Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Że niby jakie wrażenia?

Można się zachwycać jedynie pustymi, zakodowanymi kanałami. Vectra nie chce nawet na krótką chwile pokazać no nowego proponuje. Nie ma jak na razie "kanałów setek" na których miało się zapoznawać z nową ofertą. Sama ciemność...

Można jedynie pooglądać BBC Entertainment, który wchodzi do pakietu Złotego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 październik przyszedł, a wraz z nim nowa oferta vectry - uwaga przed państwem PAKIET PLATYNOWY ( a w nim nowe i stare kanały ) :lol2:

Z pakietu złotego został usunięty już kanał Polsat ZiU, a w jego miejsce wrzucili BBC ENTERTAINMENT. Z oferty radiowej dziady usunęły RADIO PLUS i oczywiście nic w zamian.

Jesteście zadowoleni z nowej oferty jaką vectra nam udostępniła ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 październik przyszedł, a wraz z nim nowa oferta vectry - uwaga przed państwem PAKIET PLATYNOWY ( a w nim nowe i stare kanały ) :lol2:

 

Polak zawsze narzeka i jest mu lepiej i taniej tam gdzie go nie ma.

 

Były pakiety z małą ilością programów było źle. Teraz jest jeden z dużą ilością za przyzwoitą cenę też źle. Porównaj oferty innych kablówek i wtedy wydawaj oceny. Spójrz na ceny w Toya, UPC. Wielu którzy przeszli do innych operatorów stwierdzali że w Vectrze nie jest tak źle jak się im wydawało gdy byli abonentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście zadowoleni z nowej oferty jaką vectra nam udostępniła ? :lol2:
Jako być może już wkrótce ponowny abonent Vectry (po przerwie ok. 1,5 roku) jestem bardzo zadowolony. :lol2: Szczególnie cieszy mnie zamiana Polsat ZiU na BBC Entertainment, ale żeby trochę ponarzekać, to wolałbym aby był to BBC Knowledge. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Złoty: 59,90zł (cena różni się w poszczególnych lokalizacjach)

Pakiet Platynowy: dopłata 14,90zł

Pakiet VIP 149,90zł

Sport na ostro 29,90zł; (19,90zł dla abonentów Platyny)

Pakiet erotyczny 29,90zł; (19,90zł dla abonentów Platyny)

Canal+ 19,50zł (6msc) 29,50zł (następne 6msc) - ceny w promocji. Standardowo CHYBA 39,00zł

HBO 19,90zł (6msc) - cena w promocji

Cinemax 20,00zł (10,00zł dla abonentów HBO)

EUROSPORT HD 9,90 zł

Polsat Sport HD 9,90 zł

LUXE.TV HD* 2,00 zł (dostępny w platynie)

NGC HD* 5,00 zł (dostępny w platynie)

 

Dzierżawa tunera HD 9,91zł/msc

Dzierżawa tunera SD 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wyczytałem ze najlepszy kanał BBC czyli BBC Entertainment bedzie w pakiecie złotym czyżby to ten kanał miał pojawic sie w analogu (tam gdzie nie ma cyfrówki) zamiast Polsatu Zdrowie i Uroda? Jest tylko mały problem u mnie PZiU jest w pakiecie srebrnym wiec musieliby cos przenosic ze złotego 4fun.tv lub Podróze TV lub moze Superstacje. To jest jakas głupota totalna jeden z lepszych kanałow z tych nowych lepsze to tylko Fox Life, Sci fi Chanell i Universal Channel. A ten TVS to HD?

 

Ja w tej platynie z tych nowych kanałow które tam rzeczywisice powinny byc to Sci fi Channel i Universal Channel pozostałe sa tam na wyrost. Za to powini tam dac Movie 24, TV 1000, TCM (24 h) FilmBox, FilmBox Family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam: czy przy okazji całego przewrotu Vectra nie mogła rozdzielić Cartoon Network od TCM? Mogliby się pochwalić, że dodali dwa nowe kanały ;)

 

Dodane: wracając jeszcze do jednej sprawy. Wyłączenie Polsatu ZiU tłumaczą tym, że Polsat zakończył jego emisję. Ale jak to się ma do rzeczywistości? Może i będzie miał wyłączyć, ale nadal działa i nadaje. Pewnie wygodniej tak było zrobić przy okazji rewolucji w cyfrowej TV i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od poniedziałku biorę paczkę (internet, telefon, tv) pakiet platynowy, tel. umiarkowany ale przy platynowym tv dają 200 min do wszystkich stacjonarnych i internet dla wymagających do 6mb za 140zł mieś. Wydaje mi się to nawet bardzo atrakcyjną ceną np. w porównaniu do TPSA - telefon (50zł) 60minut i neostrada 2mb za ok 80zł. Neostrada i telefon z TP to już daje 130zł a gdzie jeszcze telewizja? (nie wnikając w szybkość łącza i ilość minut w abonamencie telefoniczny tp 60min, Vectra 200min, internet TP 2mb, Vectra 6mb)?

