Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie zostało już wiele czasu pytam kolejny raz: Czy jeśli wziąłem Cyfre w 1 odsłonie promocji "Napakowane Pakiety", tj. w listopadzie 2008, to czy moge w związke z wejściem w życie nowego regulaminu wypowiedzieć tę umowę i jeszcze w styczniu podpisać nową na inna osobę z domu??

 

Pomożcie proszę, bo chce to zrobić ale ciagle nie mam pewności jak to jest w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że możesz wypowiedzieć umowę. Ja też podpisałem umowę tyle że przedłużającą i miałem do końca maja 2010. Wysłałem wypowiedzenie i teraz czekam na ich odpowiedź. Umowa zostanie rozwiązana wstecznie 31.12.08 i za styczeń nie trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zmiana:

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że pismo z wypowiedzeniem Umowy zostało zarejestrowane 23.01.2009 roku. W ciągu najbliższych dni zostanie do Pana pismo z informacją o rozwiązaniu Umowy"

 

A sygnał masz wyłączony, czy nie? Mi wczoraj przyszło zwrotne potwierdzenie odbioru i wynika z niego, że przyjęli list 12 stycznia. A do dzisiaj jeszcze nie zarejestrowali wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy z was nikt nie płaci rachunków , zwalacie na cyfre a przyjrzyjcie się poczcie , ja po sobie widzę ,ze poczta przychodzi 2 do 3 tygodni od wysłania .NP . rachunki za n zawsze dostaje po 1 , a mam opłacić do 25 , dlatego sam płace bez faktury . Duza wina lezy po stronie poczty która jest wolna , ale kazdy z was ma potwierdzenie i moze spać spokojnie , rezygnacja dojdzie i będzie można podpisać nową umowę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzisiaj otrzymalam mejla i dodatkowy nr do cyfry na ktory odrazu udalo mi sie dodzwonic i juz wszstkiego jestem pewnea;)

 

Mianowicie jesli pismo ktore kazdy wyslal zostalo argumentowane tym ze zostal zmieniony regulamin to umowa zostanie uniewazniona.

Sami jeszcze nie wiedza kiedy to nastapi bo pisma ich zalewaja:)Jednak Pan uswiadomil mnie ze wczesniej czy pozniej na 100% zostanie anulowana i nie ma problemu aby juz isc i korzystac z obowiazujacej oferty cyfry (50%) ktora jeszcze trwa.

Jak tam Pan "sekretarz" na poczatku mowi umowy sa wszystkei nagrywane wiec jak cos karze im to odkopac co mi powiedziano przez telefon dokladnie 5 minut temu:)

Przyznam ze poczatkowo Pan probowal mnie zagiac mowiac ze czas na wyslanie pisma sie konczy ale nie zpaytal czy nie wyslalam go juz wczesniej,wiec grzecznie go uswiadomilam ze mejla z odpowiedza otrzymalam dzis i dlatego dzwonie o oferte ktora zamierzeja mi przedstawic zeby mnei zatrzymac a ze nic mi nie przedstawili to powieidzalam ze pismo w drodze od tygodnia i nastala cisza:)TO tyle nizej tresc mejla otrzymanego od cyfry .

 

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wszelkie informacje na temat aktualnych promocji dla stałych Abonentów uzyska Pani pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 022 310 45 60.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś taką informację:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wniosek dotyczący

rezygnacji z usług CYFRY+ został zarejestrowany na Pana kontrakcie 20.01.2009

roku.

W najbliższym czasie zostanie zaplanowany termin rozwiązania Umowy o

Abonament, a do Pana wyślemy korespondencje w tej sprawie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

 

Wypowiedzenie umowy wysłane 5 stycznia 2009. Drugie wysłane 19 stycznia 2009 po otrzymaniu rachunku i nowego regulaminu. Pisma szły na skrytkę pocztową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelką korespondencję na skrytkę 8 przejmuje najpierw firma BUSINESS POINT SA Warszawa działająca z upowaznienia C+ w temacie odbioru,rozdziału i ewidencji wszelkiej korespondencji.

Rozdzielają oni i ewidencjonują wszystko co przyjdzie na skrzynkę 8 i przekazują dalej na poszczególne działy C+, których sprawy dotyczą.

Czasem warto więc wysłać ważne pismo via ZPO żeby nie było potem zwalania, że coś do C+ nie doszło.

 

Pozdrawiam

maciekm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz te informacje? Pracujesz tam? ;-)

 

Dlaczego zaraz, że tam pracuję?

Google twoim przyjacielem:

http://ceo.cxo.pl/artykuly/31568/Obsluga.w.mig.czyli.komfort.telewidza.html

 

Dodam, że znajomy taki żółty blankiecik dostał ze stempelkiem Business Point SA w imieniu C+ co się zgadza z powyższym artykułem a sama współpraca obu firm trwa od dawna.

Poza tym, z tego co mi wiadomo od tego znajomego to jak wysłał coś niedawno na nowy adres C+ na Sikorskiego to i tak trafiło to na skrytke 8 i też miał BusinessPoint na stempelku odbioru. Widocznie taki ma układ CYFRA z pocztą, że i tak wszystko lezie na skrytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisalam dzisiaj nowa umowe:)

mam nadzieje ze stara nie bedzie problemow i rozwiaza mi ja:)

mowia ze promocja 50% jest do konca stycznia ale moze ja przedluza wlasnie dlatego zeby wylapac tych klientow co rezygnuja z cyfry.

Mysle ze lepszej oferty juz dac nie moga bo co 75%?:)Zawsze oferty swiateczne byly najlepsze i ta wlasnie taka jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...