Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W ciągu ostatnich 4mies były 3x podwyżki:)Czyli muszę czekać na cyfrę i pewnie niedługo będzie oficjalnie:) Kanały już w analogu dawno pokasowali :)A czy komuś nie chcieli zainstalować cyfrówki tłumacząc się starymi kablami w budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na chwile wyłączyłem dekoder Techisat z prądu. Po włączenie stracił wszystkie zapamiętane ustawienia, musiałem wszystko ustawiać, kanały, pobrało się EPG itp. Ale od tego czasu nie wyświetla się godzina po wyłączaniu dekodera tylko jest mała kropka. Dlaczego tak się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

Vectra zainwestuje ponad 100 mln zł w rozbudowę sieci w Warszawie

Grupa Vectra, która przejęła kontrolny pakiet Spray'a, planuje w ciągu kilku lat zainwestować w rozwój infrastruktury w Warszawie ponad 100 mln zł - poinformował prezes operatora kablowego Tomasz Żurański.

Vectra nie rezygnuje z dalszych akwizycji, ale będzie szukała okazji rynkowych.

 

"Rozbudowując liczącą 20 tys. bazę klientów Spray'a chcemy osiągnąć pozycję trzeciego operatora w Warszawie" - dodał.

 

Vectra jeszcze w tym roku chce w stolicy uruchomić nową ofertę pod swoją marką.

 

"Planujemy zaoferować warszawiakom to, co jest dostępne dla naszych klientów w całej Polsce, czyli telewizję, internet i telefon. Dodatkowo oferta telewizji cyfrowej wzbogacona będzie o osobistą nagrywarkę i inne nowości" - powiedział Żurański.

 

Do końca 2009 roku Vectra chce w całej Polsce zwiększyć liczbę abonentów telewizji cyfrowej do 240 - 250 tys. z posiadanych 215

tys. Obecnie Vectra ma 740 tys. abonentów w całym kraju. Z internetu korzysta 213 tys. abonentów, 47 tys. z telefonii stacjonarnej.

Grupa na początku roku przejęła akcje Spray'a stanowiące 44,12 proc. kapitału zakładowego i uprawniających do 57,34 proc. głosów

na WZA Spray.

 

Vectra jest drugim pod względem liczby abonentów operatorem kablowym w Polsce i dostawcą usługi triple play. Spółka obejmuje

swoim zasięgiem 152 miasta.

Prezes Żurański znowu obiecuje złote góry tym razem warszawiakom,a tymczasem nie potrafi lub nie chce dogadać się z nadawcami programów na które abonenci czekają(np TVP Sport).Więc niech najpierw niech zrobią tak podstawową rzecz jak wrzucą te programy o które proszą abonenci a dopiero potem obiecują takie cuda na kiju jak "osobiste nagrywarki i inne nowości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

mam ogromne problemy z aktywowaniem tego pakietu canal +, dziś dwa razy dzwoniłem na infolinie, powiedzieli że w ciągu godziny aktywują i nic. Czy to możliwe że coś z kartą jest nie tak?

 

 

Miałem podobny problem,ale z innym pakietem i pomogła dopiero wymiana dekodera.Zanieś go do Boku, jak przy Tobie nie aktywują to znaczy że problem jest właśnie w dekoderze i powinni go wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was techniczne pytanie.

Posiadam dość nietypowy telewizor, mianowicie ma on tylko i wyłącznie wejście antenowe i żadnego innego. Na stronie Vectry wyczytałem że w przypadku nietypowych telewizorów dają jakiś modulator. Poszperałem w necie i znalazłem coś takiego:

http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=34&id=612

Jak myślicie, czy za pomocą tego sprzętu jestem w stanie podłączyć dekoder cyfrowy do mojego telewizora?

Zadałem to samo pytanie Vectrze, ale odpowiedź nie była wcale na temat :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć, pomijając ten wyścig o nowe programy, czy Vectra planuje wprowadzić lokalne wersje programów do cyfrówki? Wszyscy tylko nowe programy chcą, a ja bym chciał np o 18.00 obejrzeć wrocławskie Fakty na TVP lub lokalną TVL, nie mówiąc już o lokalnej tv dami nadajacaj tylko w kablówce (nie naziemnie). Dopóki jest analog to jeszcze można sobie przełączyć - chociaż nie powinno tak być, ale czy już ktoś myśli o rozwiązaniu tego problemu kiedy nie będzie analogu?

