewno i tak wróci do Cyfry.

 

Skąd masz info, że w czerwcu mają być jakieś "lepsze oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś wzór z powodu wycofania kanału ktoś posiada?

Bo myślę, że to nie jest "typowe" wypowiedzenie umowy, tylko brak zgody na usunięcie (zmianę) i w takim wypadku nie wypowiadamy chyba umowy tylko, niejako "zrywamy ją" z winy operatora...

 

EDIT: Koledzy z góry uprzedzili mnie z pytaniem :D

 

EDIT2: Do usunięcia... Pospieszyłem się z napisaniem postu, a stronę wcześniej wzór... Tyle tylko, że tam jest wypowiedzenie, a wg mnie inaczej powinno się to nazywać :P

Pomyśl trochę człowieku zanim coś napiszesz bo jak na razie Ci to nie wychodzi.

 

Żeby zerwać umowę to trzeba ją najpierw wypowiedzieć więc nie snuj i nie wprowadzaj własnych teorii jeśli nie masz na ten temat zielonego pojęcia bo robisz tylko niepotrzebne zamieszanie w tym temacie.

 

ps.Wypowiadasz umowę z powodu wyłączenia z oferty operatora programu, który znajdował się w Twoim pakiecie programowym. Nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam w cyfrze pakiet prestizowy, przedluzylem umowe w listopadzie 2009 i otrzymalem tv. Dzis zadzwomilem na infolinie cyfry z zapytaniem czy moge zerwac umowe przez tvn warszawa. Powiedziano mi ze noie bo wlaczono w zastepstwie tv6 . Zapytalem o orange sport to powiedziano mi ze to opcja dodatkowa. Zaczalem sie klocic ze mam prestiz i w końcu przyznano mi racje. Dla pewności was zapytam jak

To w koncu jest?

 

 

Z cyfra i tak chce zostac alqe czy kiedy zerwe ta umowe i podpisze nowa to czy moge przeniesc nadplate jaka mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, w dalszym ciągu sytuacja jest niepewna: na chłopski rozum, Cyfra rezygnuje z 10 kanałów (przykład), więc spokojnie można wypowiedzieć umowę z winy Cyfry, to jasne. Kompletnym nieporozumieniem jest zapłata kary za zerwanie Umowy! To co: Cyfra wywala ileś tam programów a my potulnie spuszczamy głowę i dalej płacimy tyle samo za mniejszą ofertę programową?? Bo nikt nie zapłaci przecież800 zł?? Ludzie, to jakaś paranoja! Mi to w sumie zwisa - mogę płacić jeszcze parę miechów te 140 zł, chcę tylko wykorzystać ten moment braku TVN Warszawa, żeby zmniejszyć pakiet - niepotrzebne mi HBO, Filmboxy i inne badziewie, na których od dobrych kilku miesięcy nic ciekawego nie leci. W dalszym ciągu czekam na odpowiedź od prawnika (wyjechał niestety) - jakby ktoś miał pewne info w sprawie tej umowy z TV - proszę dać znać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

jak sądzicie-czy w związku z wycofaniem TVN Warszawa, klienci posiadający umowy z TV będą mogli również bezkarnie wypowiedzieć umowy?

Bo ile razy dzwoniłem do CTA, tyle razy uzyskałem inną odpowiedź;-)

 

Możesz rozwiązać umowę.Jeśli masz kupiony tv to zostaje u ciebie a jeśli masz na wynajem do oddajesz do Cyfry.

 

Umowa Kupna/Sprzedaży telewizora zawiera punkt mówiący, że jeśli nastąpi przed końcem okresu minimalnego rozwiązanie umowy NIE Z WINY ABONENTA TO BĘDZIE ON (Abonent) ZOBOWIĄZANY UIŚCIĆ KARĘ W WYSOKOŚCI 800,- PLN, [radzę wziąć to pod uwagę] ewentualnie sprawdźcie czy wogóle kanał TVN Warszawa jest wymieniony w ofercie pakietowej... umowy bez telewizorów to inna sprawa, tam nigdzie nie ma takich (lub podobnie skutkujących) zapisów... ale najlepiej jeśli sami przeczytacie dokumenty które podpisaliście... w pierwszej kolejności UMOWĘ, następnie ANEKS oraz REGULAMIN... Abonenci z TV nie zostali objęci zmianą regulaminu od 01/05/2011 przypominam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cyfra powie Ci - zawsze swoich praw może Pan dochodzić na drodze sądowej. Jeżeli podpisało się umowę to na coś się godzisz. Inną sprawą jest, że umowa mogła zawierać jakieś sprzeczne z prawem zapisy - tu się ją unieważnia sądownie. Inną sprawą jest to co nam się wydaje logiczne a inną jest to na co się zgodziliśmy. Wszystkie powyższe sprawy w razie sporu wyjaśni sąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila na moje pytanie na temat rezygnacji z C+ i gdyby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, informuję, że wycofanie z oferty programowej CYFRY+ programu TVN Warszawa uprawnia do rozwiązania Umowy.

 

Powyższe może nastąpić w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca od daty wycofania programu. Wówczas rozwiązanie Umowy zostanie zaplanowane na ostatni dzień miesiąca, w którym oświadczenie dotarło do CYFRY+ .

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

A... S......

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...