Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił Pan z C+ i zaproponował 30% upustu na abo oraz Canal+ i pakiet 3xHD za 10zł. Upust na 11 miesięcy, a cała umowa na 15. Nie było mnie więc kazali mu zadzwonić później. Taka promocja to dla mnie nie promocja, bo z tego co widzę można wychaczyć 50% na wszystko przez 11 miesięcy, a umowę na 13.

Jak myślicie, od razu mu sypnąć, że znajomi dostali takie upusty i wiem o tym, że takie dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamil daja taka promocje jaka maja aktualnie w systemie, tez chciałem 50% na wszystko ale nie udało sie. Mam 30% na abonament i 50% na opcje dodatkowe przez 11-mcy przy umowie 13-miesiecznej, ale mam OrangeSport za free przez cały okres:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamil daja taka promocje jaka maja aktualnie w systemie, tez chciałem 50% na wszystko ale nie udało sie. Mam 30% na abonament i 50% na opcje dodatkowe przez 11-mcy przy umowie 13-miesiecznej, ale mam OrangeSport za free przez cały okres:)

Zgadza się ale od razu nikt Tobie nie da wszystkiego najtaniej jak może... Zawsze możesz się potargować i jeśli ktoś jest nieugięty nie chce dać więcej to powiedz, że w takim razie zastanowisz się czy faktycznie tej umowy nie rozwiązać... A zawsze możesz sam zadzwonić i powiedzieć, że jednak przemyślałeś propozycję i zgodzisz się na te warunki, nie martw się nie odmówią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamil daja taka promocje jaka maja aktualnie w systemie, tez chciałem 50% na wszystko ale nie udało sie. Mam 30% na abonament i 50% na opcje dodatkowe przez 11-mcy przy umowie 13-miesiecznej, ale mam OrangeSport za free przez cały okres:)

:lol2:

 

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać. Umowę przedłużyłem 15.07 i dostałem 50% na wszystko przez 11 msc (umowa na 13) i PVR za 10 pln. Co prawda najpierw konsultant się krygował i mówił coś o 40% i umowie na 18 msc, ale po chwili (i konsultacjach z kierownikiem 8) ) dał co chciałem.

A z ciekawostek - kolega dzień później zadzwonił na telesprzedaż C+ i po polączeniu się z konsultantem od ofert promocyjnych dla obecnych abonentów dostał propozycję 10% na 11 msc i umowę na 18... Tenże konsultant zarzekał się też jak żaba błota, że oferty jaką ja otrzymałem nigdy nie było, nie ma i nie będzie :brawo:

Retention C+ ma na żenującym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ o|af

No widzisz. Do mnie zadzwonił w zeszłym tygodniu i proponował 30% na abo i opcje dodatkowe, bez zniżki na najem dekodera. Promocja przez 11 miesięcy, a umowa na 15. Powiedziałem, że niedawno znajomy dostał 50% na wszystko sugerując się postami na forum ale konsultant powiedział, że w tej chwili nie ma takiej promocji. Zszedł tylko do 13 miesięcznej umowy. Na pytanie, czemu dla innego abonenta było 50%, a dla mnie nie ma odpowiedział, że to zależy od ilości złożonych rezygnacji. Czasami są lepsze promocje, a czasami gorsze :lol2: Podziękowałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku umowa kończy mi sie w sierpniu. Z początkiem sierpnia wysyłam wypowiedzenie nie bawiąc się w dzwonienie.

No i później czekam przyzwoity rabat.Ale fakt jeśli chodzi o przedłużenie umowy na promocyjnych warunkach to jesteśmy zdecydowanie w korzystniejszych warunkach niż abonenci z innych platform. Osobiście nie słyszałem, że Polsat czy N serwują ponad 30% rabaty. :D

Aktualnie jestem na wypowiedzeniu z Polsatem /co prawda pakiet mini/ ale zero odzewu z ich strony:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa przechodzi na czas nieokreślony od 1 września, to wysyłając wypowiedzenie do końca sierpnia masz miesięczny okres wypowiedzenia. Jeśli we wrześniu, no to od tego momentu 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

3 miesięczny okres wypowiedzenia obowiązuje dla umów na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeśli umowa kończy się 31.08 to żeby z tym dniem wyłączyli sygnał trzeba im wysłać wypowiedzenie do 31.07. Jeżeli się spóźnisz i wyślesz dopiero w sierpniu sygnał zostanie odłączony dopiero 31.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , poszukoje wzoru rozwiazania umowy z C+ ( umowy ktora mialem na 18miesiecy ) a obecnie jestem w C+ ponad 3 lata , wiec potrzebowal bym taki wzor ktory zaiwera okres 3 miesiecy wypowiedzenia ( przeszlem do konkurencji , wiec nie oplaca sie placic 2 razy)

 

Dziekuje i pozdrawiam

PS: w goglach szperalem jak nie platne to 3/4 to zmiana regulaminu lub 1 miesiac wypowiedzenia

 

 

Podziekował @Viki oraz @Aquashi :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigcyc123

Najpopularniejszy wzór to taki:

"{Data i miejscowość}

Rezygnacja z umowy o abonament

Niniejszym wypowiadam umowę o abonament zawartą w dniu {Data zawarcia umowy} z zachowaniem określonego w umowie okresu wypowiedzenia.

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niespodzianka w promocjach. Ja się chyba rozstanę z Cyfrą. Jedyne co konsultanci mają do zaoferowania po wypowiedzeniu to: 30% na abonament i 30% na opcje SD (Tak to nie pomyłka!) przy umowie na 13 miesięcy. Wychodzi około 60 PLN przez 11 miesięcy z opcją 4xHD . To chyba mi się nie chce ciągnąć tej umowy - czas do konkurencji. Ale kiszka. No trudno. Idziemy chyba gdzie indziej.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was się orientuje, jak zrywa się umowę z Cyfrą Plus czy wtedy płacę jakąś karę umowną?

Do końca umowy zostało mi jeszcze z 8 miesięcy.

Płacisz karę, a ile nie pamiętam, poczytaj w regulaminie. Czy nie lepiej wyjdzie przejść na niższy (lub najnższy) pakiet?

@kkuba, 30% zniżki przez 11 miechów przy umowie na 13 o tej porze roku to i tak nieźle. Przekonaj się co i za ile jest u konkurencji a wrócisz z podkulonym ogonem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...