Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zostało zawarte porozumienie pomiędzy grupą Vectra a The Poker Channel, zajmującej się słynną grą – pokerem. Jutro zostanie rozpoczęta kampania promocyjna, a kanał dostępny będzie w abonencie podstawowym cyfrowej Vectry. W związku ze stałym wzrostem zainteresowania grą, mamy zaszczyt być pierwszą w Polsce platformą, która dołączy The Poker Channel. - skomentowała Małgorzata Wojtaszko z Vectra S. A.

 

The Poker Channel nadaje od marca 2005 roku. Jest redagowany przez międzynarodowy zespół najlepszych dziennikarzy i graczy, a obejrzeć tu będzie można World Series of Poker czy World Poker Tour. Obecnie dostępny jest w ponad 20 stacjach telewizyjnych w 17 krajach.

 

Chris White, Dyrektor Handlowy w The Poker Channel powiedział Nasza ekspansja do Europie Wschodniej, obrazuje rosnący popyt na poker i gry w telewizji. Cieszymy się z partnerstwa z grupą Vectra.

 

Źródło: http://www.dvbnews.pl/the-poker-channel ... e,1693.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał dostępny będzie w abonencie podstawowym cyfrowej Vectry.

 

 

 

Chris White, Dyrektor Handlowy w The Poker Channel powiedział Nasza ekspansja do Europie Wschodniej, obrazuje rosnący popyt na poker i gry w telewizji. Cieszymy się z partnerstwa z grupą Vectra.

 

Źródło: http://www.dvbnews.pl/the-poker-channel ... e,1693.htm

 

 

 

Mam rozumieć że abonent podstawowy to pakiet podstawowy,tylko czy będzie on w nim na stałe czy tylko promocyjnie przez jakiś czas? Bo chyba raczej tylko promocyjnie do 27 lutego.To czym oni się chwalą,jaką ekspansją skoro na stałe dostęp do kanału będzie miała garstka abonentów ([beep]ów) których Vectra zbajerowała na "sport na ostro" Nie ma co za[beep]istego partnera sobie w Polsce wybrał The Poker Channel w Polsce.Moge się założyć że w innych normalnych kablówkach będzie on bez dodatkowych opłat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bo na pewno nie jesteś abonentem Vectry.Wszyscy w kablówkach mają te kanały bez dodatkowych opłat,tylko nie my,bo Vectra nie jest dla ludzi tylko dla jej prezesów,abonent jest u nich na ostatnim miejscu.W lutym wymyślili "ferie z Vectrą" czyli mase odkodowanych okienek,oni mają ferie a mamy z nimi krzyż pański...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/vectra zaczyna mnie co raz bardziej irytować - a konkretnie chodzi o podejscie do klienta. Kilka dni temu wysłałem im e-mail'a w sprawie oferty programowej. W automatycznej odpowiedzi odesłali, że ich pożal się boże konsultant odpowie na moje pytanie w ciągu 48h. Nasuwa się jedna uzasadniona konkluzja: albo nikt tam nie pracuje :) bądź też nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie. Co do pakietu "sport na ostro" to norma jeżeli chodzi o vectrę, że kanały które ma każdy przeciętny abonent nawet w analogu u nas są w pakieciku-bezsensiku :/ Jakby podpisali umowę z takimi nadawcami jak : Orange sport, n sport sd, tvp sport i zostałyby umieszczone w w/w pakiecie to by miało sens. Ale stacje typu : ESPN, EXTREME i Eurosport 2 powinny wtedy przejść do platyny... Ale cóż tak nigdy nie będzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem, że do analogu zostały wrzucone TVS i PATIO!

U was też tak jest?

 

U mnie nie ma tych kanałów w analogu. Pewnie dlatego, że moje miasto ma najwyższą cenę w kraju za pakiet złoty - 63,90zł... BRAK MI :censored: SŁÓW!

 

Na moim tunerze HD brak EPG na Universal Channeli oraz Sci-Fi Channel. Tak jest od początku wprowadzenia tych kanałów.

Czy u Was jest podobnie?

 

Ja dorzucę do tego brak EPG na PatioTV. Co ciekawe - w "n"ce mam na tym kanale EPG. Nie wiem, czemu Vectra go nie wrzuca.

