Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

ja już od wczoraj oglądam cyfrówkę z dekodera i się ciesze bo jest lepszy obraz niż w analogu o wiele

i ta większa liczba kanałów super tylko czy kanał pleyboy tv to będzie we wszystkich pakietach czy nie

bo u mnie jest nie dostępny tylko czarna plansza tak jak xxx czy inne które z miejsc 900-tnych

 

a i jeszcze jedno wczoraj miałem możliwość oglądania TGM a dziś na liście w dekoderze nie znalazłem tego kanału

nie wiem co się z nim stało czy wy macie u siebie ten kanał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playboy TV dostępny jest w pakiecie Platynowym, więc żeby go oglądać wraz z dodatkowymi 20 kanałami trzeba dopłacić 14,90zł.

Reszta kanałów na numerach od 900 jest udostępniana w ramach pakietu erotycznego za 29.90 (19,90 dla abonentów platynowego). Program Spice jest w pakiecie Sport na ostro.

 

Pisząc o TGM masz pewnie na myśli TCM? Niestety TCM u nas nadal dzieli czas antenowy z Cartoon Network. Cartoon nadaje do 21.00, a wieczorem filmowy TCM.

Większość operatorów kablowych i satelitarnych już rozdzieliła te 2 kanały, Vectra jakoś nie umie w tej sprawie chyba się dogadać z nadawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wałbrzychu "weszła" już 20 października, wtedy odebrałem dekoder. Do dzisiaj pomimo że już minęło prawie trzy tygodnie w ofercie jest ok30% kanałów. Jestem człowiekiem tolerancyjnym, ale są jakieś granice, tym bardziej że vectra sama zaprosiła mnie po odbiór dekodera i oczywiście już wysłała pierwszą fakturę. Facet w bok cały czas gada o problemach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem problem z HBO HD.

Mianowicie jeżeli film jest nadawany z dźwiękiem DD5.1 i ustawimy wersję oryginalną z DD5.1, to występuje brak synchronizacji dżwięku z obrazem.

Dźwięk o kilka sekund wyprzedza obraz !

Na zwykłym HBO SD jest o.k.

Czy wy również macie ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej tego Universal Channel nie umiem znaleźć, niby otwarte okno, ale widocznie nie dla wszystkich.

 

adik11:

Możesz coś zyskać na umowie lojalnościowej np. na 3 lata. Ja miałem lojalnościową w analogu i już rok ona trwa i płaciłem 40 zł, teraz poszłem po dekoder i cena ta sama, a jeszcze ta umowa obowiązuje 2 lata :D. No i dobrałem sobie Canal+ za 19,50 zł przez 6 miesięcy, a później kolejne 6 miesięcy 29,50 zł. Wydaje mi się, że 60 zł, jak i później 70 zł za prawie pełny pakiet z kanałami premium to dobra oferta. Aha, im więcej weźmiesz z Vectry, chodzi mi tu o usługi Telewizja, Internet, Telefon tym taniej i na im dłuższy czas weźmiesz, tym również taniej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta cyfrowa jest w całym kraju taka sama (może poza kanałami lokalnymi). Okno otwarte Universalu powinno być dostępne dla wszystkich.

Dekoder rozumiem był już przeszukiwany? - powinien się załadować wówczas Universal na kanale 300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bylem wczoraj na kawce u znajomych maja n zobaczylem tvp HD tvn HD eurosport HD miodzio wszystkie i znow mam dylemat.Wchodzic w sport na ostro w Vectrze czy nie ?/ Mam obawy czy kanaly HD w Vectrze beda tej samej jakosci co n czy beda gorszej jakosci jak to w kablowce ?Doradzcie cos bo to wstyd miec tv hd a nie miec zadnych kanalow HD.Dodatkowo ta jakosc extreme i espn mnie zalamuja w n jest nasn wiec cos tam wskoczy nowego.Mam obecnie platyne w Vectrze.Szkoda wtopic sie na pol roku w sport na ostro i zalowac ze nie wzialem n.Pomozecie podjac decyzje ?Dodam ze promocja w n mnie nie interesuje chodzi mi tylko o kanaly HD glownie eurosportHD w razie czego moge wziasc tylko polsat sport Hd z kablowki jak mi poradzicie n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada sprawa uzyskania modulu CI od vectry,badz sparowaniu wlasnego tak aby moc ogladac TV na wlasnym sprzecie, w tym wypadku na sony kdl40w4000??
A to w ogóle Vectra rozprowadza moduły do odbioru cyfrowej oferty? :shock: Coś mi się zdaje, że nie...

 

Edit: @Piotrek już odpowiedział - nie zauważyłem posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...