Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym napisał wypowiedzenie i wysłal pocztą za potwierdzeniem odbiora i potwierdzenie nadania zeskanowal wraz z podpisanym wypowiedzeniem i przesłał dodatkowo im na meila;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem wypowiedzenie wysłałem do Cyfry 14 stycznia. 23 stycznia odpisali mi że jeszcze pisma mojego nie mają.Tymczasem dzisiaj otrzymałem zwrotkę na której jest data odbioru pisma- 19 stycznia. To doskonały przykład jaki tam mają porządek. Na mój wczorajszy i dzisiejszy e-mail nie odpowiedzieli.

PS. Właśnie przed chwilą otrzymałem e-mail od Cyfry+ z informacją że na dzień dzisiejszy nie odnotowali wpływu mojego pisma. Kpiny do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie podac maila do cyfry to może i ja napisze do nich

ps- ja też już nie wiem co robic.ta promocja co bedzie to bedzie o wiele gorsza co teraz.Wchodząc na gazeta.pl widze wielką reklame cyfry pod takim tytułem :"uwaga-ostatnie 5 dni promocji 50% na wszystkie pakiety i 50% na opcje dodatkowe do 10 miesięcy" to o czyms świadczy skoro informuja iż do końca promocji zpstało jeszcze 5 dni.wypowiedzenie wysłałem w piątek ,ale boje sie brac cyfre bo jakby coś nie wypaliło to siedze z dwoma umowami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie podac maila do cyfry to może i ja napisze do nich

ps- ja też już nie wiem co robic.ta promocja co bedzie to bedzie o wiele gorsza co teraz.Wchodząc na gazeta.pl widze wielką reklame cyfry pod takim tytułem :"uwaga-ostatnie 5 dni promocji 50% na wszystkie pakiety i 50% na opcje dodatkowe do 10 miesięcy" to o czyms świadczy skoro informuja iż do końca promocji zpstało jeszcze 5 dni.wypowiedzenie wysłałem w piątek ,ale boje sie brac cyfre bo jakby coś nie wypaliło to siedze z dwoma umowami

 

jako studen marketingu moge Ci powiedziec chociaz studentem tez nie trzeba byc, ze to prosty zabieg zeby nalapac jak najwiecej klientow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej cytuję odpowiedź z Centrum Abonenta jaka otrzymałem

moje wątpliwości budził termin zwrotu karty, wg. mnie powinno to nastąpić do końca stycznia bo umowa wygasa z końcem grudnia (miesiąc na zwrot),

w liście od Cyfry jest mowa o 30 dniach od anulowania umowy, a informacja o anulowaniu ma być dostarczona pisemnie,

poza tym, z kartą nie ma sensu fatygować się do dystrybutora dopóki nie zostanie anulowana umowa, bo jej nie przyjmie

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, przypominam, że zgodnie z artykułem 6 Regulaminu, wypowiedzenie jest skuteczne, jeżeli zostanie dokonane w formie pisemnej z odręcznym podpisem Abonenta i przysłane listem poleconym pod adres:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

W piśmie powinna być zawarta informacja o chęci rezygnacji z umowy z powodu zmiany Regulaminu.

 

Jeśli więc powyższe warunki zostały spełnione, umowa zostanie rozwiązana w trybie natychmiastowym a naliczenie za miesiąc bieżący zostanie wyksięgowane. Zwrotu karty należy dokonać w ciągu 30 dni po anulowaniu umowy.

 

Informuję również, że przesłane 16.01.2009 roku jeszcze nie zostało zarejestrowane na Pana umowie. Proszę więc o cierpliwość, o terminie rozwiązania umowy zostanie Pan poinformowany w osobnej korespondencji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mozesz, ale spiesz sie

 

 

 

ja wyslalem 9 stycznia wypowiedzenie i wczoraj zostalo zarejestrowane :)

 

Tak, trzeba się śpieszyć. " NA regulamin" wypowiedzenia przyjmują do 31.stycznia a "graty" trzeba zdać Cyfrze do końca lutego i ani dnia poźniej.

Niestety trzeba czekać na pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy. Najlepiej zobaczcie czy chodzą wam jeszcze na karcie płatne programy z pakietu. Jeżeli już nie lub zanikają po chwili to już finito. Cyfra swoje zrobila i zaewidencjonowała wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem wypowiedziec umowę ale zrezygnowałem, zostanę do końca listop[ada tak jak mam umowe a wczesniej w październiku zadzwonie do c+ i zobzcę co mi zaproponują abym został z nimi,

 

Podziwiam kolegę bo mógł mieć dowolny pakiet przez 10 miesięcy za 50 % i nową umowę mógł kolega podpisać na kogoś z rodziny .Takich klientów to ze świecą teraz szukać. Pytanie tylko, jak Cyfra o takich ABO dba bo w przeszłości to różnie chyba bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jezeli jestem abonentem nie przerwanie 10 lat to moge rozwiazac umowe w kazdej chwili ? pzdr

Witam. Najpierw zadzwoń do c+ i powiedz że jesteś z nimi już 10 lat i zapytaj się o jakąś promocję dla siebie. A jeśli zaproponują Ci kiepska ofertę to powiedz że rezygnujesz i rozwiązujesz umowę. Pamiętaj negocjuj z nimi twardo.Napisz co z tego wyjdzie. A jak nie zadowoli Cię oferta z ich strony to wyslij wypowiedzenie i podpisz nowa umowę. Tylko pośpiesz się bo zostało mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wypowiedzenie w zwiazku ze zmiana regulaminu wyslalem jakos w okolicach 10 stycznia. Dzis otrzymalem informacje z Cyfry ze jeszcze nie zostala zanotowana. Chcialbym podpisac nowa umowe, korzystajac z obecnej promocji, wiadomo o co chodzi. Jednak czasu jest coraz mniej, raptem do soboty. NAPRAWDE nie wiem co robic, czy poddac sie i ciagnac swoj abonament do konca umowy a tym samym zrezygnowac z wyslanego pisma ktore nie wiadomo kiedy dojdzie czy podpisac w sobote nowa umowe i czekac az dojdzie do rozwiazania starej? Nie chcialbym podpisywac na kogos z rodziny ale z kolei jak w sobote podpisze na siebie to czy to nie bedzie dziwne ze rozwiazalem stara z powodu zmiany regulaminu a podpisalem nowa na warunkach z ktorymi sie nie zgadzam wedlug pisma z 10 stycznia?

Czy moze mi ktos z Was zagwarantowac ze podpisujac nowa umowe nie bedzie problemow z rozwiazaniem starej?? Wydaje mi sie ze Cyfra+ moze specjalnie zwleka z rozwiazaniem starych umow z powodu regulaminu bo dokladnie wie o co w tym wszystkim chodzi. Dokladnie wie ze ludzie powysylali pisma aby zrezygnowac ze swojej opcji aby podpisac nowa na lepszych warunkach. Wie dokladnie ze ludzie nie bede wiedzieli co robic w piatek i w sobote gdy nadal nie bedzie przyjete pismo z wyslana rezygnacja. Tak mysle. Licza ze ludzie zrezygnuja z wyslanej rezygnacji obawiajac sie jej nie przyjecia a tym samym dwoch abonamentow, starego i nowego. Ja jestem w kropce i ie wiem co robic. Watpie aby do soboty przyjeli moja rezygnacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada meilować ich do bólu skan dowodu nadania z pismem nawet wysłać .U mnie tak samo to trwało;p aż odpisali że zarejestrowano;]Jutro lece PO nową umowę:):jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...