Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było to samo - Rezygnacja z powodu zmiany regulaminu.

Po otrzymaniu listu zadzwoniłem i od konsultanta usłyszałem - 50% rabatu przez 11 mies. Po kolejnej rozmowie słyszę, że nic nie mogą mi zaproponować, a poprzednik się pomylił.

Wysłałem mailem skargę do C+ i pogratulowałem "[beep]u". W odpowiedzi, przeprosili za pierwszego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krowa1000 dobrze Ci zycze ale tak jak napisałem wiem,ze rozmowa to jedno a system Cyfry to drugie.

 

Chodzi o to,że rezygnujac z Cyfry z powodu podwyzki nie powinni Ci nic oferowac bo nie akceptujesz przeciez nowego cennika.

Może wszyscy macie rację , ale tydzień temu jak wcześniej dzwoniłem do cyfry już przepraszali za pomyłkę że wysłali mi omyłkowo pismo z ofertą " .....atrakcyjne rabaty niedostępne nawet dla abonentów .... " Dziś przy nagrywanej umowie mówiłem o tej " pomyłce " konsultantowi , mimo to podpisał umowę ze mną . Pożyjemy zobaczymy , najwyżej będę mieć wszystko do końca z frico a później po moduł do polsatu , musieli by się pomylić już drugi raz . Nadmienię że jestem abonentem już od prawie sześciu lat , zawsze miałem umowę określoną , a nigdy nie rezygnowałem z cyfry podczas trwania umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na logike jesli ktos nie akceptuje nowego cennika to jak moze otrzymac propozycje.Poprostu konsultanci maja w systemie info o rezygnacji i albo niemaja wgladu z jakiego powodu jest rezygnacja albo ich to nie interesuje.W skócie totalny bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... ładne buty panowie :D Chyba ktoś z C+ czyta to forum bo po moich płaczących postach tutaj, że nikt od nich nie dzwoni, upłynęła może godzina i jest fon z C+ :D Propozycja taka jak wyżej u was czyli 11 miechów za 50% więc się zgodziłem ale jak czytam następne posty, że jednak to pomyłka i od lipca będę miał ciemność to pomyślałem sobie, że dzięki bogu żyje w pięknym kraju gdzie inne platformy też nadają więc śpię spokojnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^zabawne.... za te wszystkie promocje i tak zaplacicsz, po okresie promocyjnym...Myslisz, ze kto placi za promocje dla nowych abonentow? Za to placa starzy abonenci, a w nagrode za wiernosc dostaja podwyzki za C+ i abonament.... Oferta nki nawet w martwym okresie jaki jest teraz i tak jest bardziej atrakcyjna finansowo niz super, mega ekstra, hiper lux promocje cyfry. Nieprawda jest rowniez, ze nka nie ma ofert przedluzeniowych, obecnie nka ma dzial utrzymania klientow, tak samo jak cyfra...

Ja z kolei nigdy nie wezme juz cyfry, po tym jak mnie potraktowano, rowniez bede zniechecal znajomych do zakupu cyfry :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antoslaw: nie jesteś już abonentem Cyfry+, to po co się wywnętrzasz na tym akurat forum? idź sobie na forum n i tam wychwalaj enkę wniebogłosy. Tristan i Izolda nieba Ci przychylą! zrezygnowałeś z Cyfry, zrezygnuj i z forum. tak by chyba wypadało, nieprawdaż?

 

OT: a ja mogę napisać, że gdyby nie Liga Mistrzów, nie trzymałbym u siebie enki ani przez chwilę, głównie przez dziadowskie dekodery. zupełnie nie rozumiem, jak można się zachwycać czymś, co jest zbudowane tylko i wyłącznie na tzw. pijarze (nie mylić z zakonnikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sunmoon

A kolega jest oplacacny przez cyfre...? Boli gorzka prawda o tej platformie?

Pozwol, ze sam zadecyduje co i gdzie bede pisal, na tym forum panuje wolnosc bez wzgledu na fakt czy posiada sie platforme X czy Y.

Podzielilem sie doswiadczeniami, ktore mam z cyfra i przestrzegam innych, aby nie cieszyli sie za szybko, bo beda [beep]ko potraktowani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się..

programowanie nagrania bezpośrednio z EPG jednym przyciskiem - SUPER PLUS!! Nie musisz podawać ręcznej godziny etc..

automatyczne nagrywanie kanału po przełączeniu na niego i mozliwośc cofnięcia do 2h wstecz - też DUŻY PLUS

VOD - z którego i tak nie korzystam ale niewykluczone, że zacznę - PLUS

wygląd - mnie samemu DESIGN PVR'a bardzo się podoba - bez porównania z MEDIASATAMI ;p

 

pewnie jeszcze trochę znalazłbym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z innej beczki. Na koniec lipca kończy mi się okres minimalny i w związku z tym zamierzam rozwiązać umowę z C+

I tu rodzi mi się pytanie na jaki adres wyslać swoją rezygnację ? Czy jak wyślę na adres podany na stronie cyfry (CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.; 02-100 Warszawa; skr. poczt. 8 ) to wystarczy, czy taką korespondencję trzeba kierować gdzieś indziej ?

Pytam bo od zawsze mam jakąś nieufność do skrytek pocztowych :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij pod adres korespondencyjny, tj.

 

CANAL+ CYFROWY SP. Z O.O.

AL. GENERAŁA SIKORSKIEGO 9

02-758 WARSZAWA

 

Koniecznie list polecony i jak masz okres minimalny do końca lipca to maksymalnie w czerwcu, wówczas koniec umowy bedzie na koniec lipca, sprzęt do zwrotu w sierpniu :)

Prosze ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij pod adres korespondencyjny, tj.

CANAL+ CYFROWY SP. Z O.O.

AL. GENERAŁA SIKORSKIEGO 9

02-758 WARSZAWA

Akurat to jest adres do głównej siedziby, adres do korespondencji to:

 

CANAL+ CYFROWY SP. Z O.O.

Skr. poczt. 8

02-100 WARSZAWA

 

I pod ten adres powinno się wysyłać całą korespondencję, chociaż jeśli ktoś przesłał na sikorskiego, to nie powinno być problemu, tylko może to wtedy dłużej potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...