 

PS. Dlaczego ciągle jest Radio Bis w pr. radiowych już dawno przecież nazwa się zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was techniczne pytanie.

Posiadam dość nietypowy telewizor, mianowicie ma on tylko i wyłącznie wejście antenowe i żadnego innego. Na stronie Vectry wyczytałem że w przypadku nietypowych telewizorów dają jakiś modulator. Poszperałem w necie i znalazłem coś takiego:

http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=34&id=612

Jak myślicie, czy za pomocą tego sprzętu jestem w stanie podłączyć dekoder cyfrowy do mojego telewizora?

Zadałem to samo pytanie Vectrze, ale odpowiedź nie była wcale na temat :-(

Jestem zdziwiony że ktoś jeszcze ma telewizor tylko ze złączem antenowym?! Przecież TV tylko ze złączem antenowym przestali produkować chyba co najmniej 20 lat temu i pierwsze słyszę ze vectra daje takie modulatory dla potrzebujących z dekoderem, ale może i tak jest. Jeżeli tak to podłączasz dekoder eurozłączem do modulatora a modulator kablem antenowym do telewizora. Na którymś kanale powinieneś złapać obraz. Co do dźwięku to z tego co pamietam fonia może być nadawana na 5,5 MHz i na 6,5 MHz. Może się zdarzyć że twój TV odbiera fonie tylko jedną z tych, a modulator nadawać akurat na innej więc zwróć na to uwagę przy dopasowywaniu osprzętu bo możesz złapać obraz a dźwieku nie. A czy najlepszym rozwiązaniem to nie byłoby kupno nowego TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony że ktoś jeszcze ma telewizor tylko ze złączem antenowym?! ... A czy najlepszym rozwiązaniem to nie byłoby kupno nowego TV?

 

He:-). Z chęcią bym kupił, ale szkoda mi tego.Skubany wcale nie chce się popsuć. Tak to jest z tą "starą technologią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Dokładnie, stary sprzęt o wiele rzadziej się psuje niż nowy.

Opowiem Wam kolejną historię związaną z obsługą klienta w radomskiej Vectrze. Otóż jakieś pół miesiąca temu zablokowano mi usługi tv/net z powodu niezapłaconej jednej czy dwóch faktur z tamtego roku. Jakież zdziwienie było na twarzy mojego taty (bo to on opłaca). Okazało się, że albo to Vectra nie odnotowała wpłaty, albo agencja bankowa nie przeprowadziła transakcji, gdyż na wszystkich fakturach była pieczątka i podpis, więc wszystkie zapłacone. Po wizycie w BOK-u wszystko zostało wyjaśnione i obiecano, że usługi będą przywrócone nazajutrz. Tak też się stało. Teraz najlepsze. Zdecydowaliśmy się zmienić pakiet (tv: Platinum a net: 2mbit x2) no i wczoraj była kolejna wizyta w BOK-u. Pani powiedziała, że zgodnie z tym co mają w dokumentach (albo w komputerach) nie mogą zmienić nam pakietu bo ... powinniśmy mieć wszystko zablokowane! Technik ponoć jeszcze nie odblokował usług (a odblokowanie było jakieś 2 tyg temu). Pani uwierzyć nie chciała i powiedziała, że jeszcze się skontaktuje. Czy tylko w Radomiu mają w papierach taki bajzel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w radomiu ... w Sieradzu moja mama musiała kilka razy chodzić , żeby udowodnić , że wpłaciła pieniądze . VECTRA to bajzer ...

 

P.S. Słyszałem , że ESKA.TV dojdzie niedługo do N to może i do VECTRY , bo miała wchodzić do kablowych najpierw :-) I jeszcze : Podobno N chce już udostępniać swoje kanały , czyli : nTALK , nSPORT itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie w Vectrze mają taki bajzel - ja też w tym wątku opisywałem moje "przeboje".

W ciągu ostatniego 1,5 roku Vectra używała 3 różnych kont bankowych do przyjmowania opłat. Mimo że płaciłem regularnie i na właściwe (aktualne) konta w danym miesiącu, już dwa razy straszyli mnie komornikami i musiałem udowadniać że nie jestem dłużnikiem. Dzieje się tak po każdej zmianie konta.

Mogę się założyć, że jeśli znowu zmianią bank, to będzie mnie czekała kolejna wizyta by udowodniać to samo - ale tym razem złożę im wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...