Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bartmeces napisał:

 

 

ok, no ale UPC też będzie musiał zrobić instalację. To jakie znaczenie czy Orange czy UPC jeśli rozpatrywać pod kątem instalacji.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Obecnie użytkuje zwykły dekoder ADB3740, chciałbym zapytać o wasze opinie dotyczące dekodera 4K co to za model i jak się sprawuje. Nie chodzi mi o dekoder smart 4k tylko zwykły kablowy. Ktoś jest w stanie pomóc? Powodem zmiany jest to iż nie jestem z obecnego zadowolony, strasznie zamula i wiesza się w różny sposób. Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Obecnie użytkuje zwykły dekoder ADB3740, chciałbym zapytać o wasze opinie dotyczące dekodera 4K co to za model i jak się sprawuje. Nie chodzi mi o dekoder smart 4k tylko zwykły kablowy. Ktoś jest w stanie pomóc? Powodem zmiany jest to iż nie jestem z obecnego zadowolony, strasznie zamula i wiesza się w różny sposób. Z góry dzięki za pomoc. 

Szkoda ze nie ma zwykłego dekodera 4K,ja mam PVR HMC4120 i lepszego na tą chwile nie ma .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz1 napisał:

Dziś miał być kanał TVP WARSZAWA w HD. VECTRA "śpi"

Wstrzymaj się do jutra, bo wg zapowiedzi kilku portali, TVP3 Warszawa w HD ma być od jutra (15.02.22), i tu nie jest zależne od Vectry, tylko od TVP. Vectra pewnie jest zainteresowana przejściem na Mazowszu, z standardu SD tego kanału na HD. Po prostu warto wstrzymać się z tym do jutra.

Wiem, temat nie do Vectry, ale celem wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, arkbogumil01 napisał:

Wstrzymaj się do jutra, bo wg zapowiedzi kilku portali, TVP3 Warszawa w HD ma być od jutra (15.02.22), i tu nie jest zależne od Vectry, tylko od TVP. Vectra pewnie jest zainteresowana przejściem na Mazowszu, z standardu SD tego kanału na HD. Po prostu warto wstrzymać się z tym do jutra.

Wiem, temat nie do Vectry, ale celem wyjaśnienia.

 

tzn kanał udostępnia, ale to operator decyduje czy i kiedy podniesie standard. Obecnie u mnie na Smart dalej lata 90-2000 obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bartmeces napisał:


Ja chciałem wziąć przedłużenie umowy to mi powiedzieli ze teraz mają tylko smarta.

Dzwoniłem wczoraj do BOK, powiedzieli mi że mają standardowy dekoder 4K z dyskiem na stanie i można wymienić z tym że wymiana wiąże się z opłatą 149zł. Pytanie czy temat wart świeczki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Arkon napisał:

Poza tym trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie co kogoś interesuje, bo moim zdaniem jedyny kanał, który czasami daje treści 4K to Eleven. Trochę mało.

 

FunBoxUHD (bez lektora polskiego i napisów po pl), podróże, gotowanie, kultury azjatyckie

InsightTV (z lektorem polskim, bez napisów po pl, dodatkowe ścieżki językowe ang, niem) sporty ekstremalne i filmy dokumentalne, oba w założeniu nadają w 4k, mam odbiornik FullHD więc nie sprawdzę, ale kto je ma to może sprawdzić jak to jest z tą jakością podwyższoną

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj do BOK, powiedzieli mi że mają standardowy dekoder 4K z dyskiem na stanie i można wymienić z tym że wymiana wiąże się z opłatą 149zł. Pytanie czy temat wart świeczki? 

Aż sam zadzwonię czy mają,dzwoniłem tydzień temu powiedzieli ze nie mają dekoderów z dyskiem.

Edit:Dzwoniłem do Dok-u i dekoderów nie mają.Wiec nie wiem jeden może a drugi nie.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...