Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla kolegi cyfra.tv niewiem jak jest przy podpisywaniu nowych umów ale w moim przypadku przy przedłużaniu umowy jesli zrezygnuje z jakiejkolwiek opcji która mam lub zmniejsze pakiet automatycznie trace cały rabat - taka informacje uzyskałem od konsultanta. Jezeli nawet traci sie rabat tylko na opcje dodatkowe to i tak jest rezygnacja całkowicie bezsensowna. Kanał OrangeSport jest traktowany całkowicie oddzielnie przynajmniej tak to wyglada jakiekolwiek operacje zwiazane z tym kanałem niemają wpływu na pozostałe rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szubi a nie masz przypadkiem pakietu przestiżowego+? To by wyjaśniało, dlaczego nie możesz odłączyć opcji bez utraty zniżek (zmiana na pakiet niższy). Tak jak było pisane - odłączenie opcji dodatkowych nie wiąże się z utratą zniżek. Inaczej sytuacja wygląda z opcjami premium. Niekiedy zniżki są na C+HBO i po odłączeniu którejś z opcji premium utracisz zniżkę również na drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet komfortowy,C+,Pakiet Hbo,Filmbox,OrangeSport. Chciałem pakiet prestiżowy ale nie otrzymałem rabatu 50% więc zostawiłem komfortowy i dobrałem opcje dodatkowe bo dostałem na nie 50% rabatu. Konsultant poinformował mnie ze strace zniżki jeśli zrezygnuje z którejkolwiek opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak umowę mam do lutego 201o to kończy się ona 31 stycznia czy jeszcze trwa cały luty? Mama pakiet komfortowy+ i C+ i HBO. Ile musiałbym zapłacić schodząc do pakietu powitalnego i rezygnując z C+ i HBO? Bo planuje podpisać nową umowę w grudniu o ile będzie ciekawa promocja. Wtedy grudzień mam za darmo. I za styczeń zapłaciłbym pewnie ze sporą zniżką abonament za pierwszy miesiąc nowej umowy i 20 zł za powitalny na starej. I tak wyszło by mi taniej niż dzisiaj za komfortowy+ i C+ + HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa trwa do końca lutego. I sądze że lepiej wyjdziesz jak przemęczysz styczeń-luty i przedłużysz umowe na warunkach dla stałych abonentów.Pamietaj,że przedłużając umowe podpisujesz ja na 13mies z czego 11mies masz rabat. W tym roku niebedzie już tak kolorowo z promocjami grudniowymi jak to było rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie jestem drugi miesiac na wypowiedzeniu cyfry, pakiet prestżHD+, abonent od samego poczatku teraz płaciłem 188,90

Otrzymałem taką propozycję:

50% rabatu przez 11 mcy na pakiet + 50% rabatu na dekoder = 94,45 PLN -umowa na 18 mcy (po 11 mcach możliwość obnizenia pakietu)

lub

30% rabatu przez 11 mcy na pakiet + 0% rabatu na dekoder = 138,25 PLN- umowa na 15 mcy

Czy to dobre oferty? Można coś jeszcze wydusic od nich? W gre wchodzi tylko prestizHD+

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@butch

 

A jak sprawa wygląda z opcjami dodatkowymi? Też dają jakiś rabat? Ogólnie moim zdaniem trochę słaba oferta. Powinieneś wytargować więcej, np. 50% na wszystko i dekoder za 0zł. Ile Ci zostało jeszcze do końca umowy? DO mnie odezwali się z rozsądną ofertą jakieś 2 tyg. przed końcem więc może warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@butch

 

A jak sprawa wygląda z opcjami dodatkowymi? Też dają jakiś rabat? Ogólnie moim zdaniem trochę słaba oferta. Powinieneś wytargować więcej, np. 50% na wszystko i dekoder za 0zł. Ile Ci zostało jeszcze do końca umowy? DO mnie odezwali się z rozsądną ofertą jakieś 2 tyg. przed końcem więc może warto poczekać.

Mozecie napisac o jakie opcje dodatkowe Wam chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj dzwoniłem do działu utrzymania abonentów i zaproponowano mi 50% rabatu na prestiżowy HD+,i 50% na wynajem dekodera przez 11 miesięcy,umowa na 13,dodam jeszcze że nie jestem na wypowiedzeniu ot tak zadzwoniłem i spytałem o ofertę dla stałych abonentów i od razu mi zaproponowali takie warunki,no i oczywiście się zgodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...