Pani w BOK ostrzegała mnie, że 6mb będzie ciężko osiągnąć - może to być 4 - 5 mb (zależy od pory dnia) ale i tak całość za 140zł wydaje się bardzo atrakcyjna cenowo.

Gdyby jeszcze zamiast tunera HD można było dostać moduł CI i włożyć go w telewizor (jeden pilot mniej) byłoby super.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 październik przyszedł, a wraz z nim nowa oferta vectry - uwaga przed państwem PAKIET PLATYNOWY ( a w nim nowe i stare kanały ) :lol2:

Z pakietu złotego został usunięty już kanał Polsat ZiU, a w jego miejsce wrzucili BBC ENTERTAINMENT. Z oferty radiowej dziady usunęły RADIO PLUS i oczywiście nic w zamian.

Jesteście zadowoleni z nowej oferty jaką vectra nam udostępniła ? :lol2:

Dzisiaj w dekorze sd po włączeniu epg dekoder sam autatycznie sie wylancza czy u kogoś też tak się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 październik przyszedł, a wraz z nim nowa oferta vectry - uwaga przed państwem PAKIET PLATYNOWY ( a w nim nowe i stare kanały ) :lol2:

Z pakietu złotego został usunięty już kanał Polsat ZiU, a w jego miejsce wrzucili BBC ENTERTAINMENT. Z oferty radiowej dziady usunęły RADIO PLUS i oczywiście nic w zamian.

Jesteście zadowoleni z nowej oferty jaką vectra nam udostępniła ? :lol2:

Dzisiaj w dekorze sd po włączeniu epg dekoder sam autatycznie sie wylancza czy u kogoś też tak się dzieje

 

U mnie działa EPG.

Tylko namieszali teraz z tymi kanałami i szlag trafił moja listę kanałów :! i zaś od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam canal wykupiony, jest odkodowany w cyfrowej Vectrze, a naziemny canal zakodowany. Nie powinni

odkodowac zarowno w cyfrze jak i analogu ?

Vectra nie ma obowiązku odkodować sygnału jednocześnie dla analoga i cyfrówki. Do odkodowania pakietu Canal+ w ofercie analogowej potrzebny jest inny dekoder, który obsługuje system Nagravision. Takie odbiorniki kiedyś rozprowadzało Canal+ do zdekodowania swojego satelitarnego kanału.

 

W momencie przejścia na CV, nie wyłączyli Tobie programów analogowych? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Złoty: 59,90zł (cena różni się w poszczególnych lokalizacjach)

Pakiet Platynowy: dopłata 14,90zł

Pakiet VIP 149,90zł

Sport na ostro 29,90zł; (19,90zł dla abonentów Platyny)

Pakiet erotyczny 29,90zł; (19,90zł dla abonentów Platyny)

Canal+ 19,50zł (6msc) 29,50zł (następne 6msc) - ceny w promocji. Standardowo CHYBA 39,00zł

HBO 19,90zł (6msc) - cena w promocji

Cinemax 20,00zł (10,00zł dla abonentów HBO)

EUROSPORT HD 9,90 zł

Polsat Sport HD 9,90 zł

LUXE.TV HD* 2,00 zł (dostępny w platynie)

NGC HD* 5,00 zł (dostępny w platynie)

 

Dzierżawa tunera HD 9,91zł/msc

Dzierżawa tunera SD 0 zł

Drobna poprawka: dzierżawa dekodera HD zmalała z 9,91 zł na 1,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna poprawka: dzierżawa dekodera HD zmalała z 9,91 zł na 1,99 zł.

No jak miło. Vectra w końcu wysłuchała licznych narzekań abonentów. Nie dość, że jest drogi abonament, to jeszcze za dzierżawę dekodera HD trzeba było miesięcznie rzucić prawie 10,-. Teraz można śmiało zamówić opcję HD. Żeby jeszcze dali obniżkę na kanały HD. Wyobrażam sobie irytację abonentów, którzy mają na rachunku kwotę 9,91,- / mies. za dekoder HD :twisted: Pośpiech nie popłaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...