 

Co do irytacji na Vectrę - dostałem dzisiaj monit, że mam do zapłacenia 120zł!!! Pismo podpisane przez radcę prawnego, groźby, ostrzeżenia, straszenie KRD i inne takie. Stworzyłem już reklamację, bo okazało się po wizycie w BOKu, że żadnych zaległości nie mam, poza ostatnią fakturą za styczeń (90zł), którą wpłaciłem na ich nowe konto 3 tygodnie temu, a oni jej jeszcze nie widzą (może zapomnieli, że mają nowe konta i szukają na starych). Pozostałych 30zł nie udało się zidentyfikować. [beep] mają tam w tym swoim "archeo"! Ale najlepiej profilaktycznie postraszyć petenta, a może się wystraszy i zapłaci jeszcze raz.... Będzie na premie dla prezesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe te otwarte okienka po co mi jakieś kanały z bajkami, czy kanał o pokerze. By dali jakieś HBO, Cinemax albo AXN Crime czy Sci-Fi. Dzisiaj byłem się pytać o promocję, bo płace 46,5zł za złoty. Powiedzieli że jest promocja, ale muszę podpisać umowę na 18 miesięcy to wtedy będę płacił 39zł, ale mi promocja 6zł. Oczywiście nie podpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy mają platynę i HD przypominam że powinni płacić za dekoder 5,60zł a nie 9,90zł.Mi Vectra z uporem maniaka przysyła faktury na 9,90zł(zgłaszałem już dawno problem) , także uważajcie, niby małą kwota ale 4,3zł to jedno dobre piwko gratis (albo czekolada dla żony :D)

 

+ dla Vectra za to że wróciła prawdziwa jakość HD,nie mam już większych zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie internetu,dziwne dlamnie jest to ze wchodzac na speedtest.pl moje lacze jest ok 6 mega a na tescie vectry 600kb/s jak to mozliwe?ktory test mowi prawde?

 

 

:D nie masz 6 megabajtów tylko 6 megabitów a to jest dokładnie 600kb/s na sekundę tak że nikt cie nie oszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najdokładniej jak można to 6Mb (megabitów) dzieli się na 8 i wówczas otrzymujemu prędkość w megaBAJTACH. bit = b, bajt = B.

6Mb x 1024 = 6144Kb (kilobitów) , a oznacza to transfer maksymalny z prędkością 6144/8 = 768KB (kilobajtów).

 

Sorki, ale skrzywienie zawodowe zmusiło mnie do rozbicia tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przegladalem sobie dokumenty na stronie Vectry i widze ze jutro koncza sie promocje na canal+ HBO i Sport na ostro.Ciekawe co teraz wymysla moze HD obniza z tych 9.90 albo dalej beda ciagnac te same promocje.Fajnie ze HD sie poprawilo znowu wiec znowu mozna pomyslec o zmianie tunera i programach HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przegladalem sobie dokumenty na stronie Vectry i widze ze jutro koncza sie promocje na canal+ HBO i Sport na ostro.

Promocje z końcem stycznia konczą się również na platyne.Miałem nadzieje że właśnie z początkem lutego wprowadzą nowe promocje,a jednocześnie nowe kanały,a tu nic tylko te żałosne otwarte okienka...Takie rzeczy to tylko w Vectrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby połączyć - fakt. Pamiętam jak miałem paczkę "super film" 3xHBO , 2xCINEMAX i 2xAXN'Y i to wszystko za 24,- / mies. 8) Ahh te czasy już chyba nie wrócą. Mogliby chociaż popracować nad tym okresem zobowiązania i zmniejszyć go z 6 do np 3 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mieszamy. Masz łącze 6 megabitów czyli inaczej 6000 kilobitow. Oznacza to, ze mozesz sciagac pliki z prędkością maksymalną 0,7 megabajta na sekundę, albo inaczej 768 kilobajtów na sekundę. 1 bajt = 8 bitów. 1 mega = 1024 kilo. Bit oznacza sie małym 'b', bajt oznacza sie dużym 'B'. W tym teście miałeś na pewno 0,64 megabajta, a nie megabita. Czyli wszystko w porządku z Twoim łączem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...