Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już o konkursach mowa....

 

"Chcesz dołączyć do grupy naszych najlepszych Klientów?

Zaktualizuj swoje dane, prześlij je do nas, a bedziesz mógł korzystać

ze specjalnych promocji i ofert dostępnych tylko dla naszych Abonentów."http://www.cyfrowavectra.pl/aktualizacja_danych

 

Ciekawe co w ramach tego kombinują :)

Ja zaktualizowałem dane. Na drugi dzień zadzwoniła miła pani z BOK-u żeby je potwierdzić, podziękowała i życzyła miłego dnia. Teraz czekam na te "specjalne promocje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: dzisiaj rano zauwazyłem zmianę pozycji kanałów w liście operatora:

ALE KINO wywaliło z 21 na pozycję 160. JETIX z 52 na 161. VIASAT HISTORY z 79 na 162. a CANAL+ od 163. do 165. VIASAT EXPLORER z 201. na 167 a za nim SPICE U was też tak jest? Może to są zmiany bo chcą wprowadzić dodatkową paczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny objaw... U siebie takiego nie zauważyłem, bo korzystam z własnej listy. Wygląda to albo na jakiś błąd, albo rzeczywiście coś kombinują. Numery pozycji mogłyby sugerować przesunięcie tych kanałów do extra pakietów, ale w przypadku Ale Kino jest to mało prawdopodobne, bo ten jest w analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy dodadzą. Na C+sport 2 większość dnia lecą ogłoszenia z cyfry+, więc to jest chyba ta przyczyna braku owej stacji, co nie umniejsza tego, ze inna kablówka go dodała do swojej oferty. Głównym hasłem vectry jak zamawia się pakiet canal+ to "transfer na cyfrę", więc po części reklamują tą platformę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi co z tym hd,czy bedzie tylko 1 kanał jak w multimedi NG czy może dadzą pakiet specjalne z 3(dokument,sport,film),raczej nie dadzą c+ hd bo byłby dostępny tylko dla abo c+ a to zmniejszy ilośc widzów hd,więc może kanały z n w hd?szczerze to nsport hd byłby świetny bo nie ma tego kanały SD a np. PS czy C+ nadają w Vectrze,za ten kanał i LM w nim dałbym z 6 złotych,choć fajnie jakby coś HD było w pakiecie złotym ale to chyba mało możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spekulacje cały czas prowadzimy, jakie to kanaly z oferty HD mają być.

POLSAT SPORT HD byłoby miło mieć bo przynajmniej jest co obejrzeć. N SPORT HD poza ligą mistrzów leci wielkie g.

C+ FILM HD i C+ SPORT HD tak jak powiedziałeś jako opcja do canalu+. Moim zdaniem dokument byłby ciekawy np. NG HD :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSport - małe szanse :> można poczytać co n myśli o ich autorskich kanałach w kablówkach

Polsat Sport HD - duże szanse :> Sami producenci się deklarowali by ten kanał był w kablówkach, no i Vectra była by idealnym miejscem jako kandydat na drugą kablówkę z możliwościami HD. Problem w tym że nadal jest oficjalnie testem, a vectra nie dodaje testów do cyfrówki (kto wie może to jest powód czemu premiera HD się przedłuża ;p)

Discovery HD - też spore szanse, bo to by byłą nowość w kablówkach ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj takiego maila:

Witam

Dziękujemy za wypełnienie ankiety 100 cyfrowych programów telewizyjnych w ofercie DTV

i GRATULUJEMY WYGRANEJ "100 nagród na 100 dni".

W związku z powyższym, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0 801 0 801 80 i przekazanie nam numeru telefonu kontaktowego w celu przekazania informacji o nagrodzie.

Jeszcze raz dziękujemy za jej wypełnienie i gratulujemy wygranej

pozdrawiam

 

Dziwne, że jakoś w poniedziałek dzwonili do mnie (pani jednym tchem wyczytała formułkę o wygranej), nadawca tego maila potrafił odczytać mój adres mailowy z ankiety ale numeru telefonu już nie... Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...